Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     To nie dziala - dowód
Autor Wiadomość
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   To nie dziala - dowód

Witam, moim zdaniem mozliwosc powiekszenia penisa to oszustwo. A przynajmniej mamy jendego oszusta na forum. Jest nim bear:

Zamiescil zdjecia obwodu. Przerobil tylko podzialke na centymetrze tak zeby wskazywala 18cm ale biedak zapomnial o tym ze nalezy dodac ilość cm. A tak wyraznie widac ze na zdjeciu srednica jego penisa ma max 5cm(nawet niecale). Znajac srenidce mozna obliczyc obwód: 2pir. Wychodzi nam 15,7cm. Ale watpie ze ma az tyle. Penisa ma najwieksza cięciwę jak patrzymy z gory, jednak z boku jest mniejsza. Wiec pewnie ma on jakies 13,5cm. Nie wiem jak kadeon lub nosferatis ale pewnie tez robia nas w konia ;) Co o tym sadzicie.

Zamieszczam równiez link do prawdziwych i rzetelnych badan nad wielkoscia penisa:
artykuł: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/bju.13010

Patrzcie szybko bo zaraz pewnie temat zniknie. Kiedys rowniez wstawialem ten link i onesa go bardoz szybko usunela. Powiedzenia! Nie dajcie sie nabrac!

[ Dodano: Pon 09 Lip, 2018 ]
Oto zdjecie
Nie moglem zmaoescic w 1 poscie, nie wiem czemu.

 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Jakoś mnie to nie przekonuje, to dlaczego niby w afryce przedłużaja kobiety szyje poprzez nakładanie obręczy? Przeciez to jest jeszcze bardziej skomplikowane niż powiększanie penisa bo kark posiada jeszcze kregi szyjne
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Zauważ że na tym zdjęciu 1cm odpowiada 1cm w rzeczywistości. Wieć wychodzi, że bear ma około 4,5cm srednicy. Penis o takiej srendicy ma 13,5cm.
Prawdopodobnie na tej fotce zapomjial równiez wydluzyc penisa swiadczy o tym zaczerwienienie na koncu ktore sugeruje ze zołądź jest niedaleko. Sami sprawdzcie dlugosc hahaha :D

W temacie z kadeonem również jakiśgościu wyczail że cos nie gra, ale wszystkie fotk ikadeona zniknely. Moze po prostu usunal lub same wygasly jednak rowniez tam bylo pojejrzenie o oszustwo na podstawie zdjec.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Moim zdaniem szukasz dziury w całym, pozatym widziałem zdjęcia kadeona, gdy porównał go do pilota i rzeczywiście te 18 cm obwodu ma z pewnością
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Po prostu zdjęcie zostalo przerobione.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

pompka, jak spamujesz linkiem na prawo i lewo to co się dziwisz że usunę i zablokuję temat
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

wstawilem tylko raz
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Tak pierwszy post i do tego z linkiem do jakiegoś serwisu z pseudo wiadomościami i clickbait'tami
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

link byl taki sam jaki jest wstawiony teraz
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

czuje sie niejako wywołany do tablicy wiec odpowiem:)

zdjecie dosc stare - z mojego tematu chyba z dwoch lat temu? gdybys dokladnie doczytal pisalem tam ze fota robiona bezposrednio po treningu z pompka, i to naprawde hardcorowym treningu. z osob ktore moglyby wykonac taki trening znam tylko kadeona i byc moze nosferatis, byly to ogromne odcisnienia i laczny czas ok 3h - wtedy robilem takie dlugie treningi z przerwami.

penis po wyjeciu bezposrednio z pompki, kazdy kto robil tego typu trening wie jak to wyglada - on byl w spoczynku, tzn. po takim treningu nie ma mowy o postawieniu penisa na bacznosc ale obwod jest ogromny. i niestety jest to w wiekszosci limfa i opuchlizna ktora po jakims czasie schodzi. nie ma mowy zeby takiego miec na stale -na to potrzeba lat.

ale frajda z trzymania takiej bestii jest ogromna. czasami robie jeszcze takie hardcorowe treningi, po 2-3godziny pompowania z przerwami, ale jest to zbyt bolesne na dluzsza mete. to co sie wyciaga z klosz to monstrum:)

na tym foto nie bylo nic przerabiane, byc moze nie pasuje ci srednica do obwodu gdyz w moim przypadku po pompowaniu w dolnej czesci zbiera sie gigantyczna ilosc limfy. penis nie jest w tym miejscu w przekroju okrągły a bardziej jako podłóżne jajo, z grubszą dolną czescia.

a wracajac do tezy - powiekszanie jest mozliwe ale okupione musi byc absurdalnie duzą pracą. ja trenuje grubo ponad 10 lat a i tak mam dosc mizerne efekty jak na taki staz. do tego w moim przypadku nie ma mowy o stalym przyroscie -tzn. po zaprzestaniu cwiczen wszystko zaczyna wracac do stanu poczatkowego. niektorzy tego problemu nie maja. ja musze ciagle pompowac lub robic jelq i inne manualne cwiczenia.

z mojego doswiadczenia to wlasnie pompka daje taki efekt wow, bardzo latwo w ciagu jednego dnia spompowac penisa nawet o 2-3cm na obwodzie wiecej. ale to jest opuchlizna ktora zejdzie;)
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Piszesz, że na zdjeciu penis jest po treningu czyli ja ktwierdzisz powyzej bez erekcji bo nie jest ona mozliwa. A w swoim temacie na drugiej stornie piszesz ze ten pomiar dotyczyl pomiaru w stanie erekcji.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

rzeczywiscie masz racje, wrocilem do tego posta.
nie pamietam dlaczego tak napisalem, a wlasciwie nie napisalem jasno. ze to jest bezposrednio po treningu.

w sumie stan penisa wtedy jest dosc dziwny, bo z jednej strony nie stanie na 100% ale ilosc krwi i limfy ktora go wypełnia sprawia wrazenie jakby byl wlasnie w stanie erekcji.

za pomylke moge przeprosic ale faktem jest ze oczywiscie takiego grubego nie mam i zapewne na stale miec nie bede - to jest efekt bezposrednio po ultra treningu z pompka.
dzieki za czujnosc
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Po 3h pompowania mialbys widoczny slad od pompki(taki okrag w miejscu kosci lonowej). Nie ma go. Wiec nie ma mozliwosci ze zdjecie zostal ozorbione po takim treningu jeszcze jak sma twierdzisz na duzym podcisnieniu. Jednak penis wyglada na miekki wiec pewnie jakies pompowanie bylo. Dodatkowo po tak dlugim pompowaniu penis nie wyglada tak jak na fotce, na fotce jest on w stanie erekcji, moze nie na 100% ale jest. Po 3h pompowania nie ma mozliwosci na rekecje taka jak na zdjeciu.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

pompka, to taki sam spam jak poprzednio.
Cytat:
link do prawdziwych i rzetelnych badan

niby gdzie ? a gdzie link do artykułu z tymi wynikami? wrzucasz jakiegoś clickbaita i twierdzisz że to badania.
 
 
pompka 

Wiek: 32
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 11
Skąd: ffdgafdgagsdfg
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Link jest w 1 poscie, wystarczy kliknac i juz. Link jest widoczny. A poniezej jeszcze te same badania jednak szczegolowo rozpisane, po ang:
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/bju.13010

Nie wierzysz prof Veale?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group