Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     O ile maksymalnie powiększe?
Autor Wiadomość
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sob 07 Lip, 2018   O ile maksymalnie powiększe?

Obecnie mam 18 lat i mój penis ma 15 cm długości oraz 11 cm obwodu, mam szanse ze jeszcze sam urosnie? Ja bardzo późno dojrzewam, nie mam nawet zarostu na twarzy, chciałbym rozpocząć przygodę z jelq ale obecnie nie mam warunków do tego, bo to dziwne by było gdybym codziennie się zamykał w łazience na 30-40 min, możliwe ze od jesieni będę sam w domu i wtedy mógłbym zacząć ćwiczyć, również bardzo mnie ciekawi o ile maksymalnie mógłbym powiększyć mojego penisa z takimi wymiarami startowymi , ja wiem ze to nie jest takie hop siup i ze wymaga lata systematycznych ćwiczeń ale czy mam szanse po kilku latach ćwiczeń uzyskać 17 cm długości oraz 13 cm obwodu? Bardziej zależy mi na obwodzie, bo to lipa jest miec takiego chudego standardowe prezerwatywy z durexa są na mnie za duże, musze kupować te 53mm bo 56mm juz się suwają , a mam tez dziewczynę która chce współżyć i co? Nie sprawie jej przyjemności takim chudym penisem :( ((
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 08 Lip, 2018   

A nie możesz ćwiczyć w swoim pokoju? Ja też nie mieszkam sam ale jakoś udaje mi się ćwiczyć. Codziennie wieczorem kąpiel, potem niby idę spać i poprostu zamykam się w pokoju i po cichu sobie ćwiczę. Rano wstaje godzinę wcześniej niż kiedyś i znowu ćwiczę, pozatym rób rozciąganie po każdym oddaniu moczu i staraj się nosić luźne bokserki, tak żeby działała na niego siła grawitacji, ja takie noszę i nosiłem od zawsze. Różnica wg mnie jest znaczna, mam w szafie jedną parę slipów, którą zdarzy mi się raz na jakiś czas ubrać, wtedy penis jest ściśnięty, ja czuję się nie komfortowo i po wyjęciu optycznie wydaje się mniejszy i cieńszy. Najlepiej czuję się jak luźno zwisa w dół i podczas chodzenia czuję go na lewym lub prawym udzie. W nocy tak samo, niech nic go nie trzyma, ja śpię nago.
Co do tego czy jeszcze Ci urośnie. Ja zarejestrowałem się tutaj w 2011 roku miałem wtedy 16 lat, pamiętam że wtedy mój penis mierzył 14,5cm długości i 12cm obwodu u podstawy, wyczytałem tu że jest to średnia krajowa, przyjąłem to do wiadomości i już tutaj nie zaglądałem aż do teraz. Teraz mam 23 lata i przed rozpoczęciem ćwiczeń w Kwietniu deklarowałem wymiary 17-17,5 cm długość i 14 cm grubość u podstawy. Jak widzisz w ciągu tych 7 lat jeszcze trochę mi urósł. Aktualnie po prawie 3 miesiącach ćwiczeń stwierdzam przyrost około 5mm obwodu na całej długości.
 Od 2 tygodni trenuję z pompką i bardzo fajnie działa na obwód mogę Ci to szczerze polecić, narazie to tylko opuchlizna, która po czasie schodzi, ale wiadomo że wszystko wymaga czasu. Po 1.5h mądrego użytkowania pompki, wyciągam z klosza monstrum które mierzy 16 cm obwodu i waży chyba z 1kg. Uczucie bezcenne trzymać w ręce takie coś. Dla porównania tuba silikonu ma 15cm obwodu.

 Nie przejmuj się tym że późno dorastasz. Ja jestem trochę starszy, zarost na twarzy akurat mam, ale na mężczyznę nie wygladam, mam wąskie barki, klaty wogóle i ważę tylko 67 kg. Szczęściarz jesteś, masz dziewczynę, ja do teraz nie mam, w twoim wieku musiałem pochować ojca, a następnie przez kolejne 3 lata zapierdalać od rana do nocy w robocie żeby zarobić pieniądze i spłacić jego idiotyczną decyzję zapisaną w testamencie. I pomyśl teraz jak się ma do tego twoje 11cm obwodu? Jak dziewczyna nie narzeka na wymiary to pierdol całe jelq i jak tylko możesz to ruchaj, zazdroszę Ci. Pozdro
 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Nie 08 Lip, 2018   

Niestety nie mogę, ponieważ dziele pokój jeszcze z jedna osoba, w lazience tez nie bede po 30 min siedział w ciszy bo matka pomyśli ze się masturbuje a to jest troche niezręczne. Staram się rozciągać, jak tylko mogę, podczas sikania ciągnę małego we wszystkie strony, gdy śpie to biorę go tak do tylu, jak wybieram się w dalsza podróż to siedze na penisie ale niestety jest to wszystko malo skuteczne, jedynie jest większy podczas spoczynku. Trochę mnie pocieszyles tym faktem ze jeszcze tobie urósł po 16 roku życia, teraz mam jeszcze jakieś nadzieje, ja pamiętam ze jak miałem 13 lat to miałem 11 cm długości. Bardzo bym Cie prosił o podanke modelu pompki której uzywasz oraz stronke na której ją kupiłeś, może we wrześniu zakupie, tylko będę miał pewnie problem gdzie ją schować ale coś wymyśle. Ja się tym przejmuje ze późno dorastam bo mam 18 lat a wygladam jak 15 latek, mierze 172 cm wzrostu i waze zaledwie 55 kg, boje się ze będę wyglądał jak taki kolega co ma chyba z 22-24 lata a ma 160 cm wzrostu i wazy z 40 kg, Bardzo ciężko mi przybrać na wadze, mam bardzo szybki metabolizm.Ja z dziewczynami akurat nie mam problemu , nawet teraz mam wybór, gdybym się rozstał to od razu bym miał chętną ale bardzo kocham moja dziewczynę i nie chce nawet myśleć o żadnej innej. Szczerze bardzo tobie wspolczuje z takiej sytuacji rodzinnej, ja tez za łatwo w życiu nie mam, jedyne co mi zostało po ojcu to długi.Wracając jeszcze do rozmiarów to masz racje, w ciągu dnia o tym się nie myśli bo są sprawy ważniejsze ale , gdy dochodzi do momentu jak jesteś z dziewczyna sam na sam i ta wkłada rękę w majtki a tam cienka paroweczka to wstyd się robi i od razu tysiące myśli co ona ma teraz w głowie, czy ja ją zadowole, czy nie zostawi mnie z tego powodu itp... Szczegolnie ze ja mam taka dziewczynę która lubi "mocniej" np. Większość dziewczyn nie lubi , gdy gryzie się jej sutki a moją podnieca ten taki ból , przy masowaniu piersi zapytała się mnie czemu tak delikatnie to robię i pokazała mi jak ja mam to robić, rowniez podczas calowania, jak juz się rozpali to lubi , gdy mocno ssie jej jezyk, mocne ssanie szyi itp, dlatego myśle ze podczas sexu również podniecałby ją ból uderzenia penisa w szyjkę macicy, ja niestety z swoimi 15 cm nie sprawie jej takiej przyjemności :( . Jeszcze nie uprawialismy seksu ale planujemy w sierpniu wynająć domek na 4 dni nad jeziorem i tam to zrobić ,moja dziewczyna jest bardzo zboczona i na wszystko się godzi, nawet sama zaproponowała seks analny, nie wiem jak to będzie, boje się ze po pierwszym razie nie sprawie jej przyjemności, chociaż kto wie, jest dziewica , może akurat 11cm obwodu jej wystarczy. Ale dzięki za rady i życzę powodzenia w powiększaniu.
 
 
penis.com.pl
andropenis
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 08 Lip, 2018   

Faktycznie jak dzielisz z kimś pokój to lipa. Akurat tego Ci nie zazdroszczę.

Ja kupiłem taką pompkę na allegro:
 .https://allegro.pl/pompka-prozniowa-z-manometrem-i6718145839.html

Teraz trochę żałuję że nie kupiłem dłuższej, ale na chwilę obecną ta mi wystarcza.
Sugerowałem się opisem że jest do 22cm i faktycznie tak jest ale to długość razem z króćcem. Tak naprawdę ma skalę do 18cm i około 2cm wolnej przestrzeni nad nią. Ja po napompowaniu odrazu jestem ponad skalą i brakuje mi około 1.5cm żeby dotknąć górnej ścianki.
W zestawie jest guma uszczelniająca o bardzo małej średnicy, którą można dowolnie dociąć. Ja przez pierwszy tydzień pompowałem z nią ale teraz wywaliłem ją całkowicie i podstawa mojego penisa + trochę skóry wokół od razu po napompowaniu rozpycha się na ścianki i zastępuję tą uszczelkę. Tak mi jest wygodniej. Polecam Ci poczytać w wolnej chwili temat Nosferatisa, ja przeczytałem wszystkie 50stron, bardzo dużo ciekawych rzeczy się tam można dowiedzieć.

Masz chyba podobnych rodziców do moich. Po ojcu długi, a matka opiekuńcza ale wścibska. Ja już swoją nauczyłem że ma się nie wpieprzać do wszystkiego i nie wypytywać o wszystko ze szczegółami bo ja jej np. nie pytałem gdzie poznała starego i czemu się nie zabezpieczali, bo to że jestem dzieckiem z przypadku wiem od dawna. Niestety często muszę używać zdania że "gówno Cię to obchodzi" bo inaczej nie da mi spokoju.
Fajnie że masz powodzenie u dziewczyn i masz wogóle szanse je spotkać, ja np. ukończyłem techniczny kierunek, pracuję z samymi męskimi pojebami, alkoholu nie piję, nienawidzę imprez, dyskotek itp. i nie rucham, a mam czym. Zawsze jak o tym pomyślę to czuję totalną frustrację, złość na samego siebie i potem odbija się to na agresji wobec innych. Czuję że spierdoliłem sobie życie, nie idź w moje ślady, nie polecam
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

panowie, czytajac wasze posty naszla mnie refleksja - zycie juz takie bywa niesprawiedliwe ze jeden ma duzy sprzet i spore mozliwosci a nie ma kogo ruchac a drugi z kolei ma mega powodzenie a warunki juz dosc skromne, gdyby tak dalo rade znalezc zloty srodek i obu was zadowolic :)

ale do rzeczy:

- mala waga/slaby wyglad: to akurat najprostsze do naprawienia. w porownianiu do powiekszania pena, rozbudowa muskulatury i sylwetki to bulka z maslem. masz szybki metabolizm - korzystaj! juz 2-3 treningi w tygodniu dadza super rezultaty i zwieksza twoja pewnosc siebie ktorej zdecydowanie ci brakuje. mozesz trenowac w domu, na silowni - jest mnostwo mozliwosci. jakby co moge pomoc. i przedewszystkim dobrze jedz - bialko i dobre wegle, do tego zdrowe tluszcze.

- zboczona dziewczyna: jest duze prawdopodobienstwo ze twoja dziewczyna lubi duze rozmiary, z mojego doswiadczenia - im bardziej laska zakrecona, im bardziej lubi mocne pieszczoty - tym mocniej i glebiej lubi byc stymulowana. dziewczyny glupie nie sa i jak juz jestescie jakis czas razem to na pewno zdazyla sie zorientowac ze nie masz pytona miedzy nogami, byc moze masz inne zalety, ktore sa dla niej wazne. zycie jest brutalne i niestety panny 10/10 w tej skali sa zarezerwowane dla mega ruchaczy ktorzy maja czym i moga dlugo :(

- 1 raz: im bardziej planowany, tym z reguly wieksza klapa. najlepiej jakby to wyszlo spontanicznie, taki zaplanowany niesie ryzyko ze bedziesz non stop o tym myslal i koniec koncow sprzet nie stanie z nerowow. myslenie czy ja zadowolisz itp do niczego dobrego nie doprowadzi, serio.

ffuu - do ilu udalo ci sie dopompowac? max cisnienie, dotknales konca tuby? ja tak zmienialem wlasnie klosze jak dobijalem do konca scianki. fajne uczucie i widac postepy.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Bear. Brakuje mi około 1.5 cm żeby dotknąć ścianki, ale tak mam od momentu zakupu i ja pompuje na siedząco, pompkę trzymając lekko w dół w kierunku podłogi. Cisnienie od 10 do 20 cm/hg. Narazie więcej nie daję, za krótko tego używam, pozatym jak dam więcej to czuję straszny ból na kości łonowej. Na początku miałem opuchnięcie od podstawy do około 11cm aż po brzegi klosza, teraz zaobserwowałem że po treningu zaczął mi puchnąć napletek i również widać że dotyka boków klosza. Jedynie żołądź i odcinek po środku pomiędzy 11cm a 15cm cały czas jest praktycznie bez zmian. Myślę że dopóki ten odcinek nie wypelni klosza to dobicie do końca klosza na długości nie będzie możliwe. Dobrze kombinuje?

Z twoich wypowiedzi wnioskuję że masz wiedzę na tematy w których ja właśnie nie jestem dobry, widzę że masz chęci do pomocy, mam do Ciebie kilka pytań odnośnie diety i ćwiczeń i chciałbym je zadać tutaj w tym temacie, autor chyba się nie obrazi, a może inni również mają podobne problemy i nasze posty będą dla kogoś pomocne. Mogę pytać?
 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

-ffuu właśnie lipa :/.

Co do pompki to jesienią przemyśle czy ją zakupić, gdybym mieszkał sam to bym nawet sie nie zastanawiał tylko od razu kupił i pompował ile wlezie a tak to bede miał problem żeby ją schować, w dodatku nie wiem gdzie mam ją używać, chować pod bluzę i w łazience pompowac czy jakoś tak... Dobrze, w wolnej chwili przeczytam. Tak w ogóle po przeczytaniu twojej sytuacji rodzinnej to mam wrażenie jak bym czytał o sobie, u mnie tak samo ojciec zmarł na raka, zostawił tylko długi a matka nie daje rady finansowo i kłóci się o byle gówno , mam juz tak zrytą psychikę ze przy zdenerwowaniu drga mi powieka..., co do dziewczyn ja tez jestem bardzo nieśmiały i pierwszy nigdy bym nie zagadał do atrakcyjnej dziewczyny bo bałbym się ze mi powie sp... i poniży publicznie , ale jest takie cos jak internet i facebook, ja obecna moją dziewczynę poznałem w ten sposób ze zaprosiłem ją do znajomych a ona zapytała się czy się znamy a potem jakos to się rozkrecilo, codziennie pisanie i po miesiącu pierwsze spotkanie było, wpadlismy sobie w oko i tak jakoś juz ponad 8msc jesteśmy razem i nic się nie zapowiada na koniec a wręcz przeciwnie myślimy o wspólnej przyszłości. Proponuje tobie zadbać o siebie , stylowo się ubierać i zrobić fajna modną fryzurę, nie mowie ze masz sie ubierać w obcisłe ubranie jak g..., mam na myśli zeby dopasowywać spodnie do koszuli itp..., dziewczyny naprawdę na to zwracają uwagę, podam siebie jako przykład, ja jak chodzilem do gimnazjum to nie zwracalem szczególnej uwagi na swój wygląd ubieralem byle co, najczęściej bluzę i szerokie dresy, obcinalem się również na krótko prawie na łyso i wtedy zainteresowanie płci przeciwnej było znikome.Dlatego nie ma mowy o nieswiezym oddechu,brudnych paznokciach czy miodzie w uszach bądź tłustych wlosach, dziewczyny od razu na takie rzeczy zwracaja uwagę i czują obrzydzenie, ja tez nie pije alkoholu,nie chodze na dyskoteki i nie jestem typem imprezowicza a jednak mam powodzenie u dziewczyn, również ważne jest żeby podczas pisania z dziewczynami używać emotki oraz pisać w sposób ciekawy oraz humorystyczny , bo jak bedziesz pisał tak jak tutaj na forum to pomyśli ze jesteś sztywny i nudny.Jeszcze później do Ciebie napisze wiadomość prywatna bo ma kilka pytań

Bear- Moja dziewczyna juz dawno mi włożyła rękę w spodnie i walila konia, w dodatku robiła to tak mocno ze balem się ze urwie mi wędzidełko dlatego widać ze nie jest w tym doświadczona i mojego penisa pierwszy raz dotykała w swoim życiu. Raz jej zadalem pytanie ze jakiego by chciała żebym miał penisa i żeby odpowiedziała szczerze, ona mi powiedziała ze na tym się nie zna i ze jej wystarczy tyle ile mam i ze na pewno ją zadowole, co prawda ona tez ma małe piersi i ma na tym punkcie kompleksy dlatego jest tak ze ja mam kompleks małego penisa a ona piersi i się zgrywamy.
Co do pierwszego razu to nie możemy zrobic tego spontanicznie, ponieważ ja jej do siebie nie mogę zaprosić bo u mnie ciągle ktoś jest w domu, ona tak samo ma spora rodzinę i nigdy jej dom nie bywa pusty dlatego umowilismy się na pierwszy raz pod koniec wakacji, nie obawiam się ze mi nie stanie bo ja nie odczuwał stresu przy niej , juz po kilku pocalunkach czuje jak mi staje.Nie mam pojęcia jak to będzie po pierwszy razie, moja dziewczyna akurat chyba nie ma problemu z osiagnieciem orgazmu juz po 10 minutach całowania jest rozpalona i ma mokro , a raz byliśmy na pikniku i po 3-5 minutach masowania jej cipki przez spodnie przeżyła swój pierwszy orgazm bo czuć było jak przechodzą przez jej cialo dreszcze i skurcze, dlatego myślę ze podczas seksu jeszcze szybciej będzie szczytować , pozatym w okresie jesien-wiosna pewnie nie bedziemy uprawiac seksu bo nie ma gdzie, a tym czasem moze mi uda sie powiekszyc penisa


Jeszcze panowie mi nie odpowiedzieliscie na tytuł tematu , gdzieś na forum wyczytalem ze penisa da się powiększyć o 20% w długość oraz 10% w obwód czyli wychodzi na to ze ja maksymalnie mogę uzyskać 18cm długości oraz 12,1 cm obwodu, Kadeon zdecydowanie przekroczył ta granicę, zaczynał z obwodem 14cm czyli trzymając się tej reguły ze tylko 10% można zyskać na obwodzie od wymiarów startowych to on powinien mieć maksymalnie 15,4 cm obwodu, a udało mu się uzyskac obwód aż 18 cm, dlatego jak to jest z tym powiększaniem? Penis rośnie od jelq tak jak bicepsy od rozrywania włókien mięśniowych a następnie regeneracji ? Czy po prostu wyciągamy to co jest w środku?

-ffuu oczywiście mozesz zadawac tutaj swoje pytania
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Endriu2212 napisał/a:
pozatym w okresie jesien-wiosna pewnie nie bedziemy uprawiac seksu bo nie ma gdzie

mamy póki co lato? jak to nie ma gdzie? co ty maraton jakiś planujesz?
masz dziewczynę jest niedoświadczona/pasuje jej rozmiar, gdzie tu problem ?

Endriu2212 napisał/a:
w obcisłe ubranie jak g...

serio to napisałeś.. ?
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Panowie,
postaram sie odpowiadac, fuu - mozesz smialo pytac tu lub w moim temacie z cwiczeniami.

Ile mozna max powiekszyc? nikt nie da ci na to odpowiedzi jednoznacznej. mozesz trenowac 15 lat i uzyskac tylko 1cm, mozesz trenowac 2 lata i zyskac 2cm. z tego co jednak zaobserwowalem duzo latwiej jest powiekszac jak masz juz duzego na starcie (kolejna niesprawiedliwosc;)

i nie wiem czy jest sens czekac jesli liczysz na na jakies ekstremalne powiekszenie. niestety, nawert jakbys dzis zaczal i jechal do jesieni to mysle ze moze max 5mm na dlugosci by weszlo. a to praktycznie niezauwazalna granica. ciesz sie ze masz dziewczyne dziewice i ze nie miala do czynienia z innymi - i oby tak pozostalo. bo niestety jak baba poczuje w sobie gruby sprzet to ciezko jest sie jej przestawic na mniejszy model;)
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Endriu!
Ten pomysł, aby rozpoczynać życie seksualne, w twoim wieku i w twojej sytuacji jest niedorzeczny.
Wybij to sobie z głowy. Tym bardziej jeśli chcesz ćwiczyć PP.
Zablokujesz rozwój i wzrost organizmu, (również tego najważniejszego członka).
Jesteś ciągle na etapie dojrzewania i tutaj ćwiczenia siłowe ( tak jak radzi Bear) mogą być pomocne w uzyskaniu pięknej, męskiej sylwetki. Natomiast, wszelka aktywność seksualna będzie dla ciebie szkodliwa. Po prostu, jesteś na to za młody.
Radziłbym również wstrzymać się z treningiem PP, twój penis ma szansę jeszcze urosnąć naturalnie.
Zaczekaj kilka lat. Na pewno pojawią się nowe, skuteczniejsze metody w tej dziedzinie. Tzw. Metoda Angiona, którą monitoruję na bieżąco, budzi nadzieję na mały przełom w ćwiczeniach PP. Chłopaki na zagranicznych forach testują ją, ale potrzeba trochę czasu, aby zobaczyć wyniki.
Być może, delikatne ćwiczenia manualne nie zaszkodzą ci, ale pompka, w moim mniemaniu, zdecydowanie odpada.
Pomyśl też o ćwiczeniach samoobrony (karate, kung-fu). Dodają pewności siebie i wpływają korzystnie na układ nerwowy, z którym masz problemy z powodu sytuacji rodzinnej.
Zaglądaj na forum, aby śledzić co się dzieje w branży i uzbrój się w cierpliwość.
Pytasz o możliwość poprawienia wymiarów penisa. Rzeczywiście, przyrost 20% na długości i 10% na obwodzie jest całkiem realny. Ale możliwe są też znacznie większe osiągi. Nie wiadomo na ile są trwałe. Prawdopodobnie, tak jak w kulturystyce, trzeba kontynuować treningi podtrzymujące.

Pamiętaj! Seks nie służy do zabawy. Być może, nikt ci tego nie powiedział, więc ja ci to mówię.
Trzymaj się!
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

tom-sta664, przecież chłopak ma 18 lat, jest pełnoletni i może robić co chce. Skąd informacje, że seks może zaszkodzić i zatrzymać rozwój? Są jakieś źródła, które mówią coś na ten temat? Moim zdaniem, ćwiczenia "manualne" mogą pomóc. Sam stosowałem je przez pewien czas w okresie dojrzewania i wydaje mi się, że wspomogły naturalny wzrost penisa. Z pozostałymi radami Twoimi i bear834, oczywiście się zgadzam - wszelka aktywność fizyczna (z rozwagą) jest bardzo wskazana, choćby ze względu na wzrost poziomu testosteronu w przypadku ćwiczeń siłowych czy współzawodnictwa. Endriu2212, tak jak pisał ffuu, penis powinien Ci jeszcze urosnąć, skoro dojrzewasz powoli. Jeśli faktycznie jesteś ze swoją dziewczyną już jakiś czas i chcecie być razem, to nie widzę przeciwwskazań do przeżycia pierwszego razu. Oczywiście pamiętaj o zabezpieczeniu, żeby nie skończył się od razu ciążą :lol: Jeśli ona też nie uprawiała jeszcze seksu, to nie przejmuj się rozmiarem i podejdź do tego na spokojnie. Doceń to co masz, ja w wieku 24 lat jestem dalej samotnym prawiczkiem :P I jeszcze odpowiedź na jedno z Twoich pytań: penis to nie mięsień i jego powiększanie tradycyjnymi metodami polega na rozciąganiu ciał jamistych, żeby mieściły więcej krwi w czasie wzwodu. Są też metody chirurgiczne, np. przecięcie odpowiednich więzadeł, aby wysunął się bardziej, wszczepienie implantów czy wstrzyknięcie tłuszczu w celu pogrubienia. Poczytaj forum i ebook o powiększaniu. Powodzenia ;)
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

raf,jaw fajnie że się do tego przyznałeś, a już myślałem że to tylko ja jestem prawiczkiem w tym wieku, a wszyscy wokół już dawno dupczyli  i nawet gimnazjaliści to robią.

tom-sta664 Masz bardzo ciekawą teorię na temat nie uprawiania seksu w młodym wieku. Powiedz mi gdzie według Ciebie leży granica od kiedy bez przeszkód można to robić. I co powiesz o milionach ludzi, którzy sex uprawiają już nawet w wieku 15, 16 lat. Oni też zahamowali rozwój, pomimo że wyglądają zdrowo i dojrzale? Ja cały czas myślę że bycie prawiczkiem w moim wieku tj. 23 lat to obciach i czuję się z tym bardzo źle, czasem przechodzą mnie czarne myśli że im dłużej będę z tym zwlekał to mogę tego wogóle nie doczekać bo śmierć mnie wyprzedzi. Zobacz w jakim wieku ludzie teraz umierają. Szansa że my dożyjemy tylu lat co Ty jest wg. mnie marna.


Endriu2212 Faktycznie masz podobne problemy do moich.  Nie wiem jaki był twój ojciec ale mój przykro to mówić ale dobrze że odszedł. Nie chcę Cię martwic i nic doradzać ale jeśli twoja matka ma problemy finansowe to chyba będziesz musiał ją wspomóc i jeśli planujesz studia to nie wiem jak to pogodzisz. Tak było w moim przypadku, ale akurat decyzji nie pójścia na studia nie żałuję.
Tak naprawdę to powiem Ci że mam różne odczucia co do mojego życia. Z jednej strony żałuję że nie miałem normalnej rodziny, że nie imprezowałem, że wybrałem techniczny kierunek, że nie byłem na studiach, nie piłem i nie zaliczałem kolejnych lasek. Z drugiej strony czasami myślę sobie że przecież jednak jestem zajebisty, wygrałem w sądzie walkę o dom i jestem jego właścicielem, mam dobrze płatną pracę, rozkręcam swój własny biznes, jestem dość dobrze zabezpieczony finansowo, jestem prawie zdrowy no może oprócz tych depresyjnych myśli, które co jakiś czas mnie nachodzą, umiem i jestem stworzony do naprawdę wielkich rzeczy i projektów, wszystko mi wychodzi, praktycznie nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wszystko to w wieku 23 lat, jedyne czego nie mam to dziewczyna.
Ale czy na cipie świat się kończy?
 
Dzięki za twoje rady odnośnie ubierania itp. ale ja to wszystko wiem. Ubieram się nowocześnie, fryzura też ok, nie śmierdzę, miodu w uszach nie mam, jedynie z tymi brudnymi rękami trafiłeś, cóż taką niestety mam pracę.



Chciałbym tu troszkę sprostować moją osobę, bo z tego co piszę może wynikać że jestem strasznie nieśmiały i nigdy nie gadałem z dziewczynami, a to nie jest prawda.

Właściwie wogóle nie jestem nieśmiały, może w większej grupie osób mało się odzywam ale to raczej wynika z tego że nie widzę sensu wyrażać swojego zdania bo i tak wiem że nikogo nie przekonam do swoich racji, szkoda strzępić języka. Rozmawiałem naprawdę z wieloma dziewczynami/kobietami na tysiace tematów, w bardzo wielu przypadkach nie były to Polki, wiem o nich bardzo dużo, co myślą, jakie mają wymagania od mężczyzn itp. one to wszystko mi mówiły, tylko ja nigdy nie próbowałem żadnej podrywać. Mogę to opisać bardziej szczegółowo jak ktoś chce.
    Faktycznie mogę sprawiać wrażenie sztywniaka bo odzywam i zachowuję się kulturalnie i spokojnie, nigdy nie próbuję cwaniakować, obrażać kogoś i sypać jakiś nie śmiesznych żartów, ale nie chce mi się wierzyć że wszystkie dziewczyny to lubią, jeśli chodzi o emotikony to uważam to za dość infantylne i wg. mnie ważniejsze jest pisanie bez błędów ortograficznych. 

 Jeśli chodzi o poderwanie jakiejś super laski to również tak jak Ty nie widzę do nich startu ani nawet nie chciałbym mieć takiej dziewczyny.  Ja preferuję raczej średnie jak najbardziej naturalnie wyglądające i inteligentne. Z takimi rozmowa dla mnie jest dużo prostsza. Nie wiem czy zauważyłeś ale zazwyczaj te mega dupy, cwaniary sprawiają wrażenie tępych. Ja nie lubię takich ludzi, sam nie uważam się za jakiegoś super inteligenta, ale głupi też nie jestem. Pozatym osobę inteligentną można łatwo poznać po sposobie pisania lub mówienia i ogólnie po zachowaniu, Ty np. piszesz bez błędów i dobrze się to czyta przez co sprawiasz dla mnie wrażenie inteligentnego człowieka.

Rozumiem twoje problemy z prywatnością. Też mam taką sytuację i jest to jeden z głównych powodów przez który nie mam dziewczyny.  Dom jest moją własnością ale mieszkają ze mną jeszcze 2 osoby, mama i babcia, no i przecież nie każę im się wyprowadzić. To by było bardzo nie w porządku z mojej strony gdyż w wielu sytuacjach mi pomogły.
Z drugiej strony wystarczy spojrzeć wokół siebie i zobacz że jest pełno par, które nie mieszkają same, a sex napewno uprawiają.



Sorry że tak dużo piszę, ale w realu nie ma z kim o tym porozmawiać.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

Mówiliśmy na tym forum wielokrotnie, jak ważne jest oszczędne gospodarowanie nasieniem dla mężczyzny w każdym wieku. Szczególnie, jeśli dysponujemy słabą konstrukcją fizyczną tak jak Endriu.
Wiedzieli o tym już starożytni Chińczycy.
Pisałem też o badaniach na Uniwersytecie Moskiewskim (to poważna instytucja), które dowodzą, że seks, któremu nie towarzyszą wyższe uczucia (miłość), jest destrukcyjny dla człowieka.
Nie pamiętam, czy wspominałem o tzw. zniewoleniu demonicznym, które dotyka młodych ludzi prowadzących nieuporządkowaną aktywność seksualną (porno, masturbacja, przygodny seks).
Koresponduję z chłopakami, którzy skarżą się na impotencję, depresję i tysiąc innych chorób. Kiedy sugeruję im przyczyny duchowe tego stanu i odsyłam do egzorcysty, to zwykle słyszę, że oni w duchy nie wierzą bo to zabobon, średniowiecze, itp.
No cóż, odpowiadam mojemu rozmówcy, musisz być bardzo zarozumiały, skoro twierdzisz, że twoja wiara lub niewiara ma moc kreowania rzeczywistości. Zapewne, Pan Bóg, słysząc twoją deklarację niewiary w Niego, chowa się w mysią dziurę i rezygnuje z rządzenia światem, aby ciebie nie urazić.
Od początku dziejów ludzkości istnieją niezliczone dowody na istnienie duchowego świata (anioły, demony), który wywiera realny wpływ na naszą egzystencję.
Diabeł, nie wiadomo dlaczego, chętnie towarzyszy człowiekowi, który prowadzi życie seksualne poza małżeństwem.
Nie dotyczy to osobników prymitywnych, nie przejawiających wyższych uczuć, żyjących na poziomie zwierząt. Zazwyczaj nawet nie podejrzewają, że istnieją jakieś zasady moralne.
Książę Piekieł wie, że taki typ ostatecznie padnie jego łupem, więc daje mu spokój.

Myślę, że nasz sympatyczny przyjaciel Endriu nie podpada pod tę kategorię.
Stąd, mój apel do niego, aby nie ryzykował i zaczekał z inicjacją seksualną.
To wszystko.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

Mówiliśmy na tym forum wielokrotnie, jak ważne jest oszczędne gospodarowanie nasieniem dla mężczyzny w każdym wieku. Szczególnie, jeśli dysponujemy słabą konstrukcją fizyczną tak jak Endriu.

chyba najgorsza mozliwa opcja to zdecydowanie sie na 1 raz bo "mam juz 18 lat i nie wypada", wszyscy koledzy juz mieli a tylko ja nie, zostane starym kawalerem itd itp. niesamowite jak kino mialo na to wplyw, glupie amerykanskie komedie w czasach mojej mlodosci zrobily dzieciaka sieczke z mózgów.

kazdy chcial juz zaliczyc. i konczylo sie to dramatami. znam dziewczyny ktore nie chcialy dluzej czekac i szly do lozka z pierwszym lepszym, sa faceci ktorzy majac 20 lat i bedac prawiczkami szli na kurewki.

Tom, ja moze mam polowe lat jak Ty a juz ciezko mi nadazyc za dzisiejszym siwatem i ciekawy jestem jak Ty to postrzegasz? w Twojej mlodosci takie sytuacje jak chlopaki opisuja bylyby nie do pomyślenia, dzis normalka.
 
 
Endriu2212 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 25
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

Odpowiem w skrócie bo aktualnie nie mam czasu żeby każdemu z osobna odpowiedzieć, wiec tak:

Tom- ja akurat w demony i duchy nie wierze bo jestem ateistą i nie miałem nawet bierzmowania i nigdy sie nie spowiadałem z grzechow, dla Ciebie pewnie będzie to nie do pomyślenia ale taka jest prawda, ja wierze tylko w to co widzę a obecenie widzę ze kościoły to naciaganie ludzi na pieniądze, do mojego domu podczas swiąt raz przyszedl poswiecić mieszkanke i co? Mama chyba dala 50 zlotych a ten jeszcze niezadowolony trzasna drzwiami jak wychodzil... Nie mam pojęcia dlaczego twierdzisz ze seks jakoś wpłynie na moje dojrzewanie? Powiadasz ze to jest zbędna energia, ale to jest nic do porownania ile energii wykorzystuje się na silowni, chyba każdy ruch to zdrowie. Ktoś tam napisał ze ja chce tylko zaliczyć a to nieprawda, mnie z dziewczyna łączy chemia a nie tylko przelotna znajomość, poza tym mówiłem jej ze jesli nie jest gotowa to niech śmiało mówi to wtedy się wstrzymamy i sam osobiście pytalem się czy chce czekać do małżeństwa a ona zdecydowanie powiedziała ze nie, wiec nie widzę żeby cos stało na przeszkodzie, wszystko będzie z uczuciami i ze zgodą obu stron.

Edit/: I jeszcze ffuu co do emotek to rzeczywiscie nie miałem tu racji, pisząc to bardziej miałem na myśli dziewczyny w moim wieku i młodsze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group