Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z krzywym penisem
Autor Wiadomość
Przeski 

Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018   Problem z krzywym penisem

Cześć wszystkim mam dosyć duży problem z moim penisem. Jest on dosyć krzywy ale nie przejmowałem się tym do teraz. Mam partnerkę z którą chcemy uprawiać normalnie seks niestety nie jest to chyba możliwe.
Mam trudności z wejściem w pochwę jest to trudne jesli partnerka nie jest rozgrzana dobrze to jest to niemal nie możliwe. Udaje się tylko na jeźdzcia choć nie zawsze do tego mówi że ją trochę boli. Moglibyśćie mi doradzić i ocenić penisa ? Może to tylko w psychice u mnie siedzi.

Zdjęcia:
https://imgur.com/a/xAlMfgZ
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018   

To nie jest duże skrzywienie i z pewnością nie powinno utrudniać stosunku. Masz ładnego penisa i ciało, bardzo dobrze się prezentujesz ;) Może problemem jest zbyt małe nawilżenie? Spróbuj użyć lubrykantu.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 27 Cze, 2018   

ile pen ma cm dlugosci i obwodu? wyglada na sporego i moze stad te trudnosci z aplikacja?
zaordynowałbym solidne rozgrzanie partnerki, mocne nawilzenie jezykiem, ewentualnie sporo lubrykantu i do dziela;)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018   

Na jeźdźca wiele kobiet na początku może boleć. Moja jak za bardzo usiądzie to też ja boli, a mam średniego. Spróbuj płycej penetrować. Lubrykant koniecznie jeżeli są problemy. Są też pozycję bokiem, ona na plecach nogi w górze, ty bokiem, albo nogi na zmianę. Albo od tyłu, na łyżeczkę na przykład. Sądzę że sam kształt w tym przypadku nie powinien uniemożliwiać ewentualnie trochę warunkowC pozycje.

Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018   

Popracuj nad pozycjami, krzywizna nie ma według mnie u ciebie znaczenia.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 30 Cze, 2018   

Przeski, taka krzywizna nie przeszkadza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group