Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dlugi napletek
Autor Wiadomość
djkalina 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018   Dlugi napletek

Mam następujący problem. Otóż podczas uprawiania seksu z penisa zsuwa się prezerwatywa. Jest to spowodowane, że napetek zsuwa się na zołądź, gdyż jest tak długi, że zakrywa ją podczas erekcji całkowicie. Byłem u chirurga i zalecił mi obrzezanie. Czy jest ktoś w podobnej sytuacji i może podzielić się przemyśleniami. Boje się obrzezania, ale wiem, że członek by był w pełni sprawny ;) Czy higt-tight byłoby najlepszym cięciem? Proszę o pomoc.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018   

witaj w klubie, ja tez chce h&t i zbieram info,
 
 
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 01 Lip, 2018   

Witam. Nie ma się czego obawiać. Ja też miałam obawy. Teraz nie żałuję. Jeśli jest możliwość to tylko high and tight. Dla mnie napletek jest obrzydliwy....
 
 
penis.com.pl
masturbator
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 02 Lip, 2018   

a czemu jak jest mozliwosc? jest opcja ze nie da sie takiego obrzezania zrobic? jak odczucia u Ciebie? ile czasu zajelo dojscie do pelnej sprawnosci? miales robione skalpelem?
 
 
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Wewnętrzna cześć napletka jest silnie unerwiona zabieg h&t daje możliwość pozostawienia jak największej jego części. Dojście do pełnej sprawności rozciągniecie blizny parę miesięcy nie pamiętam. Robione skalpelem.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2018   

djkalina, konsultowałeś się z lekarzem ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group