Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak długo nie dochodzić?
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   Jak długo nie dochodzić?

temat do dyskusji dość luźnej;) mianowicie - jak sprawić aby kochac sie dlugo, dochodzic wtedy kiedy chcemy i aby utrzymac mocny wzwod.

jesli macie jakies patenty - podzielci sie.

sam odkad pamietam mialem tak ze po 1 strzale ochota na kolejne od razu malala, tak jakby ktos odcial prad, mimo ogromnego podniecenia na poczatku, spust od razu odsuwal to uczucie, najchetniej bym sie wtedy polozyl spac. bylo to dla mnie mega nieprzyjemne - bo zadowolenie parnerki na 1 miejscu. w koncu stwierdzila ze mam sie nie spuszczac, chyba ze wyraznie sobie tego zazyczy. wiele lat trenowania i prob zapanowania nad tym przynioslo jako takie efekty, teraz moge dlugo ale w kluczowych momentach gdy jest juz na granicy wystrzalu musze na kilka sekund przerywac.

chcialbym moc tryskac i czuc sie tak jak na poczatku ale chyba juz tego nie przeskocze,
 
 
mony1212 


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 207
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   

Ponawiam pytanie Beara.Jak miec stalowy wzwod oraz kochac sie dlugo Niech wypowiedz sie specjalisci.Otoz mimo tego,ze jestem mlody to sam mam juz problemy ze wzwodem...I nie wiem szczerze co na to zaradzic,dochodzi do tego jeszcze strzal,ktory...wystepuje nieraz po kilku ruchach co jest bardzo uciazliwe dla mnie.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 21 Cze, 2018   

To chyba dość indywidualne. Kiedyś by za szybko nie dochodzić to oprócz przerywania pomagał ucisk podstawy penisa, w sumie w połowie drogi do odbytu, teraz uciskać nic nie muszę.

Teraz jak nieraz twardość mi spada, to przykładam palec przy wyjściu z pochwy tak by palcem podrażnić sobie prUd penisa i żołędzia, przy wędzidełku. Albo proszę żonę by trochę possała. Jedno i drugie trochę pomaga.

Bardzo ważna jest odpowiednia prędkość kochania, ale to zależy od osoby jak i od dnia. Raz trzeba ostrzej, raz wolniej, raz od tyłu raz od przodu.

Trzeba probowac, próbować trenować i trenować. Rozmawiać i trenować dalej. Do skutku i jeszcze raz.

Ostatnio też po wytrysku już mi najczęściej wszystko opada, ale jak są siły i chęci z drugiej strony, żona się pobawi ręka bym flaczkiem, to po chwili już nie jest taki dlaczego, a jak położenie, to jeszcze szybciej i skuteczniej postawi pałkę. Trzeba współpracować.

Przyjemnych treningów.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Cze, 2018   

Każdy ma na to inny sposób, zawsze w trakcie możesz zmienić pozycje albo zająć się partnerka w inny sposób dając chwilę odsapnac, a potem znowu do dzieła. A jak partnerka wyrozumiały to zrozumie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group