Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Moja efektywna (i efektowna) metoda na powiększanie penisa
Autor Wiadomość
Ahathoor 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018   Moja efektywna (i efektowna) metoda na powiększanie penisa

Witam forumowiczów,
PE interesuję się już od dobrych kilku lat. Sam mam 20 lat i chcę powiększyć swój sprzęt (mimo, iż mierzy on 19 cm). Próbowałem wielu technik - od rozciągania (nieskuteczne, czułem ból i czasami brak erekcji), przez jelq (przewlekły brak erekcji, musiałem regenerować się kwasem pantotenowym przez miesiąc, aby powrócił stan sprzed ćwiczeń), przez "veins pouring" (tutaj: http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=18110 - nie polecam, również czułem jakby nic nie dawało, tylko "zabierało witalności").
Wszystkie te metody były nieefektywne, moja erekcja bywała słabsza, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi, prawda?
W międzyczasie intensywnie trenowałem 'mięśnie Kegla' i wytrenowałem je, myślę, bardzo dobrze. To pomogło mi w opracowaniu nowej, autorskiej metody, która działa zarówno na grubość jak i na długość.

Metoda polega na maksymalnym "pompowaniu" przy pomocy mięśni Kegla krwii do naszego narządu, przy jednoczesnym dociśnięciu penisa w stanie 100% erekcji do ręki (zewnętrznej części) łapiąc go u podstawy przy samych jądrach (co ogranicza nieco przepływ krwii, ale koncentruje przepływ krwii na żyłach penisa jak i na ciałach jamnistych). Nieraz czułem również pogrubione żyły na jądrach, czy "w środku".

Metoda jest dla mnie bardzo skuteczna - dzięki niej mam codziennie coraz większe żyły na penisie - zarówno żyłę główną, która się uwydatnia, jak i te pomniejsze. Również grubość penisa jest fascynująca po zakończeniu ćwiczeń. Oczywiście potem się zmienia wraz z regeneracją penisa, ale zawsze coś zostaje. Myślę, że ćwiczenie jest bardzo dobre na erekcję, która mi się w końcu poprawiła (a nie pogorszyła, jak od poprzednich ćwiczeń), powiększa penisa na długość jak i na szerokość oraz jest dobre na żyły na naszym przyjacielu.

Jedyną wadą metody jest konieczność utrzymywania 100% erekcji przez cały czas podczas ćwiczenia - jest to konieczne, ponieważ "wtłaczamy" te nasze 100% dzięki mięśniom Kegla do naszego penisa pod dużym ciśnieniem, dzięki temu - ciała jamniste się poszerzają na długość i szerokość, a żyły są wypychane krwią. Dzisiaj pojawiła mi się kolejna konkretna żyła, która myślę, że będzie jeszcze większa i będzie "dosyłała" do mojego penisa jeszcze więcej krwi.

Tak wiem - są różne budowy ciała. Niektórzy mają skłonność do widocznych żył na ciele (ja nie mam tej skłonności, ale to w niczym nie przeszkadza, one "są", tyle że są bardziej ukryte).

Ćwiczenie wykonuję wieczorem, po 30 minut (potem już może zacząć boleć penis i odczuwać dyskomfort, czuje się wtedy jak penis jest "rozepchany"). Biorę oliwkę, konkretnie polewam nią penisa, chwilę go rozgrzewam lekką masturbacją, następnie jeśli czuję, że erekcja jest na 100%, wtedy jednocześnie łapię penisa u podstawy między jądrami, wtłaczam przy pomocy silnych mięśni kegla krew w penisa i "trzymam" tak 8-10 sekund. Następnie popuszczam, rozluźniam penisa, lekko go masuję, aby krew się dobrze rozprowadziła i żeby penis wrócił do dobrego stanu. Następnie znów lekko go pobudzam w celu uzyskania 100% erekcji i tak w kółko. Im lepsza erekcja, tym lepsze ćwiczenie.

Polecam naprawdę, dla tych, którzy jeszcze nie odnaleźli dobrego ćwiczenia dla siebie, warto spróbować! Jednakże nie biorę odpowiedzialności za złe wykonywanie ćwiczenie!
Jeśli macie jakieś pytania, to proszę je zadawać w tym temacie.

EDIT:
Polecam od siebie od czasu do czasu zaopatrzyć się w jakiś napój lub suplement diety uzupełniający kwas pantotenowy, a nawet dający większą dawkę niż dzienna wymagana. Naprawdę polecam, o wiele szybsza regeneracja penisa, a też nie trzeba tego codziennie pić, tylko co jakiś czas i organizm raz - dwa radzi sobie ze wzmożonymi ćwiczeniami!
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018   

Bardzo ciekawy artykuł.

To kolejna metoda w temacie PP. Myślę, że wzbudzi zainteresowanie na forum.
Zwłaszcza, że jest prosta do wykonania i oczywista w działaniu.
Poza tym wydaje się bezpieczna. Ale trudno przesądzać na podstawie jednej relacji.

Witamy nowego kolegę!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018   

Pierwszy post na forum i jaki obszerny. Bardzo ładnie.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Ahathoor 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Dzień dobry, wracam po tygodniu!
Po tygodniu korzystania z metody - same pozytywne efekty. Co zauważyłem? Najważniejsze rzeczy:
- Rozstępy na penisie (!) - podłużne i poprzeczne. Są to małe "jakby-żłobienia" na główce oraz na skórze penisa. Myślę, że to potwierdza działanie mojej metody - metoda powiększa penisa wzdłuż i wszerz!
- O wiele lepsza erekcja oraz bardziej wyeksponowane żyły. Gdy mój penis jest w stanie erekcji - jest twardszy, wydaje się masywniejszy. Na pewno czuję, że jest grubszy, ale również żyły są bardziej wyeksponowane, a penis przybrał kolor bardziej "krwisty".
- Zwiększone libido - mam o wiele większą ochotę na seks, na orgazm i na wytrysk. Zauważyłem również u siebie o wiele większy wytrysk niż wcześniej - raz tak trysnąłem, że zalałem pół biurka, a jądra po tym bolały mnie przez pół dnia

Polecam każdemu tą metodę.
 
 
dick18 

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Ahathoor wrzuć jakieś fotki po pompowaniu
 
 
JanuszPowieksza 

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018   

Ahathoor a stosowałeś ćwiczenia tylko na zwykłe mięśnie kegla czy też na odwrócone (reverse kegels)? oraz ile mniej/więcej czasu zajęło ci wytrenowanie tych mięśni?
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018   

Z jakich wymiarów startowałeś i ile masz obecnie? :)
 
 
Ahathoor 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018   

Powiem tak - trenowałem mięśnie kegla tylko w ten sposób, aby jak najbardziej "pompować" do mojego penisa krew.
START 19 cm, a obecnie mam prawie 20 cm, chciałbym mieć jak najwięcej
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 24 Cze, 2018   

14 czerwca pisałeś że masz 19 cm, brak zdjęcia na udowodnienie... A teraz twierdzisz że w 9 dni powiekszyłeś go o 1 cm... CUD
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018   

Ahathoor!

Rozumiem, że te twoje ćwiczenie to dynamiczna (połączona z pompowaniem krwi) wersja tzw. ULI, czy też CLAMPING-u.

Te ćwiczenia ULI (oraz wiele innych) można obejrzec min. na stronie.

https://www.penis-king.co...ises/videos.php
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group