Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wieszanie ciężarków na penisie.
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   Wieszanie ciężarków na penisie.

Szukałem na tym forum ale nie znalazłem czy ktoś rozciągał z WAS penisa za pomocą wieszania na nim obciążenia??, lub czy ktoś zna tematy tego typu z innych stron chodzi mi o to czy po tym typie treningu można spodziewać się dobrych przyrostów w długości?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

Wszystkie publikacje na ten temat, które znam, są w języku angielskim.

Rezultaty tych ćwiczeń są pomyślne. Wymagana jest duża ostrożność. Najważniejsze, to dobre zabezpieczenie (owinięcie) penisa.
Jeśli nie znajdziesz nic zrozumiałego, to daj znać. Spróbuję przetłumaczyć to i owo.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018   

No właśnie tom jak byś mógł mi jakieś publikacje na ten temat przetłumaczyć jak to wykonywać od osoby co miała dobre efekty??.

Bo porozumieć się po angielsku umie gorzej z czytaniem i pisaniem.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
andropenis
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2018   

Daj mi trochę czasu. Nie jestem w temacie, więc muszę pozbierać materiały, a potem przetłumaczyć.
Może ktoś z kolegów odezwie się w tym czasie.
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2018   

widzę, że się forum ładnie ostatnio rozwija... i o to chodzi musimy rosnąć w siłę :) . Ja teraz nie ćwiczę, ale o wieszaniu dużo czytałem, i sam miałem małe przymiarki. Problem z wieszaniem jest posiadanie dobrego urządzenia do przymocowania do penisa. Można coś samemu zrobić a można zamówić gotowy. Co do wieszania i mojego doświadczenia. Wieszałem może tydzień tylko, ale byłem zachwycony tą metoda. Jedna sesja przy wieszaniu powinna trwać 20minut i po takiej jednej sesji z ciężarkiem ponad 1kg penis robiła się bardzo elastyczny i wyciągnięty, nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem przy innym ćwiczeniu. Trudno tutaj nie wspomnieć o gościu z USA Bib sie nazywa zaczynał z 15cm penisem a skończył z 26cm zaprojektował też hanger na którym zrobił pewnie niezłą kasę. On podobno urósł o ponad 10cm ale wieszał ciężarki po kilka godzin dziennie. Facet ma niesamowity wkład w całe środowisko powiększania :) . Opracował dużo teorii i pomógł niejednemu facetowi spełnić swoje marzenia. Podobno po jakiś testach potrafi powiedzieć kto na jaki przyrost może liczyć!. Ale jego teoria mówi tez, długość najpierw potem obwód.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2018   

Kamill_tak, a na naszym forum macie tyle informacji, wiedzy oraz doświadczenia za darmo :) nie musicie płacić Bib'owi :)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

ciekawy temat, kiedys próbowałem ale dla mnie problem to dobre mocowanie - jak ma sie duzo skory, ktora mocno zachodzi na glowke to calosc ma tendencje do zeslizgiwania sie. kluczowe jest mocne zamocowanie ale bez przesady aby nie odciac glowy;) ciekawi mnie jak by tego sprobowal ktos kto ma high and tight zrobione.

a efekty na pewno sa dobre - sporo pozytywnych relacji-ale to wiadomo lata treningow, plus ze jest to metoda nie angazujaca - tak jak pompka, zakladasz i zapominasz, mozesz robic cos innego
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Kadeon!

Ćwiczenie jest banalne.
Zaczynasz od rozgrzewki (np. gorący prysznic).
Następnie zakładasz nasadkę na penisa, do której podwieszasz ciężarek.
Zaczynasz od 1-2 kg.
Trzymasz 20 min, zdejmujesz i masaż ( jelq). Powtarzasz sesję 3 razy.
Stopniowo (raz na tydzień) zwiększasz ciężarek o 0.5Kg i liczbę sesji.
Maksymalna liczba powtórzeń (sesji)=6.
Zalecany maksymalny ciężar=5kg
Po treningu znowu rozgrzewka.
Problem, to zakup nasadki z kompletem ciężarków. Nie widzę tego w naszych sklepach. Trzeba się rozejrzeć za granicą. Będę jeszcze szukał.

Przykładowa nakładka tzw. Bib starter:
https://naforum.zapodaj.net/f15acc7de2d7.jpg.html
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Tak ćwiczenie nie jest jakieś skomplikowane!. Ale gdzie kupić taką nasadkę?, można coś zrobić samemu. Jest tu jakiś inżynier?:). Nasadka musi być stabilnie umocowana nie może być luzu zwłaszcza przy większym obciążeniu. Pod nasadkę idzie też bandaż elastyczny, i dopiero nasadka i nie przy samym żołędziu tylko dwa cm od główki. I też mamy różne techniki wieszania do dołu siedząc, i na wprost wyciągamy czy do brody. Ja pomyślę jak można taką nasadkę zrobić :) . Może też ktoś się w to wkręci? w grupie siła!.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Dzięki, Kamil, za wsparcie.
Kombinuj z tą nasadką, a ja popatrzę na Aliexpress.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2018   

Dzięki tom bardzo mi pomogłeś! bo wiem ze wykonuje skróconą wersje ale prawidłowo., ale ja juz sam zaczołem ćwiczyć i z ciezarkami eksperymentować:).
I fakt jest taki najwiekszy problem to zamocowanie tego na penisie tak by nie spadało by nie uwierało i krzywdy nam nie zrobiło. Ja wymysliłem takie mocowanie że zakładam za żołendziem opaske taka gumke jak to dziewczyny maja do upinania włosów:), jest eleastyczna i nie uwiera i do nie przymocowałem na razie 700gr cięzarków gdyz 1kg spada czesto gumka jest za elsatyczna i kombinuje nad nowym sposobem ale mysle że dla mnie wystarczy na razie te 700gr bo traktuje to jako uzupełnienie po treningu jelq i lepiej sie to sprawdza penis po jelq ma 15cm w spoczynku jak zaloze ciezarki ma 16cm i o to chodzi by leko rozciagały przez 20 min i nie wpozwalaly zaraz wrocic do mniejszych rozmiarow czyli do moich 13cm w spoczynku robie tylko jedna sesje 20minutowa jak zrobie lepsze mocowanie zamontuje 1kg i poznie z 1,5kg.

[ Dodano: Sob 14 Kwi, 2018 ]
bear834 napisał/a:
ciekawy temat, kiedys próbowałem ale dla mnie problem to dobre mocowanie - jak ma sie duzo skory, ktora mocno zachodzi na glowke to calosc ma tendencje do zeslizgiwania sie. kluczowe jest mocne zamocowanie ale bez przesady aby nie odciac glowy;) ciekawi mnie jak by tego sprobowal ktos kto ma high and tight zrobione.

a efekty na pewno sa dobre - sporo pozytywnych relacji-ale to wiadomo lata treningow, plus ze jest to metoda nie angazujaca - tak jak pompka, zakladasz i zapominasz, mozesz robic cos innego


Moim zdaniem Bear wieszanie ciężarków jest najlepsze dla tych cochca glownie w długośc isc i dla tych co zołondz maja wiekszy od trzonu lub rowny wtedy łatwo zrobic opaske jak opisałem i zawiesic sobie taki ciezarek przed zołendziem ktory zachamuje upadek ciezarkow.

W przeciwnym razie trzeba specjalistycznego uchwytu tak jak to pisaliście wyżej.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

Znalazłem stronę z ofertą urządzeń, które mogą nas zainteresować.

https://www.aliexpress.co...catId=200003055
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

za dużo to kosztuje i nie wiadomo ile trzeba na to czekać. A zwykłe dwie deseczki skręcona po brzegach dwiema śrubami nie wystarczą?. Jak Penis Kadeona w spoczynku ma 13cm to można dać 5cm szerokości i długości np. 12cm po brzegach zrobić otwory dwie śruby do skręcania. I pod to elastyczny bandaż na penisa i powinno spokojnie do 4kg działać. Chyba coś takiego zrobię :) .
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Adaggio 

Wiek: 39
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

Cześć,
Wykonuje ćwiczenia prawie codziennie po 400 jeql i niestety zauważyłem że obecnie jest brak rezultatów i zaciekawił mnie Wasz temat z ciężarkami, spróbowałem założyć ciężarek i zrobiłem to przy pomocy obejmy metalowej do której doczepiłem ciężarek ( obejmę można kupić w każdym sklepie metalowym) oczywiście obejmę owinąłem bardzo dobrze w materiał aby sie nie pokaleczyć i obejma z ciężarkiem nie spada, a natężenie ścisku obejmy można regulować.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

Adaggio, sprawdzasz regularnie czy jest ukrwienie odpowiednie w główce penisa? Dokładnie czy nie sinieje.

Posiadam coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/Penis-Enlarger-Extender-Stretcher-Male-Enhancement-Tension-Leg-proextender-Penis-enlargement-penis-pump-phallosan-device/32570588161.html jako wadę mogę powiedzieć, że wraz z obciążeniem rośnie ciśnienie w główce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group