Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka? Zwezony pierscien?
Autor Wiadomość
Kubap94 

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   Stulejka? Zwezony pierscien?

Chciałbym się zapytać o taki pierścień pod żołędziem, czy to jest stulejka czy raczej coś innego? I jak się tego pozbyć, wymagana jest wizyta u urologa? Czy wystarczy chodzić z zsunietym napletkiem? Jak część osób tutaj sugeruje 😛

https://imgur.com/a/7urCh

https://imgur.com/a/5jfle

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2018 ]
Chyba, że problem leży w za krótkim wedzidelku, które ewidentnie ciągnie mojego zoledzia w dół, stąd może później te fałdy skóry. Chyba bez wizyty u urologa się nie obejdzie 🙂
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Przy stulejce niemożliwe lub trudne jest zsunięcie napletka. Twój jakoś zszedł choć zdaje się być trochę zwężony. Noszenie ściągniętego przy zwężeniu może doprowadzić do załupka, co jest odwrotnością stulejki - nie można z powrotem go nasunąć. Gdybyś dał jeszcze parę zdjęć np. z nasuniętym napletkiem czy samego wędzidełka można byłoby coś więcej powiedzieć.

U tego pana na zdjęciach występuje podobny fałd jak u Ciebie, więc wnioskuję, że to faktycznie może być krótkie wędzidełko.

https://www.nudechatguys....his-uncut-cock/

Możesz próbować je rozciągnąć. Ja problemów z wędzidełkiem nie miałem ale próbowałem swoje trochę rozciągnąć żeby napletek jeszcze niżej schodził i trochę zadziałało.
 
 
Kubap94 

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Tak to wygląda w spoczynku. Spróbuję zrobić lepsze zdjęcia jak już będę w domu :P

https://imgur.com/a/5wgsb

Edit, jak stoi 😝

https://imgur.com/a/98nPn
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

No moim zdaniem wędzidełko rzeczywiście jest za krótkie. Spróbuj codziennie ze 2 razy rozciągać je przez ok. 1 minutę, jedną ręką ciągnąc napletek w jedną stronę a drugą w drugą stronę żołądź. Użyj tyle siły aby poczuć lekki ból, to powinno zadziałać na wędzidełko a jednocześnie nie uszkodzi go. Powodzenia!
  
 
 
Kubap94 

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Myślisz, że to może pomóc? Spróbuję tak robić ;)

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2018 ]
Jeszcze jak stoi to jest zakrzywiony bardziej w dół i nie wiem czy po prostu taki jest czy ciągnie go trochę to wedzidelko :p
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018   

Kubap94, spróbować zawsze można spróbuj w swoim przypadku, daj znać czy pomogło
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018   

Niestety próby rozciągania wędzidełka raczej nie przyniosą oczekiwanego efektu - jest bardzo krótkie i oczekiwanie na efekt będzie na prawdę długie.
Zabieg (tak, to zabieg a nie operacja) wydłużania wędzidełka to kosmetyczna sprawa, a zmienia komfort życia diametralnie. Prywatnie też nie kosztuje wiele. Rekonwalescencja jest ekspresowa (rana goi się w tydzień, a po miesiącu możesz normalnie współżyć), więc próby rozciągania to gra niewarta zachodu.
Natomiast wąski pierścień napleta to najpewniej pozostałość po stulejce - to dasz radę rozciągnąć, ale przy okazji wędzidełka można zrobić plastykę, która skutecznie rozwiąże problem i pozostanie Ci tylko być dumnym ze swojego przyjaciela :D
 
 
 
Kubap94 

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Czw 29 Mar, 2018   

Dzięki tak właśnie myślałem. Zabieg też myślałem zrobić raczej prywatnie. Ale czytając w internecie... wiem wiem głupoty. Doczytałem się takich rzeczy, że podczas zabiegu usuwają wedzidelko zamiast je wydłużyć 😱😄 a co do zwezonego pierścienia to w jaki sposób go rozciągać?

Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam :D
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Czw 29 Mar, 2018   

Najpierw zajmij się wędzidełkiem (bo jego korekta już poprawi stan "pierścienia"), a potem możesz połączyć przyjemne z pożytecznym: będziesz smarować czymś co uelastyczni skórę (oliwka lub inne smarowidło do ciała) i zsuwać napletek podczas wzwodu.

A co wydłużania/usuwania wędzidełka: metoda jest tylko jedna i to kwestia nazwy. W czasie takiego zabiegu niczego się nie wycina, a jedynie "przymocowuje" niżej.
Jeśli mam coś doradzić to poszukaj specjalisty, który dysponuje skalpelem laserowym - unikniesz szwów, a i szybciej się zagoi.
 
 
 
Sztos 

Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 01 Cze, 2018   

Czytajcie więcej w internecie jeszcze najlepiej na jakiś dziwnych portalach, gdzie został założony temat i osoby niezwiązane wypowiadają się. Po pierwsze tego typu zabiegi są bezbolesne i wykonywane dość nowoczesnymi laserami (przynajmniej w niektórych punktach)

Dość często czyta się także, że bo zabiegu czujemy się inaczej - fakt, pierwsze tygdonie można odczuwać dyskomfort, ale najpóźniej po 30 dniach zapominasz, że miałeś zabieg i mówię to z doświadczenia własnego, a nie internetowergo.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2018   

Sztos, do jakiego tematu się odnosisz ? lol
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group