Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem dzień po zabiegu stulejki
Autor Wiadomość
afpiue 

Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   Problem dzień po zabiegu stulejki

Witam, mam 17 lat i wczoraj o 10;00 miałem zabieg stulejki (według mnie była zaawansowana, ponieważ w ogóle nie dało się zobaczyć żołędzia i w zwodzie i spoczynku) trwał 30 min i robiłem go na NFZ.
Po zabiegu leżałem 2 godziny na sali, gdy oddałem pierwszy mocz pojawiło się pierwsze zdziwienie bo skóra jest wsadzona jakoś dziwnie do środka co trochę utrudnia oddanie moczu bo prawie żadnej dziury tam nie ma, ale jakoś leci.
Po tym zgłosiłem do pielęgniarki że oddałem mocz i zdjęła mi opatrunek w którym penis był do podbrzusza przyklejony, i powiedziała że nie potrzebuje go co również mnie zdziwiło.
Lekarz kazał smarować to jakąś maścią przeciwbakteryjną po oddawaniu moczu i codziennie go myć w wodzie. Problem polega na tym że nie mogę go zdjąć żeby posmarować, a po wierzchu chyba nie ma sensu a drugi jest taki że dziwnie
to wygląda i jeszcze nie widziałem zdjęcia żadnego na którym ktoś by tak miał że skóra jest wsadzona do środka, nie da się odkryć żołędzia i nie widać w ogóle szwów (poinformowano mnie że są rozpuszczalne).
A najlepsze jest to że lekarz zlecił wizytę za 1 do 2 miesięcy... Typowy NFZ żałuję że nie zapłaciłem za zabieg, tu mnie po prostu olano prawie nic mi nie powiedziano co mam robić. Dostałem też zalecenie żeby kupić ibuprom ale
mało on pomaga a tej nocy spałem 3 godziny co chwile się budziłem z bólem a potem zasnąć się nie dało.

Dołączam zdjęcie w spoczynku (w zwodzie nie pokaże bo boli):
https://imgur.com/QscXWZ1 - to zaczerwienienie boli mocno jak dotykam co dodatkowo utrudnia próbę ściągnięcia napletka :/
https://imgur.com/f5X95Fq - tutaj jest ta "skóra wsadzona do środka"

Z próby naciągnięcia go nie pokaże bo po prostu nie jest w stanie ani trochę wczoraj jeszcze się dało że widziałem chociaż minimalnie gorę żołędzia ale dziś nie potrafię bo boli mocno.
Proszę o pomoc i powiedzieć czy wszystko jest okej jeśli ktoś ma doświadczenie z tym, lub coś wie na ten temat.
Pozdrawiam
_________________
Afpiue
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 16 Mar, 2018   

To by było trzeba z lekarzami konsultować i to szybko, choć wiem, że ich złapać, nie jest tak łatwo, ale na zobaczenie, czy jest ok, jak pacjent ma wątpliwości powinni chwilę znaleźć, szczególnie, że jak widać nie wytłumaczyli jak ma gojenie przebiegać, albo przebiega inaczej.

Kilka dni minęło, mam nadzieję, że się skonsultowales i idzie ku dobremu.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Mar, 2018   

afpiue, daj znać co stwierdził lekarz
 
 
penis.com.pl
viamax
Thanawat13 

Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: tokyo
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018   

Cześć, to ja najbardziej boję się operacji.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Thanawat13, ale co wnosi twój wpis do tematu?
 
 
blogergoods 

Wiek: 54
Dołączył: 01 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: blogergoods
Wysłany: Sob 01 Sie, 2020   Re: Problem dzień po zabiegu stulejki

Właśnie mija pierwszy dzień o zabiegu usunięcia stulejki metodą plastyki. ... Problem w tym, że wrażliwa żołądź doprowadza mnie do szału przy nawet
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

No coż, pierwsze dni bywaja najtrudniejsze
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   Re: Problem dzień po zabiegu stulejki

blogergoods napisał/a:
Właśnie mija pierwszy dzień o zabiegu usunięcia stulejki metodą plastyki. ... Problem w tym, że wrażliwa żołądź doprowadza mnie do szału przy nawet


No niestety, z tym musisz się przemęczyć. Tak samo jak z brakiem masturbacji czy seksu przez dobre 3 tygodnie :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Sie, 2020   

Plus jest ten, ze główka potem się przyzwyczai. Osoby po usunięciu napletka poza tym czesto mają o wiele lepszą kontrole nad wytryskiem, nie mają problemów z przedwczesnym z uwagi na to, ze główka nie jest tak bardzo wrazliwa.
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Pon 17 Sie, 2020   

onesa napisał/a:
Plus jest ten, ze główka potem się przyzwyczai. Osoby po usunięciu napletka poza tym czesto mają o wiele lepszą kontrole nad wytryskiem, nie mają problemów z przedwczesnym z uwagi na to, ze główka nie jest tak bardzo wrazliwa.


Minus jest taki, że główka przyzwyczaja się do tego że jest nieosłonięta przez co staje sie mniej wrażliwa. U siebie zauważyłem, że pieszczoty ustami po zabiegu dostarczają mniej intensywnych doznań niż wcześniej...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Sie, 2020   

Ale za to jest na pewno dłużej. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie orgazm po długim seksie jest mocniejszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group