Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dokumentacja ćwiczeń ze zdjęciami. Czy to działa na prawdę?
Autor Wiadomość
grucha5 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018   

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia . Biedaku co ty ruchałeś ? Trzeba się chyba mocno postarać by złapać coś takiego
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018   

rafalsb, wracaj do zdrowia!
 
 
rafalsb 

Wiek: 39
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Sie, 2018   

grucha5 lekarze mówili, że mają teraz jak nigdy kilka przypadków tygodniowo. Jakaś plaga.

onesa, dzięki. Już jest wszystko w porządku. Badania nic nie wykazały. Wróciłem do ćwiczeń.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018   

Nie chcę być rasistą, ale wcale bym się nie zdziwił jakby to był efekt tej ilości ciemnoskórych na ulicy.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018   

Może to ma coś wspólnego?
https://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-kilkaset-osob-zakazonych-superbakteria-new-delhi-w-polsc,nId,2619218
 
 
rafalsb 

Wiek: 39
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018   

kammillo jakiej ilości? :)

ffuu, nic nie ma wspólnego
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018   

No przecież w wawie dużo jest ciapaków.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018   

Aż takie teorie spiskowe ? :P
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 19 Sie, 2018   

zbychwawawa, nie jestem adminem, ale za każdym razem jak się odezwiesz w jakimkolwiek wątku, to tak naprawdę nic nie wnosisz, tylko taki spam.
 
 
sneakers84 

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: WAWA
Wysłany: Nie 19 Sie, 2018   

Panowie, pomożcie, chciałbym spróbować z ćwiczeniami i tylko mam pytania
- czy godzicie ćwiczenia z normalnym treningiem (siłka, basen, rower, bieg, itp, cokolwiek)?
- czy ćwiczenia penisa robicie tego samego dnia co trening "fizyczny" (sportowy) czy np. co drugi dzień
chciałbym wiedzieć czy można godzić aktywność sportowa z ćwiczeniami małego i w jaki sposób, żeby były efekty na penisie
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018   

sneakers84, a chcesz wyłapać ostrzeżenie za spamowanie tym samym wpisem ?
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   

Nie rozumiem, czemu trening, jakikolwiek, miałby wpłynąć negatywnie na trening penisa.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

sneakers84, a dietę masz ułożoną ? :D heh
 
 
penis.com.pl
andropenis
rafalsb 

Wiek: 39
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Paź, 2018   

Dawno nie pisałem więc coś skrobnę jeśli ktoś w ogóle śledzi jeszcze ten wątek.

Otóż trenuję ! Natomiast nie mam w tym potężnej dyscypliny, bo ciężko tak wytrwać. Staram się trenować kilka razy w tygodniu. Jeśli robię trening to 600J odwróconym chwytem. Czasem robię dwa treningi dziennie, innym razem mam 2-3dni przerwy. Staram się nie spinać z tym jeśli mam wytrwać.

Niestety nie pilnuję strzałów. Ciężki biznesowo rok, człowiek musi się odstresować. Czasem 3dni nie mam wytrysku. Innym razem 2-3 w ciągu dnia. Ale to raczej jak panienka odwiedza. Masturbacja sporadycznie, ale też częściej, niż na początku treningów.

Co do wyników...powiem szczerze, że minęła mi już dawno mania ciągłego mierzenia. wiem tylko, że jak miałem przerwę spowodowaną chorobą i długo nie ćwiczyłem to miałem odczucie spadku ok połowy wypracowanego wyniku. Po powrocie do treningów jestem mniej więcej tam, gdzie skończyłem.

W sumie ćwiczę bardziej nie dlatego, iż wierze, że urośnie, ale bardziej dlatego, że wiem, iż bez treningów na pewno nie urośnie. A strzały są ze mną, gdyż poza wyznaniami niektórych nie kupiłem żadnej ze zgadywanych teorii dlaczego tego nie robić. Oczywiście staram się ograniczać, ale czasem po takich ograniczeniach jak potem się dopadnę do rzeczy to jak opętany. Będę sobie tak ćwiczył dalej i jeśli dojdę do 14 obwodu kupuję ekspander, gdyż długość to już w ogóle nie idzie. Mimo wszystko nadal nie potrafię powiedzieć, czy ćwiczenia działają z uwagi na to, że organ jakim jest penis bywa humorzasty i bywały dni w których zobaczyłem ten sam wynik co na początku. W dodatku jeśli zdarza mi się przespać z kobietą z którą nie robiłem tego kilka miesięcy i dłużej, ani jedna nie powiedziała: "Ej, Twój penis jest jakiś większy..."

Stwierdzę, że ćwiczenia działają jeśli w najgorszych do zmierzenia warunkach i kondycji penis nie będzie schodził poniżej 13,5.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Paź, 2018   

Moim zdaniem jeśli nie dochodzi się, to jest w naszych "wynikach" pobudzona ilość krwi, a jak się dojdzie to wiadomo, że krew uchodzi, a wszystko co osiągnęliśmy dzięki ćwiczeniom spada, bo "w naszych wynikach brakuje krwi".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group