Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bolesne pulsowanie
Autor Wiadomość
Montana99 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   Bolesne pulsowanie

Witam. Mam 18 lat. Od okolo 5 miesięcy moim erekcjom towarzyszy bardzo silne pulsowanie. Powoduje ono spory ból i dyskomfort w miejscach publicznych gdyż pulsowanie widoczne jest nawet przez spodnie. Ma ktoś pomysł co to może być i czy nalezy udać się do lekarza? Dodam, że towarzyszy temu dosyc szybkie bicie serca.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

Stanowczo skonsultowałbym się z lekarzem. Tak mocny, szybki puls może być niebezpieczny. Poszedłbym do internisty lub kardiolologa.
Pozdrawiam
 
 
Montana99 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

Dzięki kardiologa mam za 3 tygodnie. Chcialem jeszcze spytac czy Tego typu przypadłość może mi utrudniać współżycie z partnerem?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

Jak najbardziej może utrudniać, bo przecież źle się czujesz w chwili kiedy dzieje się, to co opisałeś. Trzeba zbadać przyczyny tej tachykardii. Szybkie bicie serca bez wysiłku fizycznego, to nic innego jak zaburzenie rytmu, które może prowadzić do rozmaitych powikłań. Należy więc rozwikłać jakie jest tego źródło.
Sugerował bym przez te 3 tygodnie mierzyć i zapisywać ciśnienie krwi i puls (rano i wieczorem oraz koniecznie w chwilach, gdy występuje Twój problem), żeby pójść do lekarza już z jakimiś wynikami, a nie z tzw. pustą łapą. ;)
Pozdrawiam

https://portal.abczdrowie.pl/tachykardia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group