Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy mieliście taką usterkę po cwiczeniach?
Autor Wiadomość
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   Czy mieliście taką usterkę po cwiczeniach?

Panowie,

Ćwiczę prawie 2 tygodnie według ebooka, którego wygrzebałem po ok 10 latach(wróce do tego) i dziś przypada dzień treningowy, natomiast po wczorajszym treningu czuję ból w penisie i już podczas ćwiczeń zauważyłem, że u ujcia cewki moczowej pojawia się namiastka jakiegoś płynu. Ćwiczenia jak zwykle zakończyłem masturbacją i do końca przy kontakcie z penisem odczuwałem leki kłujący ból w ok 3/4 długości.

Co ciekawe, penis w czasie spoczynku przybrał ciut innego kształtu. Od tej ok 3/4 długości leciutko kieruje się do góry.

Nie wiem, którym ćwiczeniem to zrobiłem. Nie wiem też jak poprawnie wykonywać horizontal movement. Z opisu można źle odnieść.

PS. Jak 10 lat temu ćwiczyłem to wspominam, że po ok 2 tygodniach mój penis był mocno sztywny i jakby troszkę większy. Byłem zadowolony, natomiast to jest moje 2 podejście do ćwiczeń po latach i mam wrażenie, że te ćwiczenia już na mnie nie działają. Nie mam tych odczuć co1 razem. Choć chcę poćwiczyć dłużej, żeby to sprawdzić dobrze.

Co myślicie o kontuzji i dylematach?

Dzięki za każdą odp.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Skoro czujesz ból to musisz sobie zrobić przerwę, nigdy nie kontynuuj treningu gdy jesteś w takim stanie. Kolejna sprawa masturbacja po ćwiczeniach ? Dzięki temu niwelujesz swój cały trening. Co do innego kształtu, to możesz podczas jelq ciągniesz go do góry albo innym ćwiczeniem ? Może zmień grafik i rób 1on/1off ? Horizontal movement - łapiesz uchwytem jak przy jelq podstawę penisa (ściskasz jak przy jelq), a drugą pod grzybkiem i kierujesz lekki ucisk ku pierwszej dłoni i z powrotem.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Pavalt napisał/a:
Skoro czujesz ból to musisz sobie zrobić przerwę, nigdy nie kontynuuj treningu gdy jesteś w takim stanie. Kolejna sprawa masturbacja po ćwiczeniach ? Dzięki temu niwelujesz swój cały trening. Co do innego kształtu, to możesz podczas jelq ciągniesz go do góry albo innym ćwiczeniem ? Może zmień grafik i rób 1on/1off ? Horizontal movement - łapiesz uchwytem jak przy jelq podstawę penisa (ściskasz jak przy jelq), a drugą pod grzybkiem i kierujesz lekki ucisk ku pierwszej dłoni i z powrotem.


Dzięki za odpowiedź. Chociaż temat powstał głównie z uwagi na ból, najbardziej zainteresował mnie brak wyników po masturbacji...co takiego wytrysk ma w sobie, że ciałą jamiste/gabczaste zachowuja sie nagle inaczej? (popekaly i to nie wystarczy?)

Z tego co piszesz wydaje mi się, że to przez horizontal sobie kuku zrobiłem. Dziwne cwiczenie swoja droga. Ja wczesniej glownie koncentrowalem sie na 2 cyklu tego ruchu. Czyli w drodze powrotnej pod grzybek) tloczylem mocno pod cisnieniem krew. I pierscien z jednej strony mogl naciskac bardziej- tak tlumacze kontuzje.
 
 
penis.com.pl
viamax
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Ćwiczenia polegają głównie na zwiększeniu dopływu krwi, a podczas wytrysku jest ona redukowana. Gdy się nie masturbujesz po ćwiczeniach to krew w penisie utrzymuje się dłużej przez co wydaje się większy, a po masturbacji wraca do swoich normalnych, pierwotnych rozmiarów. Najlepiej jest chociaż odczekać te 3-4h po ćwiczeniach bez masturbacji żeby ilość krwi sama się ustabilizowała.

Co do horizontal movement to możesz zastąpić go jakimś innym ćwiczeniem. Sam aktualnie za nim nie przepadałem.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Pavalt napisał/a:
Ćwiczenia polegają głównie na zwiększeniu dopływu krwi, a podczas wytrysku jest ona redukowana. Gdy się nie masturbujesz po ćwiczeniach to krew w penisie utrzymuje się dłużej przez co wydaje się większy, a po masturbacji wraca do swoich normalnych, pierwotnych rozmiarów. Najlepiej jest chociaż odczekać te 3-4h po ćwiczeniach bez masturbacji żeby ilość krwi sama się ustabilizowała.
.


A tę wiedzę masz z doświadczenia, czy można gdzieś o tym poczytać?
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

rafalsb napisał/a:
Pavalt napisał/a:
Ćwiczenia polegają głównie na zwiększeniu dopływu krwi, a podczas wytrysku jest ona redukowana. Gdy się nie masturbujesz po ćwiczeniach to krew w penisie utrzymuje się dłużej przez co wydaje się większy, a po masturbacji wraca do swoich normalnych, pierwotnych rozmiarów. Najlepiej jest chociaż odczekać te 3-4h po ćwiczeniach bez masturbacji żeby ilość krwi sama się ustabilizowała.
.


A tę wiedzę masz z doświadczenia, czy można gdzieś o tym poczytać?


Ćwiczę prawie rok, więc to akurat wynika z moich doświadczeń. Możesz się zapytać w jakimś innym temacie o powiększaniu na tym forum, oraz na stronach typu pegym, thundersplace.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Jestem dociekliwy wiec przebadam temat, ale mega jestem Ci wdzieczny za newsa, bo to moze tym co nie powodowalo wyników.

A Ty tez z ebooka cwiczysz czy skad? Jak wyniki?
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Na początku robiłem sobie grafik z ebooka, a później to zazwyczaj rozciąganie, jelq + testowanie bathmate. Teraz ćwiczę 1on/1off, odmiany jelq i stretching. U mnie mało co poszło na plus, jakieś 2-3mm na długość jedynie. Sprawdzam dalej które metody na mnie podziałają najlepiej.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Pavalt napisał/a:
Na początku robiłem sobie grafik z ebooka, a później to zazwyczaj rozciąganie, jelq + testowanie bathmate. Teraz ćwiczę 1on/1off, odmiany jelq i stretching. U mnie mało co poszło na plus, jakieś 2-3mm na długość jedynie. Sprawdzam dalej które metody na mnie podziałają najlepiej.


Przez rok czasu poszło Ci kilka milimetrów?
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

To są pomiary po 2 miesiącach po tym jak zrobiłem sobie przerwę i nie używałem już pompki bathmate.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

A to nie mialo byc tak, ze wymiary zostaja później bez cwiczen ?
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

Jak wcześniej ćwiczyłem to nie odnotowałem żadnych przyrostów, dopiero jak zrobiłem przerwę to po niej coś ruszyło. Żeby zachować wymiary treningowe to większość radzi powoli zmniejszać intensywność treningów, nigdy przerywać nagle.
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018   

dzieki
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group