Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z jądrami
Autor Wiadomość
marian8800

Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 20 Gru, 2006   problem z jądrami

cześć,
chciałem zwrócić się do Was z pewnym problemem. Mianowicie chodzi o to że jedno z jąder (lewe) jest wyraźnie większe od drugiego. W czasie wzwodu jest to mniej widoczne. Gdy stoję lewe jądro jest osadzone ok. 3cm niżej niż prawe no i poza tym jak już wspomniałem wydaje się wyraźnie większe. Oprócz tego gdy dotykam tego większego jądra czuje coś w środku. Nie jest to jakieś twarde ciało czy coś w tym stylu. Jest to po prostu jakiś płyn. Odczuwam to jakby w tym większym jądrze było więcej płynu niż w mniejszym. Mogło by się wydawać że są to przydawki [pozostalości po rozwinięciu jądra], jednak jak przeczytałem na tym forum te przydawki są raczej mięsiste i są połączone z jądrem, więc to raczej odpada [chociaż nie na 100%]. Czekam na Waszą pomoc
I jeszcze jedno. Na penisie zauważyłem małą brązową plamkę {0,5 na 0,5 cm}. Znajduje się ona na prąciu nie na żołędziu. Czy może być to coś groźnego?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

jadra naturalnie ... jedno wieksze od drugiego .. a drugi problem to moim zdaniem sa przyatki .. wlasnie .. ktore wykluczles raczej .. plamka tez bym sie ni eprzejmowal .. ogolnie jest ok ;)

tylko te 3 cm .. hmmm sprawdzales u lekarza ?
_________________
zawsze do usług ...
 
 
marian8800

Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

wielkie dzięki za odpowiedź
jak do tej pory nie byłem u lekarza
z tymi 3cm trochę przesadziłem
to większe jądro znajduje się jakieś 1,5-2cm niżej [przed chwilą mierzyłem :P ]

P.S. I jak sądzisz powinienem iść z tymi przytakami dolekarza?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

uwazam ze jest to taka roznica to nie .. a jesli chodzi o przydatki .. to tez mi sie wydaje ze nie, chyba ze Ci naprawde bardzo to przeszkadza .. lub boli !! wtedy oczywiscie w gre wchodzi zabieg usuniecia - ja po takim jesten- i jest looz :) hehe... ale jak mowie dopiero jak bedzie bolec .. albo cos w tym stylu ...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
marian8800

Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

na szczęście mnie to nie boli ani nie przeszkadza w normalnym życiu. Uprawiam sporty i praktycznie nie odczuwam dyskomfortu. Gdy sprawa z tym większym jądrem zaczęła mnie martwić to myślałem o tym cały czas i sądziłem że mnie to boli jednak tylko wtedy gdy o tym myślałem :P gdy zapominałem już było ok
tak więc jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
pozdrawiam :wink:

P.S. Aha i jeszcze jedno, czy te przydaki objawiają się powiększeniem jądra lub moszny? I czy jak je miałeś to czułeś ból?
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

Nikomu nigdy idealnie równo nie wiszą jądra ani nie są idealnie jest samej wielkości. Mnie też jedno nizej zwisa jak worek mosznowy jest luźny :wink:
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

marian8800 napisał/a:
na szczęście mnie to nie boli ani nie przeszkadza w normalnym życiu. Uprawiam sporty i praktycznie nie odczuwam dyskomfortu. Gdy sprawa z tym większym jądrem zaczęła mnie martwić to myślałem o tym cały czas i sądziłem że mnie to boli jednak tylko wtedy gdy o tym myślałem :P gdy zapominałem już było ok
tak więc jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
pozdrawiam :wink:

P.S. Aha i jeszcze jedno, czy te przydaki objawiają się powiększeniem jądra lub moszny? I czy jak je miałeś to czułeś ból?


tak mnie to volalo i zostalo usuniete, gdzy zaczal on mi sie skrecac .. ale to dluzsza historia :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
marian8800

Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:

gdzy zaczal on mi sie skrecac ..

skrecać...?... nie rozumiem :P
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

pod wplywem jakiegos innego zewnetrznego bodzca .. zaczal sie skrecac .. nie rozumiesz slowa skrecac ? :D hehe .. i to powoduje bol .. mozna go wtedy usunac albo iuzywac jakichs masci ktore powoduja jego 'odkrecenie' i tez przechodzi ! :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

harold mckee napisał/a:
pod wplywem jakiegos innego zewnetrznego bodzca .. zaczal sie skrecac .. nie rozumiesz slowa skrecac ? :D hehe .. i to powoduje bol .. mozna go wtedy usunac albo iuzywac jakichs masci ktore powoduja jego 'odkrecenie' i tez przechodzi ! :P


Ja tez nie do konca to rozumiem, jak to 'skrecac', co sie skreca?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

ten przydatek .. on ma taka mozliwosc .. samoistnego skrecenia .. sie ..czyli bedzie sie zawijal i sciskal tak .. ze powoduje to bol .. nie wiem jak jasniej to wytlumaczyc ...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
marian8800

Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

dzisiaj czytając stronę główną natknąłem się na artykuł o raku jąder? Czy możliwe aby wystąpił on w moim przypadku? Tam jest mowa o niebolesnej opuchliźnie oraz o zgrubieniu na jądrze i nie wiem czy mam się przejmować?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

sprawdz to u lekarza ... im szybciej tym lepiej ..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Cris11

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

Harold, bardzo Cię to bolało ??????
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

nie raz doprowadzalo do takie stanu ze nie moglem sie wyprostowac ...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group