Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiększam penisa - Feniks
Autor Wiadomość
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Ja jestem uparty w dążeniu do celu, nauczył mnie tego sport. Myślę, że ta pompka działa ale nie sama tylko w połączeniu z rozciąganiem i odwróconym uchwytem jelq.. ;) Zobaczymy za jakiś czas, dziś odbyłem kolejną sesję. 15 min na maksymalnym ciśnieniu to za dużo. Ja korzystam z pompki 3x po 5 minut w przerwach robię jelq.
Gdy trzymasz tak dlugo penisa w pompce, to nabawisz się urazu.

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2017 ]
Pavalt napisał/a:
Dalej stoję w martwym punkcie ;/ Jedynie co odnotowałem to tymczasowe efekty które z czasem zanikały.
read
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Przy maksymalnym ciśnieniu ledwo czułem że coś się z penisem dzieje. Pompkę miałem połączoną właśnie z innymi ćwiczeniami. Przed sesją z pompką robiłem rozgrzewkę, jelq i rozciąganie.Na maksymalnym podciśnieniu penis wydłużał się o jakieś 2cm po odliczeniu wkładki szarej. Większe ryzyko jest gdy na siłę pompujesz ciśnienie w normalnej pompce, tutaj woda łagodzi to. Szkoda że do podstawowych pompek bathmate nie dodają dodatkowej gruszki itp.
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Witam, bardzo dawno mnie tu nie było ale musiałem ogarnąć pewne sprawy życiowe. Wracam w pełni sił do treningu. Wydaje mi sie ze poprzedenie treningi coś dały, gdyż mój penis troszkę urósł i na pewno nie mozna zaliczyć go do "małych". Jutr rano dodam fotki z wymiarami itp, czas na nowo rozpocząć trening. Wniosek co do pompki: Moim zdaniem daje efekt, ale tylko krótkotrwały. Niestety, szkoda kasy na to.
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Super cwicz zdawaj relacje tylko nie przerywaj. I dla tego ja wole miedzy innymi cwiczenia od pompki sa bardziej naturalne wolniej dzialaja ale efekt jest bardziej staly i stabilny.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018   

Dołączam fotkę w stanie erekcji. Długość jednak waha się, musze zrobić fotę z linijką, to zależy od stanu podniecenia. W przybliżeniu ~14cm. Choc zdaje mi sie ze wyglada na wiekszego zwlaszcza na tym zdjeciu. Grubość myślę, że jest ok - ale moze byc jeszcze lepsza :) Obwód 12,5 choć tu wyglada znow na 15 ;d Chciałbym zwiększyć długość, nad tym się głównie skupiam. Chciałbym zwiększyć długość, choć grubością również nie pogardzę... :)

skasowany link
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018   

zero bazowych pomiarów, do tego zdjęcia z pomiarami na oko..
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018   

Mam mala uwage wklejaj zdjencia najlepiej na jakies sprawdzone portale jak: http://pixxxels.org itp dozo ludzi wkleja na jekies fotosiki i inne pierdoly gdzie zdjencia sa usuwane szybko i gina ja na tym pixxxels mam po kilka lat i sa caly czas a tu linki gasna lub sie kasuja.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 23 Mar, 2018   

kadeon, kadeon w tym przypadku link poleciał z winy autora. A co do znikających zdjęć to temat długi.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 23 Mar, 2018   

Ok onesko ale tak napisalem by na pewne portale wklejac.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Mar, 2018   

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
  
 
 
rafalsb 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Nie mozesz po prostu kupic linijki? Ja specjalnie kupilem do pomiarow. Poloz telefon np na stole albo szafce wyzszej tak zeby obiektyw wystawal skierowany do dolu i obejmowal wodok ciebie w okolicy pasa i jesli masz galaxy to powinirn miec mozliwosc wyzwalania zdjecia na haslo. Jefna reka trzymasz linijke, druga penisa i slownie robisz zdjecia.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Feniks116, czemu etui a nie sama linijka? Po co całe ciało jak oceniany tutaj tylko członek ? chyba że powiększasz kaloryfer na ścianie..
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Poza tym wszyscy wiedzą, że jeśli siedzisz w takiej pozycji to zawyżasz wyniki, ponieważ członek w aktualnej bardziej wychodzi, ponieważ miednica jest podkulona.
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 24 Mar, 2018   

Feniks zdjencia z fajnej perspektywy i penis okazale wyglonda, ale tak jak mowia koledzy jesli ma to byc dokladne z pomiarem to przyataw linijke od strony grzbietowej od gory i zrob zdjencie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Mar, 2018   

Apeluje do Onesy o zamknięcie tego tematu.

Ani jednej foty, ani tym bardziej fotek z linijką. Gdyby gość chciał pokazać efekty ćwiczeń to by pokazał. Niech mi kaktus na dupie urośnie, jeśli on nie ma linijki. Na jakiej pustyni trzeba żyć, żeby nie mieć linijki w domu? Idź chłopie do Tesco/Auchan/Biedronki/Lidla/obojętnieczego i se kup!!!!!!!! Jaki sens zaśmiecać forum takimi bzdurami? Każdy może sobie bajki pisać, że powiększa kutasa i leczyć swoje kompleksy. Pisanie, że "Obwód 12,5 choć tu wyglada znow na 15 " to bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. A ja mam 25cm i rozciągam do 30cm, ale nie pokażę. Bez sensu takie pisanie i zaśmiecanie forum!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group