Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiększam penisa - Feniks
Autor Wiadomość
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   Powiększam penisa - Feniks

Zaczynam ćwiczyć penisa. Wcześniej brakowało mi wytrwałości. Co robię? Rozciąganie, Jelq trochę zabaw z pompka no i oczywiście mięśnie Keggla gdyż są bardzo istotne. Proszę mi powiedzieć co zrobić żeby penis najwięcej urósł na długości? Chodzi mi o 2 cm. Nie o 10. Wiec myślę realnie. Czy częstotliwośc seksu masturbacji ma jakiś wpływ na przyrost?
Obecne wymiary w stanie erekcji to 14 cm długości i 12,5cm w obwodzie.
  
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

Fajna ta laska jak się nazywa?.. Nie widzieliśmy Twojego penisa nic nie możemy powiedzieć co będzie dobre dla Ciebie!. Ale na początek najlepiej Jelq delikatny i rozciąganie. Musisz sam ocenisz gdzie masz najwięcej potencjalnych możliwości wzrostu. Czy przez rozciąganie więzadeł wieszadłowych czy przez rozciąganie samego penisa.. Ale to sam możesz ocenić teoria lot dużo może wyjaśnić. Najlepiej na początek rozciągać go do dołu, obniżać jego zawieszenie jak jest wysoko zawieszony..
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

Witamy w klubie PP. Pisz w miarę często, bo (jak widzisz) forum zamiera.
Nie wiem, czy ten edging jest Ci potrzebny.
Ćwiczenia PP to szansa na opanowanie nałogu masturbacji. (Być może, Ciebie to nie dotyczy). Edging, niestety, w tym nie pomaga. A raczej utrwala złe nawyki.
Co do Kegla, to uważam (podobnie jak Kadeon), że wystarczy ćwiczyć co drugi dzień. Jedna intensywna sesja 15 min wystarczy w zupełności. Przetrenowanie osłąbia te mięśnie i powoduje ciągły stan zapalny.
I jeszcze jedno. Łykaj witaminę D minimum 2000jm, a najlepiej 4000jm. Będziesz szybciej się regenerował.
Trzymaj się.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

Czy częstotliwosc seksu ma znaczenie w przyrostach?
  
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

Brak konkretów, brak zdjęcia z linijką, żeby było co porównywać, za to jest jakaś reklama suplementów. Temat do zamknięcia!!!
 
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017   

redman32 napisał/a:
Brak konkretów, brak zdjęcia z linijką, żeby było co porównywać, za to jest jakaś reklama suplementów. Temat do zamknięcia!!!
Siema, sorry nie chodzilo mi o reklame tylko sie chcialem zapytać czy ogolnie ta arganina pomaga. :) juz skasowalem, zdjecia zamieszcze w wolnej chwili - pozdro
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Gru, 2017   

Feniks116, ogarnij ten temat
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Gru, 2017   

onesa napisał/a:
Feniks116, ogarnij ten temat
już ogarnąłem, fotki zaktualizowane
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 21 Gru, 2017   

Feniks!
Twój penis wygląda bardzo ładnie. Bierz się do roboty.
Ile masz lat?
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Gru, 2017   

Trenuję tak jak założyłem rozciąganie, jelq, keggla co 2 dni no i.. ostatnio postanowiłem też pobawić się pompką (może coś to da - nie zaszkodzi spróbować). Zaktualizowałem galerię, widać tam jak właśnie ćwiczę pompeczką. Penis po wyjęciu z pompki znacznie zyskuje na objętości. Wesołych Świąt. Aktualnie 2 dni przerwy;)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 25 Gru, 2017   

tom-sta664 napisał/a:

Nie wiem, czy ten edging jest Ci potrzebny.
Ćwiczenia PP to szansa na opanowanie nałogu masturbacji. (Być może, Ciebie to nie dotyczy). Edging, niestety, w tym nie pomaga. A raczej utrwala złe nawyki.


No nie zgodze sie z Toba Tom za nic w tej kwestji bo edging pomaga zapanowac nad przedwczesnym wytryskiem sam jestem tego dowodem a przedwczesny wytrysk utrwala szybkie strzepanie wacka edging uczy samo kontroli przez dlugie masturbowanie sie uczymy sie panowania nad odruchem szybkiego wytrysku.

[ Dodano: Pon 25 Gru, 2017 ]
Feniks super sprzent i tak trzymaj cwicz szukaj odpowiedniej metody i sie nie poddawaj.

I odpowiem tu na twoje pyt o najlepsze cwiczenie na dlugosc nie ma takiego dla kazdego samego na jednego pompka na drugiego jelq na trzeciego expender musisz sam znalezc odp co dla Ciebie najlepsze na mnie jelq odwrocony uchwyt.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Cześć Kadeon!
Jeśli chodzi o kontrolę wytrysku to rzeczywiście ending może być pomocny. Natomiast w sferze psychicznej jest szkodliwy. Dobrze byłoby wrzucić osobny post na ten temat. Niech uczestnicy wyrażą swoją opinię.
Masz rację, jeśli chodzi o jelq odwrócony. Jest to najskuteczniejsze i chyba najbezpieczniejsze ćwiczenie PP, ale nie możemy rezygnować z innych.
Penis przyzwyczaja się do określonych bodźców i po pewnym czasie reaguje coraz słabiej.
Dlatego trzeba zmieniać uchwyt, siłę, kąt, częstotliwość. Stosować raz dłuższe, raz krótsze okresy odpoczynku.
Co myślisz o tej pompce Bathmate? Ja nie ma żadnego doświadczenia w tej materii.
Na forach zagranicznych doradzają pompkę tylko dla zaawansowanych zawodników, ale Bathmate działa łagodnie więc jest szansa, że pomoże naszemu Feniksowi szybciej osiągnąć upragniony przyrost.
Trzymanko! Tom.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Ja się mogę wypowiedzieć na temat pompki bathmate, sam ją stosowałem więc jakieś doświadczenie mam. Wykonanie samej pompki jest dosyć solidne, tylko trzeba się zaopatrzyć w zestawik do konserwacji ;> Niestety ciśnienie jest bardzo małe (chodzi mi o pompki bez gruszki), ćwiczyłem 2x dziennie z rana i w nocy. Penisa trzymałem 15min na maksymalnym ciśnieniu jakie dało się wytworzyć i tak 2x. Przez 3msc nie odnotowałem żadnych przyrostów, a ćwiczenia wykonywałem przez 5dni w tygodniu z 2 dniami przerwy. Tą sumę jaką na to wydałem mogłem kupić zestawik leluv który według mnie lepiej by wypadł.
 
 
penis.com.pl
bathmate
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Dzięki Pavalt!
Właśnie to chciałem wiedzieć. Co u Ciebie? Są jakieś postępy?
Tom.
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Dalej stoję w martwym punkcie ;/ Jedynie co odnotowałem to tymczasowe efekty które z czasem zanikały.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group