Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Opuchnięta skóra na penisie i dyskomofort
Autor Wiadomość
MarcinWawa 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   Opuchnięta skóra na penisie i dyskomofort

Od około 3 tygodni mam delikatnie opuchniętą skórę na penisie i jakby odrobine ciemniejsze żyły. Byłem u lekarza domowego ale stwierdził, iż nie ma niepokojących zmian. Nic mnie nie boli przy oddawaniu moczu, nie piecze ani nie ma innych niepokojących objawów. Myślałem, że może mnie gdzieś zawiało i samo przejdzie lecz na razie nie widać poprawy. Całkowicie zaprzestałem dotykania penisa w tym okresie i masturbacji. Parę dni temu na próbę chciałem sam podnieść/ postawić penisa i poczułem lekki dyskomfort z lewej strony na dole penisa jakby to wychodziło z początku i kończy się parę cm. po wyjściu penisa z worka. Gdy samoczynnie doprowadzam się do erekcji to nie ma żadnych problemów i mogę nim ruszać bez dyskomfortu. Czasami jak leżę i nic nie robię to też odczuwam ten sam dyskomfort jakbym chciał postawić penisa. Nie jest to ból, nie nasila się a gdy nie dotykam go to wszystko jest ok. Chciałbym dodać, iż przed tą sytuacją zawsze bardzo często i bardzo długo się masturbowałem bez orgazmu więc parę godzin dziennie czasami penis po prostu stał i nie dawałem mu opaść. Czasami penis też był opuchnięty lecz nie towarzyszyły temu żadne inne dolegliwości i po parunastu dniach wszystko wracało do normy. (Nie wiem czy ma to związek ale od paru lat mam problemy w stawach biodrowych, raz na rok boli mnie coś w środku i przechodzi po 2 tyg. byłem wtedy na badaniach krwi, usg i rtg i wszystko było w normie). Nigdy nie byłem u żadnego specjalisty związanego z urologią czy ginekologią. Pozdrwiam
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

Chwalisz się? żalisz ? bo pytania nie widzę
 
 
MarcinWawa 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
Chwalisz się? żalisz ? bo pytania nie widzę

Chwalę się i żalę bo mam problem i nie wiem czym to może być spowodowane. Dziękuję, że poświęciłeś mi swój cenny czas i odniosłeś się rzeczowo to mojego przypadku. Bardzo mi pomogłeś i dziękuję z całego serca:)

Czy rak jądra lub inny może mieć wpływ na opuchliznę?
 
 
penis.com.pl
viamax
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

Myślę, że z samego opisu trudno będzie komukolwiek coś wywnioskować. Powinieneś po prostu pójść do specjalisty i pokazać mu swój problem.
Osobiście myślę, że nie jest to nic poważnego - poza opuchlizną i lekkim dyskomforcie - nie opisujesz żadnych nieprzyjemnych objawów, szczególnie bólowych. Również coroczne badania masz w porządku. Stąd np. gdybanie o raku jest zupełnie nie uprawnione.
Całkowitą pewność da Ci wyłącznie lekarz, który się na tym zna i który może przyjrzeć się Tobie w gabinecie, ewentualnie zlecić dodatkowe badania. Żaden forumowicz, mimo najlepszych chęci, nie powie Ci, skąd to opuchnięcie i odczuwany dyskomfort oraz jak temu zaradzić.
Pozdrawiam, życzę rozwiązania sprawy.

PS. Zastanawia mnie po co się masturbować po wiele godzin bez orgazmu. Z tego co kiedyś czytałem nie jest to zdrowe (dochodzi m.in. do przekrwienia narządów płciowych, mogą boleć jądra itp.). Może stąd wziął się Twój aktualny problem. Gdybam teraz, ale moim zdaniem, wykluczyć się tego nie da.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

MarcinWawa, martwisz się udaj się do specjalisty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group