Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem mojego chłopaka
Autor Wiadomość
Nowaczek6963 

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   Problem mojego chłopaka

Witam wszystkich. Od roku jestem z moim chłopakiem, zawsze penis mu stawał jak na zawołanie, nawet gdy o mnie myslał albo jak oglądał moje zdjęcia. Od jakiegoś miesiąca to się zmieniło, ma 20lat a nawet gdy dochodzi do zbliżenia to nic się nie dzieje. Co najdziwniejsze nawet nie ma porannego wzwodu i gdy sam chce sobie zwalić to też mu nie staje. Bardzo proszę o jakieś komentarze jak ktoś coś wie lub miał podobnie. Pozdrawiam i za wszystkie komentarze bardzo z góry dziękuję :? :)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

Cześć. Nie brzmi to ciekawie. A co w jego życiu? Pytam bo często chodzi o stres. A jak nie atan to stan zdrowia, problemy z krążeniem. Jak to sie tak utrzyma to dobrze by było odwiedzić urologa. Życzę, by to było przejściowe!
 
 
Nowaczek6963 

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

No właśnie zaczął studia i mówi że się strasznie stresuje. A ze zdrowiem raczej wszystko okej tyle ze czasami mu mocno krew z nosa leci :/
 
 
penis.com.pl
andropenis
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

Nowaczek6963 a ty jesteś babką albo facetem??
 
 
Nowaczek6963 

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

A czy to ma jakieś znaczenie?
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

Krew z nosa to może tylko przemeczenie - brak snu i brak witamin, jak pojdzie do lekarza to mu jakies zapisze. Tez warto z tym cos zrobić, bo krew z nosa to tylko jeden ze skutków niedoborów.

Cóż w aptece nic na niestresowanie sie (wbrew) reklamom nie dostanie niestety.

Jeżeli to sam początek studiów, to z czasem powinien sie mniej tym stresować, no może nie licząc sesji ;)

Niech idzie do lekarza po cos na nos, zaplanuje sobie tak rozkład dnia, by sie wysypiac, troche wysiłku fizycznego tez nie zaszkodzi, ale to dopiero gdy będzie wypoczęty i wyspany, i dobrze odżywiony (witaminy).

Biorąc powyższe pod uwagę poczekajcie z dwa miesiące.

Co zawsze źle przy impotencji, że gdy facetowi nie staje, to sie stresuje... I mamy sprzężenie zwrotne...

Zdrówka życzę!

Ps. W profilu masz plec wybrana jako mężczyzna, temu może pytanie, dobrze by bylo poprawić.
 
 
Nowaczek6963 

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017   

DTTPO, Bardzo dziękuję za komentarz. Mam nadzieję ze te wskazowki pomogą i bedzie lepiej. Pozdrawiam :)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 22 Lis, 2017   

pisio napisał/a:
Nowaczek6963 a ty jesteś babką albo facetem??

według mnie ma znaczenie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group