Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ciekawe zjawisko
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 23 Lis, 2017   

Hmm tak sa pewne granice i rozne wielkosci skrajnosci itp ja mialem takie przezycia ze wczesniej zadnej kobiecie nie byl za dozy teraz kam stala partnerke powienkszylem i nadal jest dobrze chodz mowie jak jej nie rozgrzeje to tez ja boli.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Pią 24 Lis, 2017   

Jasne rozumiem ze trzeba rozgrzaw wraz z podnieceniem rozszerza sie wejscie do pochwy i nawilza sie w srodku😉
_________________
rico
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 24 Lis, 2017   

Być może, są optymalne wymiary męskiego członka, które akceptują kobiety, na przykład 18x15 - jak podaje Rico.
(Większość chłopaków szalałaby ze szczęścia, mając takie parametry).

Ale, Panowie! Nie łudźmy się, że kobiety w ogóle potrafią docenić nasze osiągnięcia. Na forach zagranicznych są dyskusje na ten temat i okazuje się, że nic z tego. Żony, partnerki nie są generalnie zainteresowane męskim oprzyrządowaniem. Często boją się nagiego mężczyzny.
Uważają, że penis, który dynda między nogami, to coś brzydkiego, a facet wygląda najseksowniej w dobrze skrojonym garniturze.
(Inna sprawa, że mężczyźni często nie dbają o swój wygląd. Duży brzuch, owłosione klejnoty i krzywy ptaszek, rzeczywiście mogą budzić odrazę).

Trzeba więc powiedzieć sobie wprost.
Ćwiczymy przede wszystkim dla siebie, panowie!

Najważniejsze to poprawa erekcji. Nic tak nie cieszy, jak solidny i długotrwały wzwód. Sprawny penis to nasza duma i radość, nawet przy niewielkich rozmiarach.

Druga sprawa, to skorygowanie krzywizny. Niesymetryczny członek to zmora wielu chłopaków. Chodzi, oczywiście, o wygląd stojącego penisa. W zwisie, często jest przekrzywiony, ale przy podnieceniu powinien się wyprostować. Jeśli nie, to właśnie ćwiczenia PP powinny to pięknie skorygować.

Przy szczupłej sylwetce (wąskie biodra, płaski brzuch i niezbyt umięśnione uda ) nawet penis średniej wielkości wygląda imponująco.
Natomiast, duży ptaszek u grubasa czy zawodowego kulturysty wygląda mizernie.

I jeszcze jedna rzecz, a mianowicie kolor naskórka. Skóra na penisie i jądrach jest zwykle ciemniejsza niż reszta naszego ciała. Przy intensywnych treningach ciemnieje jeszcze bardziej. A wiadomo, że czarny kolor pomniejsza, biały powiększa. Ciemny członek nie wygląda najlepiej. Wiem, że jest to problem dla wielu ćwiczących (szczególnie przy pompce). Może ktoś na forum ma pomysł na skuteczną likwidację tego przebarwienia.

I jeszcze owłosienie. W starszym wieku bywa tak intensywne, że konieczna jest depilacja.
Ja, na przykład, zarastam jak małpa i dlatego co dwa, trzy tygodnie usuwam włosy na całym ciele (z wyjątkiem głowy i wąsów), zostawiając tylko małą grzywkę na wzgórku łonowym. Korzystam tutaj z kremu do depilacji kupowanego w Auchanie - 4 zł za tubkę 100 ml.

Kolejna niewygodna sprawa, to powiększanie obwodu. Wiadomo, duży obwód penisa to większa przyjemność dla obojga. Jednak wzrost obwodu powoduje optyczne zmniejszenie długości obserwowanego obiektu. A zwiększenie długości przy PP jest trudniejsze niż grubości.

I na koniec, jeszcze raz przypomnę o problemie niepełnej erekcji w starszym wieku (często już po 50-ce), w przypadku dużego członka.

Póki co, nie poddajemy się, panowie. Dzielimy się swoimi doświadczeniami i powoli rośniemy, dbając o zdrowie i dobrą kondycją, wyzbywając się nałogów. Być może, rozwój medycyny pomoże nam w osiągnięciu upragnionych rozmiarów.

Kadeon! Nie podobają mi się twoje zabawy z penisem. Przyzwyczajając go do ręcznej stymulacji, prowokujesz późniejsze kłopoty w łóżku z dziewczyną.
I koniecznie musisz się odchudzić. Ja, przy wzroście 177cm mam w pasie 83 cm, a w twoim wieku miałem niecałe 80 cm.
No, i Twoja gramatyka, nawet nie chcę o tym mówić.
Kiedy wracasz do Polski?

Pozdrawiam Ciebie i chłopaków, którzy biorą udział w dyskusji.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 26 Lis, 2017   

Witaj Tom juz odpowiadam, wiec tak mylisz sie co do kilku spraw po pierwsze nie dlugosc najwazniejsza a obwod i fakt zwiekszenie obwodu powoduje wizualne zmniejszenie dlugosci ale jak wezniesz penisa w renke czy jak sie kochasz z kobieta czujesz jaki jest dozy i ta dlugosc wiec to tylko pozorne i wcale nie uwazam ze zciemnienie czlonka spowodowalo jego optyczne zmniejszenie wrecz przeciwnie.
Co do mojego chudniecia to u mnie idealny wymiar w pasie to 85,5cm na takim wymiarze mialem krate na brzuchu jak chodzilem na silke i biegalem, i wcale nie musze miedz 80 cm w pasie bo to juz musiał bym zejsc do nie wiem 7% tkanki tluszczowej jak kilturysta a naturalnie u mnie to nie jest mozliwe mi wystaczy standardowe 10~11% i ja mam wyzszy wzrost bo 186cm  i inna budowe talii, pasa i zapewne szersza talie niz przy twoim wzroscie wiec u mnie jest nie mozliwe miedz te 80cm no chyba ze tak jak napisalem musial bym brac tescia i jakies hormony by jak kulturysta dojsc do bardzo niskiego poziomu tkanki tluszczowej a na co mi to??, zdrowie najwazniejsze. Teraz jak wyjechalem nie mialem czasu na silownie inny kraj inne otoczenie itp i sie rozstylem bo mam 92cm w pasie tragedii nie ma ale zauwazylem to i wziolem sie za siebie bo masa miesniowa tez spadla a tluszczowej przybylo i cwicze na silowni od miesionca gdzies i wiesz co powiem jedno organizm pamienta rozmiar miesni i ich dawna sile i wszystko wraca bardzo szybko nawet jak zaczolem to widzialem ze tak mocno nie spadlem mimo pol roku przerwy od silowni miesnie maja sporo sily spadki sa ale nie doze rekord na klate jak cwiczylem wczesniej byl 110kg jak zaczynalem miesionc temu podnioslem 87,5kg zdziwilem sie ze po takiej przerwie prawie 90kg teraz jest 92,5kg czyli 5kg w 4tyg wiencej i analogicznie w innych cwiczeniach z treningu na trening dokladam cos zawsze. Tak ze widzisz cwicze i zapierdzielam od rana do wieczora, chudnac raczej nie zamierzam teraz jak postempy ida od nowego roku mase robie uloze sobie diete i bede przybieral na wadze ale to kontrolowal trzeba zrobic miesnie i sile odbudowac po przerwie i pobic stare rekordy moim marzeniem jest targac po 150kg na klate i z 250kg w martwym ciongu wtedy bede z siebie zadowolony. A redukcje i wspomniane 85,5cm zrobie po masie za jakies 6~9 miesiency wtedy bede mial w czym rzezbic tak ze wiem co robic Tom na chudniecie przyjdze czas.

Jesli chodzi o edging, eding czy zabawy z renka to juz zupelnie nie masz racji ze to prowokuje klopoty w lozku z dziewczyna. Edging tak jak ja to nazywam uczy wrecz panowania nad wlasnym penisem i naprawia problem przedwczesnego wytrysku ktory powstaje najczesciej z mlodzienczych lat kiedy to trzepie sie kite i sie spuszcza odrazu wtedy uczysz organizm by tak sie zachowywal po pobudzenia penisa i jego masturbacji do jak najszybszego wytrysku i to prowokuje i powoduje przedwczesny wytrysk i problemy w lozku z dziewczyna ja by odwrocic ten nawyk i moc sie kochac ile chce potrzebowalem dlugie miesionce uczyc sie w edgingu panowania nad soba i moge dochodzic kiedy chce i teraz to ja kontroluje mojego penisa a nie na odwrot.
JESZCZE RAZ PROBLEMY W LOZKU Z DZIEWCZYNA POWODUJE BEZMYSLNE TRZEPANIE KITY NA LEWO I PRAWO A EDGING TO NAPRAWIA UCZY NOWEGO ODROCHU BY DAC PRZYJEMNOSC TWOJEJ PARTNERCE A NIE WEJSC I RUSZYC KILKA RAZY I KONIEC SPUST BO TO JEST NAWYK WYROBIONY Z MLODZIENZYCH LAT TO JEST JEDNA Z GLOWNYCH PRZYCZYN PRZEDWCZESNEGO WYTRYSKU, oczywiscie sa tez inne tego panowania trzeba sie nauczyc i by odwrocic ten proces trzeba dlugich miesiency treningu, pamientam jak zaczynalem wystarczylo ze ruszylem kilka razy penisem w stanie erekcji i juz dochodzilem to samo jak wtedy zaczynalem trenowac jelq wystarczylo mocniej sie podniecic kilka pierscieni jelq i wytrysk wiec postanowilem cos z tym zrobic i tak edging, eding mi pomogl. Dzis jak wyjechalem nie mam seksu i nie spuszczam sie juz od kilku tyg i ucze sie edgingu na nowym poziomie jak penis jest na maksa twardy tuz przed wytryskiem i ma strzelac co jest bardzo trudne ale juz umiem utrzymać ten stan dojsc dlugo a nic tak nie liczy sie w seksie jak nie wielkosc penisa tylko stalowa erekcja a taka jest najlepsza tuz przed wytryskiem.
ZRESZTA ZOBACZ MOJ PORADNIK O EDGINGU I PRZEDWCZESNYM WYTRYSKU LINK PONIZEJ W OPISIE.

Jesli chodzi o pisownie to juz tlumaczylem to wielokrotnie w moim temacie pisze tak i robie blendy bo pisze ze smartfona czego nie nawidze robic mam dojsc grobe palce i wciskam niekiedy te litery co nie chce a na tak malym ekranie nie chce mi sie twgo poprawiac bo jest z byt maly i nie jest to latwe wy wskazac kazda literw i poprawic dane slowo wiec wybacz mi to TOM.

A do Polski na swieta wracam.

Pozdro.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

Witaj Kadeon!
Zacznijmy od sprawy odchudzania. To oczywiste, że przy twoim wzroście i atletycznej budowie, będziesz miał większy obwód brzucha niż ja. Chodzi mi o to, aby nie przekroczyć pewnej granicy otłuszczenia, powyżej której ciężko jest wrócić do przyzwoitego wyglądu.
W twoim wieku jest to jeszcze możliwe, ale później bardzo trudne.
Najważniejsze, że ostro ćwiczysz na siłowni, więc na pewno poradzisz sobie z nadmiarowym sadełkiem.
Co do proporcji wymiarów i kolorytu naszych członków, to po prostu mamy różne poglądy i niech tak zostanie. Ja uważam, że penis dłuższy prezentuje się lepiej niż grubszy. Ten z kolei, daje bardziej intensywne odczucia w czasie penetracji.

Kolor jasny naprawdę powiększa optycznie. Wiedzą o tym kobiety, preferując ciemne ubiory.

Sprawę edgingu wyłożyłeś szczegółowo w swoim poradniku o przedwczesnym wytrysku.
Ten poradnik to rzeczywiście imponujące dzieło. Wiele akcentów osobistych skutecznie przekonuje czytelnika do porad tam zawartych.
Nie zmienia to faktu, że edging to szczególna forma masturbacji i jako taka jest szkodliwa dla mężczyzny. Wcześniej czy póżniej, przyjdzie taki moment, że penis przyzwyczajony do ręcznej stymulacji przestanie reagować na naturalne podniecenie ciałem nagiej dziewczyny (widokiem, dotykiem, zapachem).
Dopóki masz 30 czy 40 lat, nie zauważasz tego, bo podniecasz się bez problemu w każdych warunkach. Ale kiedy mija pięćdziesiątka, z tym podnieceniem jest coraz gorzej.
Przyjdzie czas, że nie postawisz na baczność swojego "przyjaciela" przy kobiecie i będzie wielki obciach. I pozostanie już tylko " jazda na ręcznym".
Chciałbym Ci tego zaoszczędzić i stąd moje obawy o twoje praktyki.
Przy regularnym współżyciu w ustabilizowanym małżeństwie problem przedwczesnego wytrysku zanika.
Ja też cierpiałem z tego powodu kilka lat po ślubie. Szybko jednak to się unormowało.
Oczywiście, jeśli dochodziło do zbliżenia po dłuższej przerwie (np. 10 dni okresu płodnego ) to " strzelałem " po 5 minutach, ale już w następnych dniach było OK.
Nie zamierzam cię pouczać jak masz postępować. Wolałbym jednak abyś uniknął błędów, które za młodych lat popełniałem ja i wielu moich kolegów.
Jeszcze raz gratuluję Poradnika. Twoje przemyślenia są mądre i pożyteczne.
A Ty jesteś bardzo sympatycznym facetem.
Narazie!
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   

No dzienki Tom za miłe słowa, co do edgingu nadmienie że jak bede juz na stale mieszkal z dziewczyna i milal seks na codzien to edging pujdzie w odstawke a ja juz w pelni bede kontrolowal penisa a mocnym podnieceniu przed wytryskiem i wszytko sie do konca unotmuje bo po co mo edging jak bede mial seks wtedy to z dziewczyna doszlifuje do konca:).

Tak każdy ma swoje zdanie na ten temat jeden woli blondynki drugi szatynki i o gusrach sie nie dyskutuje:p.

Dzienki TOM ty tez jestes mondrym i doswiadczonym mezczyzna twoje rady sa bardzo pomocne dla mlodych chlopakow.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

Kadeon!
Masz przymusowy celibat. Szczerze współczuję. Ja też wyjeżdżałem za młodu do pracy na Zachód, na szczęście na krótkie okresy. Było to dla mnie trudne doświadczenie. Ciężko jest zdrowemu facetowi wytrzymać bez seksu. Czasem wymaga to bohaterstwa.
W tamtych czasach wyjazd za granicę to była wygrana na loterii. Przebitka na poziomie 1 dolar = 100 zł.
Po kilku miesiącach pracy kupowało się nowy samochód po powrocie do kraju.

Trzymaj się!
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 02 Gru, 2017   

No nie jest latwo ale daje rade skupiam sie na samo kontroli przez edging ktory mi przynosi sporo radosci i satysfakcji nad samo kontrola pozniej to przeloze na seks z dziewczyna no i celibat daje lepsze rezultaty w treningu co jest dodatkowym plusem i bodzcem by wytrzymac dalej.

Co do zarobkow jest dobrze 10euro na renke na godz wiec nie nazekam.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group