Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ciekawe zjawisko
Autor Wiadomość
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   Ciekawe zjawisko

Rozpocząłem ćwiczenia miesiąc temu. Obserwuję przyrost ok 1 cm na długości i 0,5 cm w obwodzie. Być może, że to kwestia opuchlizny. Penis jest teraz bardzo masywny, mam wrażenie, że dwa razy cięższy. Ćwiczę dwa razy w tygodniu pól godziny
(skończyłem 60 lat więc organizm dłużej się regeneruje). Rozgrzewka, rozciąganie, jelq i trochę Kegel (ale bardzo ostrożnie bo kiedyś miałem problemy po ćwiczeniach Kegla). Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, może nieco słabsza erekcja.
Zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Jeśli dojdzie do pełnego wzwodu (bardzo mocnego), na przykład podczas dojenia, to mój penis mierzy ok. 15 cm (12 cm w obwodzie). Natomiast przy naturalnej erekcji (stosunek z żoną) mój pyton rośnie przynajmniej 1 cm więcej. Jest też wyraźnie grubszy (chociaż obwodu nie mierzyłem). Oczywiście wcale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Czy ktoś z was zaobserwował podobne objawy?
  
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

tom-sta664 napisał/a:
mój pyton

[/list]
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

Zbychwawawa!
Nie mam pojęcia o co chodzi z tym obrazkiem.

Wracając zaś do tematu głównego to (być może) da się to wyjaśnić w następujący sposób.

Podniecenie w obecności kobiety jest czymś naturalnym, wpisanym w biologię mężczyzny. I tutaj organizm wysila się aby stworzyć jak najlepsze warunki dla przedłużenia gatunku ( zapłodnienia). Stąd bierze się super wzwód.
Natomiast w przypadku pobudzenia manualnego organizm broni się poprzez ograniczoną erekcję.

Nic tak nie służy naszemu penisowi jak regularne współżycie małżeńskie. Oczywiście, facet po sześćdziesiątce jak ja, nie może kochać się z żoną codziennie. Optymalna dawka to dwa razy w tygodniu (chociaż zdarza się częściej).
Czytam zachęty chińskich mędrców aby ograniczać ejakulację, ale w praktyce wcale mi to nie wychodzi. A poza tym boję się problemów z prostatą. Obolały gruczoł krokowy potrafi zatruć życie mężczyźnie w starszym (i nie tylko) wieku.

Zapraszam do dyskusji.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017   

tom-sta664 napisał/a:
15,5 cm ( 13 cm w obwodzie)


to nie jest pyton... a nazywanie swojego penisa pytonem to serio dziecinada.. a ty masz 60 lat..
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Witaj ja odpowiem skoro nikt nie chce mysle że masz racje podczas seksu z kobietą jestes bardziej podniecony jest to bardziej naturalne i tak jak napisales organizm stwarza jak najlepsze warunki do zaplodnienia czyli silniejsza erekcje i ja mam wrazenie ze podczas seksu ze swoja moj penis jest dlozszy a na pewno mam mkcniejsze nie co erekcje.

Teraz ja mam do Ciebie pytanie i jednoczesnie szacunek ze odwazyles sie pisac mimo swojego wieku bo tak naprawde nie luczy sie ile masz lat 20,'40,'60,'70 czy tam ile tu nie ma sie czego wstydzic masz problem z penisem chcesz pocwiczyc powiekszyc go pytasz sie i tyle tak ze zachencam do pisania kazdego bez wzglendu na wiek.

Ok dobra moje pytanie napisales ze pochwa kobiety sie rozszeza wraz z rodzeniem dzieci ale powiedz mi czy z wiekiem tez po tych 10 i wiencej lat sama z siebie robi sie luzniejsza??.

2. Czy tak naprawde w zwiazku z tym rozcionganiem sie pochwy nie ma czegos takiego jak za dozy penis myslisz ze majonc penisa daj my na to 22cm dlugosci i z 17cm obwodu pochwa kobiety go pomiesci i sie przysgosuje do takiego rozmiaru i mitem jest ze za dozy penis tylko prawda ze szparki sa za malo rozepchane no wiesz o co mi chodzi???.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Kadeon, ja Ci odpowiem - po porodzie i z wiekiem wszystko sie rozszerza. jak zwykle zalezy tez od partnerki ale powiem Ci ze znalem takie co spokojnie wkladaly 30cm dilda i im to sama przyjemnosc sprawialo-tak cale. jak to mowila moja byla, nie ma czegos takiego jak za duzy penis, jest tylko niedostatecznie rozgrzana szparka;)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

bear834 napisał/a:
jak to mowila moja byla, nie ma czegos takiego jak za duzy penis, jest tylko niedostatecznie rozgrzana szparka;)
Hmm. Powiedz to mojej... Moja ma krótką pochwę, to nie nasza ocena tylko lekarzy i jak w niektórych pizycjach sue zabardzo rozpędzę i dźgnę w szyjkę macicy, to jest duże Ała!
Jasne, że wszystko można rozciągnąć, ale tutaj nie ma sensu akurat.

Pozdrawiam
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Cześć Kadeon!
Przepraszam, że nie zauważyłem Twojego postu. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytania i poruszone problemy.
Pozdrawiam ciepło!
Tom
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

DTTPO, jaka złota myśl twojej dziewczyny :P
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Kadeon poruszył problem kobiecych wymiarów zmieniających się z wiekiem, ale problem dotyczy też mężczyzn i ich gabarytów ulegających presji czasu.
Ma rację Bear834. Pochwa kobiety rozciąga się wzdłuż i wszerz po kolejnych porodach i z upływem wieku. Jednak odpowiednie ćwiczenia potrafią zminimalizować tę niekorzystną tendencję. Problem w tym, aby zachęcić kobietę do takich ćwiczeń, skoro po menopauzie zwykle traci ona zainteresowanie seksem (czasem już po pierwszym dziecku).
Zresztą, (według niektórych badań) połowa płci pięknej cierpi na oziębłość przez całe życie.
U mężczyzn również, wraz z upływem czasu, postępują niekorzystne zmiany w organizmie. Penis w starszym wieku kurczy się wyraźnie, a erekcja słabnie.
Te objawy, u kobiet i u mężczyzn następują bardzo powoli, ale nieubłaganie.

Według mnie żaden penis nie jest za duży.
Skoro w pochwie kobiety mieści się mały człowiek w czasie porodu, to cóż dopiero męski członek, choćby największy.
Dlatego mężczyzna powinien poprawiać swoje parametry bez obawy, że sprawi dyskomfort swojej towarzyszce. Oczywiście, z zachowaniem ostrożności, aby nie zrobić sobie krzywdy.
(Pompowanie, według mnie, jest obarczone zbyt dużym ryzykiem).
Jedyny problem jaki się nasuwa, to pytanie, czy duży penis będzie w stanie podnieść się do poziomu w zaawansowanym wieku. Liczne przykłady wskazują, że nie zawsze.
Widzę też, że mój wiek budzi pewne emocje na forum.
Pozdrawiam wszystkich chłopaków, którzy walczą aby poprawić swoje wymiary.
  
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 21 Lis, 2017   

Dzienki Tom za tak szczegolowa odpowiedz chyba powiedziales wszystko co chcialem wiedziec potwierdzajonc moje przypuszcenia ze tak naprawde nie ma za dozego penisa tylko za malo rozepchane szparki mozna miedz i te 20~24cm tylko trzeba umiedz sie tym poslugiwac umiedz rozgrzac partnerke nie pachac sie odrazu i do konca dluga gra wstempna jezyk paluszki itd przygotuje ja na penisa i nie pchac sie odrazu do konca calym dac jej sie stopniowo otworzyc i przystosowac musi do czlonka sie dopasowac czyli jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci skoro tak jak mowisz tam zmiesci sie maly czlowiek wiec co dopiero penis.
Ja mam cos okolo 19'cm dl i jakies 17,5cm obwod i mam wrazenie ze ja troche bardziej juz rozepchalem tym obwodem i czuje ze zmiesci sie wienkszy nawet taki do 18,5cm zreszta od poczontku jak zaczelismy ze soba wspolzycie czulem ze moja ukochana ma dojsc szeroka pochwe taka ma budowe i kiedys wspominala ze miala mniejszych i zadnego tak dobrze nie czula i jej nie odpowiadal jak moj groby penis i wiadomo ze musze ja rozgrzac u Nas gra wstempna za nim wejde to minimum 30min a czesto bywa sporo dlozej lubimy sie wypiescic :D :twisted: sprawdzalismy bez gry wstempnej wkladajonc odrazu sprawiam jej dyskomfort czyli jeszcze raz zanim sie wlozy i przystompi do dzialania trzba wypiescic i przygotowacbteren do dzialania i sie wszystko zmiesci :mrgreen: .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Czw 23 Lis, 2017   

Hej Tom .Dziwnie to napisales ze kada pochwa zmiesci czlonka bo nia wychodzi maly czlowiek......tragedia....Kobiety maja rozne glebokosci pochw . Glebokosc pochwy rowniez zalezy w danym dniu w jakim etapie jest kobieta z okresem dniami plodnymi itp . Gdy kobieta ma dni plodne macica sie obniza wraz z szyjka macicy i pochwa robi sie plytsza tak jest tez przed samym okresem. Co do dlugosci to niestety jest limit co do grubosci nie ma takiego limitu . Wejscie do pochwy moze sie rozciagnac do wymiarow czlonka jak i zarowno scianki pochwy ale nie wzdluz...
_________________
rico
 
 
Kamill_tak 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 23 Lis, 2017   

Penisem nie da sie rozepchać pochwy.. myślicie, że pochwa od nadmiaru sexu robi się większa czy bardziej rozepchana?? to jest ściema powtarzana przez prawiczków co nie chcą być z kobietą która miała już jakieś doświadczenia w sexie.. wręcz przeciwnie myślę, że pochwa od sexu, penisa się ćwiczy, mięśnie.. Pochwa zmienia swoja elastyczność może się rozciągać ale zawsze wraca do swoich rozmiarów.. Takie ćwiczenia jak przysiady brzuszki, czy ćwiczenia już samych mięśni kegla mają wpływ na wielkość samej pochwy. Rozumiem jak ktoś wpycha kobiecie jakiegoś sztucznego penisa ogromnego to różnie może z tym być po roku takiej zabawy, albo sztucznego penisa i jeszcze swojego.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 23 Lis, 2017   

A ja powiem tak że ile osob sie wypowiada jest tyle opini nosferatis powiekszyl do 22cm i mowi ze nie ma problemu jak sie rozgrzeje partnerke bear834 tez powienkszyl do 20cm i moei ze nie ma problemu ze to mit ze za dozy czlonek i ze sa nie dostatecznie rozepchane szparki a nie za doze penisy wiadomo jak ktos ma 25+cm to wiadomo sa granice ale jak mowimy o ielkowciach 20,22,24 to moim zdaniem jak dobrze sie rozgrzeje partnerke to sie zmiesci i mozna sie bez problemu kochac i Kamil_tak tutaj sie z toba nie zgodze bo jak powienkszylem penisa czuje ze pochwa mojej kobiety nie co sie rozcionglela i mysle ze senk lezy w tym ze kazda pochwa potrafi sie dostosowac kobiety tez roznie w internecie pisza bo maja rozne doswiadczenia jedna pisala ze miala do z go i ja bolalo ale napisala tez ze jej odrazu wkladal no to sie nie dziwie bo tylko ja bolalo i nawet pozniej ja penetrujonc z bolu nie mogla sie rozluznic i conto za sex, ja jak ze swoja sie kocham to gra wstemlna trwa minimum 30min to mampewno nawet do godziny jak mamy czas na dlogi seks i nie ma problemu a pamientam jak sie spieszylismy i chcielismy sam numerek to bylo bez bo na 3/4 wlozylem i ja bolalo co chwile kobiety ta K si byc dobrze rozgrzana na wiekszy sprzent i pochwa sie dostosuje tak wydlozy sie takie jest moje zdanie a te wszystkie opinie ze mialy dozego i ja bolalo czy sredniego to sa po facetach co jie potrafia sie w lozku z kobieta obchodzic tylko dbaja o wlasna przyjemnosc wiadomo sa wyjontki i pochwa.moze byc naprawde krotka i nie ma mozliwosci sie tak wydlozyc jak inna tak samo jak penis 10cm i mnie sa zadkoscia jak penis 22cm wiec sa wyjontki i skrajnosci i to wszystko sbiera sie na rozne oceny. Oczywiscie jak wklada sie sztuczne dido 28cm grobe itd to zadko ktora wogole to pomiesci ale mysle ze do tych 25cm da rade wiekszosc kobiet tylko nie ktore nawet o tym nie wiedza bo ilu jest takich z takimi penisami doslownie procent a jak juz mialy takiego to nie ukialnsie zajonc nia i ja bolalo, takie jest moje zdanie.

[ Dodano: Czw 23 Lis, 2017 ]
rico12345 napisał/a:
Hej Tom .Dziwnie to napisales ze kada pochwa zmiesci czlonka bo nia wychodzi maly czlowiek......tragedia....Kobiety maja rozne glebokosci pochw . Glebokosc pochwy rowniez zalezy w danym dniu w jakim etapie jest kobieta z okresem dniami plodnymi itp . Gdy kobieta ma dni plodne macica sie obniza wraz z szyjka macicy i pochwa robi sie plytsza tak jest tez przed samym okresem. Co do dlugosci to niestety jest limit co do grubosci nie ma takiego limitu . Wejscie do pochwy moze sie rozciagnac do wymiarow czlonka jak i zarowno scianki pochwy ale nie wzdluz...



I nie to ze bym bronil kolege ale ma w pewnym sensie racje ze pochwa z wiekiem sie rozcionga po porodach i jak ma wiekszego czlonka na codzien to rowniez, i rowniez miesnie kegla z wiekiem nie cwiczone slabna wiec i pochwa staje sie luzniejsza. Wiadomo jak kobieta cwiczy uprawia sport fitnes, brzuszki przysiady lub cwiczy miesnie kegla to pochwa jest mocniejsza ciasniejsza to samo u mezczyzn wystarczy uprawiac sport cwiczyc nogi, biegac, brzuszki to miesnie pc sie wzmacniaja i erekcja jest mocniejsza.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Czw 23 Lis, 2017   

Zgadza sie w 100% kazda pochwa dostosowuje sie do czlonka z czasem . Ale i tez nie jest to dziura bez dna....ja mialem kilka pan ..jednej wsadzalem polowe i ja bolalo drugiej po same klejnoty i malo...wszystko zalezy od kobiety nke kazda jest gleboka i w nieskonczenie rozciagajaca ma tez swoje granice...

[ Dodano: Czw 23 Lis, 2017 ]
Kiedys sie zapytalem prostytutki jakie sa najlepsze rozmiary to powiedziala mi max 18 dl i max 15 obw reszta juz bolesna to mowila kobieta ktora ma na codzien pelno falusow
_________________
rico
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group