Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cuckold
Autor Wiadomość
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   Cuckold

czy ktos z Was jest zwolennikiem tego typu zabaw? w roli rogacza albo byczka? dla niewtajemniczonych - jest to zdrada kontrolowana, facet godzi sie aby jego kobiete zaspokajal inny, czesto lepiej obdarzony mezczyzna. sa podobno rozne formy - na ponizaniu faceta przez kochanka konczac.
 
 
maxxx1990 


Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 32
Skąd: poznan
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

tak ja jestem zwolennikiem tego typu zabaw, (jako bull) mam już spore doświadczenie w tym klimacie. Jeśli miałbyś jakieś pytania pisz śmiało:)
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

jak reagujesz na fakt gdy hotka komplementuje wielkosc twojego sprzetu, szydzac przy tym ze swojego partnera? i czy miales akcje ze rogacz tylko sie przyglada czy tez bierze udzial?:)

z tego co wiem, panie ktore lubia tego typu zabawy szukaja glownie gosci z duzymi palkami, :)
 
 
penis.com.pl
viamax
maxxx1990 


Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 32
Skąd: poznan
Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

Tak masz rację, jedno z ważniejszych kryteriów jest wielkość penisa. Z mojego doświadczenia wynika że to właśnie najbardziej rogaczy fascynuje w tego typu układzie, że facet z dużym zadowala mu partnerkę. A jeśli chodzi o spotkania w których ja brałem udział to zdecydowana większość rogaczy brała bierny udział. Natomiast komplementowanie przez hotke jest niezwykle przyjemne, zwłaszcza jak widać i słychać jak raguje podczas seksu ze mna:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group