Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kłopoty skórne - pomocy
Autor Wiadomość
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 18 Paź, 2019   

Na zdjęciu nie widzę nic "niestosownego" w wyglądzie Twojego penisa. Kompletnie nic. Zupełnie normalny, ładny członek z dobrym ukrwieniem. Tylko pozytywnie zazdrościć. Nie jeden facet by się z Tobą zamienił.

W zupełności i bez uwag zgadzam się z diagnozą z forum Lekarz Pomaga: "Na załączonych przez Pana zdjęciach widać normalne naczynia żylne prącia i drobny rysunek naczyniowy, który określany jest także jako tzw. pajączki żylne. Widać również, że skóra na Pańskim penisie jest cienka (występuje to u wielu mężczyzn), przez co siatka naczyń żylnych może być bardziej widoczna. Nie ma jednak na chwilę obecną powodów do niepokoju i wstydu, wykonywanie jakichkolwiek ingerencji laserowych czy chirurgicznych jest również niezasadne. Pana penis jest prawidłowy i estetyczny, nie powinno to być dla Pana powodem do wstydu i nie powinno negatywnie wpływać na Pana życie.".

Moim zdaniem jesteś niesamowicie przewrażliwiony i doszukujesz się nieprawidłowości lub wad estetycznych, tam gdzie ich zupełnie nie ma.
Pozdrawiam i życzę więcej wiary w swój męski skarb.
  
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Sob 19 Paź, 2019   

załamany1983, po zdjęciach wszystko wygląda normalnie, chyba Jesteś trochę przewrażliwiony. A wpadło mi tak do głowy. Ile ważyłeś 2 lata temu a teraz ?
 
 
załamany1983 

Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 22 Paź, 2019   

Plus minus 3 kg. Od 71 do 74. Wrzucam kolejne



A taką odpowiedz dostałem od jednej z klinik zajmujących się podobnymi rzeczami

Dzień dobry Panie Pawle,

po konsultacji zdjęć z naszym specjalistą, prosimy aby odwiedził Nas Pan
w Klinice, niezbędne będzie podanie antybiotyku oraz sprawdzenie
drożności naczyń.
Myślę, że jako klinika posiadamy duże doświadczenie w likwidacji takich
powikłań i chętnie Panu pomożemy.

Generalnie siedzę w Uk. Zjeżdzam do pl w grudniu i chyba tam uderzę.
Z mojej perspektywy penis jest cały czerwnony, wygląda na podrazżiony przez te popękane naczynia włosowate. Okres abstynencjii nie pomaga, w sumie już 7 tydz. Nie ma żadnej poprawy, ba naczynka pękają dalej. Gdy jest ciepło nie wygląda to tak tragicznie, gdy temperatura idzie w dół penis robi się bordowy , tak jakby był poparzony.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 26 Paź, 2019   

załamany1983, a byłeś skonsultować się z lekarzem w przychodni tak osobiście nie online? Jesteś teraz zagranicą masz taką możliwość?
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Wto 19 Lis, 2019   

załamany1983, a czemu w uk nie poszedłeś do lekarza ?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 23 Lis, 2019   

załamany1983, ja bym na twoim miejscu nie zwlekał tylko do lekarza najbliższego się udał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group