Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zabieg wydłużenia wędzidełka, a ćwiczenia na penisa.
Autor Wiadomość
Zwyczajny 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   Zabieg wydłużenia wędzidełka, a ćwiczenia na penisa.

Witam, za kilka dni będę miał zabieg wydłużenia wędzidełka. Czytałem ,że po zabiegu powinno się wstrzymać od seksu czy masturbacji przez 4-5 tygodni. Zastanawiam się jak to wygląda jeżeli chodzi o ćwiczenia. Wiadomo, że ćwiczyć dzień po zabiegu to głupi pomysł, ale już tydzień później ? Może są jakieś ćwiczenia które można wykonywać w niedługim czasie po zabiegu ? Na pewno będę ćwiczył mięśnie PC, ale czy np. jelq lub rozciąganie nie utrudnią gojenia ? W najgorszym wypadku zrobię po prostu zalecaną przerwę, ewentualnie zapytam się lekarza. Mam nadzieję, że ktoś z Was jest mi wstanie udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Pozdrawiam.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017   

Ja na twoim miejscu z ćwiczeniami penisa też bym się na ten zalecany czas wstrzymał. I potem nawet delikatnie zaczynał z wszelkimi czynnościami, które by naciągały gojące sie miejsce. Olejek tez nie,zaszkodzi później. Zdecydowanie porządne zagojenie jest ważniejsze od tych ćwiczeń.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group