Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powracające krostki na napletku
Autor Wiadomość
anonyx 

Wiek: 29
Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2017   Powracające krostki na napletku

Witam, pamiętam, że jakiś czas temu pojawiły się na moim napletku dziwne krostki - można było je wyciskać, wówczas wychodziła z nich substancja podobna lub taka sama do tej, którą uzyskuje się przy wyciskaniu wągrów. Następnie przez okres około pół roku leczyłem swój trądzik izotretynoiną i przy okazji krostki z penisa też zniknęły. Mija rok odkąd zakończyłem kurację u dermatologa i niestety grudki wróciły. Nie wiem czy nawet nie ma ich teraz więcej, ale być może jest to kwestia tego, że już o nich dobrze wiem i po prostu bardziej mi przez to przeszkadzają.

Krostki występują najgęściej u podstawy członka, nie mam żadnych dolegliwości z nimi związanych - chodzi tylko o kwestie estetyczne. Poniżej załączam zdjęcia:





Z góry dziękuję za diagnozę i pomoc.

Pozdrawiam :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Kwi, 2017   

To tzw. plamki Fordyce'a.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plamki_Fordyce’a
Ma je większość dorosłych mężczyzn. Nie sa one związane z żadną chorobą i nie ma potrzeby ich leczyć.
Pozdrawiam
 
 
Micał 

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 15 Kwi, 2017   

miałem podobne na początku myślałem że taki urok, potem bałem się że to może być hcv a okazało się że to jakiś łojak, można to wycisnąć u specjalisty, jest uszczypnięcie i polecą dwie krople krwi, po niecałych dwóch tygodniach nie ma śladu ani blizny. Mam zdjęcia po tym na kompie. podobno gruczoł nie ma ujścia, trzeba poczekać aż będą wyczuwalne jako stwardnienie
 
 
penis.com.pl
bathmate
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sob 15 Kwi, 2017   

To mogą być też prosaki, o ile się nie mylę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group