Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Maczuga Powiększa
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018   

redman32, to jest taki anty spam że ktoś wpisuje jeden pod drugim post w tym samym temacie.

Jak coś można napisać do mnie wiadomość odświeżę temat jak będzie brak odpowiedzi a wpisy będą się dopisywać.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 19 Sie, 2018   

Dzięki redman32 że coś napisałeś bo temat by tkwił na samym końcu i nikt by nic nie zauważył. A co powiększania drodzy forumowicze to idzie bardzo dobrze narazie mam zdjęcia z czerwca i je wstawie a dziś postaram się zrobić nowe bo już dotarłem do zamierzonego celu i nie przestaje ćwiczyć. Jednakże mierze go od kości łonowej i proszę mi doradzić jak mam mierzyć wkońcu wiem że jest wiele teorii ale proszę abyście napisali mi jak chcecie abym go mierzył :wink: .Tu pomiar od kości łonowej

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2018 ]
onesa chciałem ci napisać żebyś odświerzyła ale nie wiedzieć czemu bałem się że ty to uznasz za niestosowne . :mrgreen: .Za niedługo zmienię też profilowe bo jest stare :)

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2018 ]
Postępy stan na czerwiec :mrgreen: mierzone od kości dodam iż moja linijka posiada przerwę na początku zanim jest 0 wiecie oco chodzi :wink:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/86ed3d0354f85f4e
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018   

maczuga, jestem tutaj aby rozwiązywać problemy, luzik
 
 
penis.com.pl
viamax
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

Witam Ponownie otuż penis prezętuje się tak. :mrgreen:
Zmierzony od kości łonowej: https://m.fotosik.pl/zdjecie/9df5e90290e549f0
Zmierzony od podstawy bez dociskania oparty o pralkę:
https://m.fotosik.pl/zdjecie/411c0eac16c30e4b

Szczerze mówiąc jestem zadowolony z postępów ale chce osiągnąć te 20
Od podstawy bez, dociskania. Jak już osiagne zamierzony cel zobaczymy co dalej. ;)
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   

powodzenia
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   

A jak z obwodem? Czy w ogóle nie patrzysz w tym kierunku?
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018   

Obwodu mam 14 cm a Średnicy 4.8 cm . I myślę że tak jest ok. Natomiast zadam pytanie czy są wogóle ćwiczenia na obwód?

[ Dodano: Czw 23 Sie, 2018 ]
Zapomniałem wam dodać że stosuje już inne ćwiczenia ogólnie experymentowałem ale ogólnie doszłem do wniosku że najlepsze ćwiczenia na mego przyjaciela wyglądaja następująco:
Co dwa dni ćwiczenia
jelqing 15 min, po jelqingu ściągam żołądź od siebie tak jak przy jelqingu palce w okrąg tylko trzymając pod żołędzią pociągam i trzymam (podobne działanie ma ekspander) tak około minuty na jedną i drugą ręke potem metoda angoina owalnym przedmiotem (można palcami) ściągam krew do dołu od strony grzbietowej od żołędzia do podstawy tak przez 5 minut a na koniec nie potrafie się obejść bez zwalenia XD (jak ktoś chce może nie spuszczać się po ćwiczeniach i zobaczyć czy to prawda że niszczymy "materiał budulcowy" i postępy, chociaż mi rośnie i nie nażekam ;) ) po opadnięciu nieco penisa uderzamy go o uda (nie zawszę stosuje, ale czytałem że to pomaga doprowadzać więcej krwi do żołędzia i utrwala efekty. Jeśli chcecie możecie przed spuszczeniem z kija xd) to koniec ćwiczenia powinny trwać ponad 20 minut. Możecie przedłużać sobie ćwiczenia czasowo (to zależy od skóry). Dziękuje szczęść boże jeśli zrobiłem dużo błędów przepraszam :) .
  
 
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Tak, jest w forumowym ebooku - horizontal movement, trzymasz penisa u podstawy jedną ręką i drugą starasz się z podstawy maksymalnie wyciągnąć krew, a potem rozbić o palce u podstawy.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Dzięki @_kammillo ciekawe może dodam te ćwiczenie zobaczę :lol:
 
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018   

maczuga, wrzucaj te ćwiczenia do treningu nie ma co się zastanawiać :)
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 14 Lis, 2018   

Podczas gdy prężnie rozwijają się tematy nt. Jelqingu i tego że nie działa a ja mam najlepszy dowód na to że działa u mnie w temacie. A tak na marginesie wczoraj osiągnołem 20.4 centa :lol: od kości i jest to najlepszy przykład na to że jelqing działa taki pożądny 30 minutowy owszem, a jeśli ktoś ma problem z otarciami to polecam założyć worek (zwykły śniadaniowy) i mydło, usiąść na uchwytach zeby się nie obsuwał i heja (ja muszę jeszcze dziurę w spodzie robić bo mam na to za duży sprzęt :roll: i później wychodzi prz dziurę) polecam zrobić też żeby powietrze ulatywało, umyć i schować na następny raz. Może wam to wydawać się śmieszne co ja tutaj pisze ale to jest najlepsza metoda na otarcia jak nie macie dobrego kremiku :D

[ Dodano: Sro 14 Lis, 2018 ]
Jeszcze jedno jakby ktoś był zainteresowany indywidualnym prowadzeniem ćwiczeń popisać wyeliminować lenia oraz błędy :mrgreen: zupełnie za darmo :) zapraszam na moje gg.
 
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 14 Lis, 2018   

personalne treningi nieźle tego jeszcze nie było :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Lis, 2018   

To ja napiszę z góry. Forum nie bierze odpowiedzialności za korzystanie z "indywidualnie prowadzonych ćwiczeń".
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 16 Lis, 2018   

@onesa mam na dzieję że nie jesteś na mnie zła Xd. Oczywiście zapomniałem napisać że ja też nie biore odpowiedzialności za nieumiejętne ćwiczenia ale jeśli ktoś jest na tyle głupi to nawet potrafi się utopić w kałuży ja tylko mogę dobrze doradzić.

[ Dodano: Sob 17 Lis, 2018 ]
Tutaj przedstawiam wykres z postępami ćwiczeń :lol:
  
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Lis, 2018   

strach pomyśleć jaki będzie za rok :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group