Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Maczuga Powiększa
Autor Wiadomość
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

Ile teraz masz cm?
 
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

maczuga, Czy w obwodzie coś podbiłeś, a jeśli tak to ile, od początku pompowania oczywiście?
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Pon 31 Sie, 2020   

Maczyga Wstaw jakieś zdjęcie pomiarowe z miarka 😎🙂 Bez doscikania do kości ile ma cm, rozmiar imponujący 😮
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 06 Lis, 2020   

redman32 napisał/a:
Nie. Kobiety ną na ogół zdziwione, że wchodzi cały


Sory, że odkopuję temat.
Każdej dobijałeś do końca, czy część się wycofywała?
Moją przy moich 15cm boli klasyk z nogami na barkach.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 12 Lis, 2020   

U mnie również kobieta nie przepada za pozycją typu nogi na barkach. Czasami się zgadza ale musimy to robić bardzo powoli.
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 12 Lis, 2020   

Bo w większości pochwy są dostosowane do tych penisów których jest najwięcej a to że jakaś jest w stanie całego upchać to poza budową wynika także z rozluźnienia.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Lis, 2020   

I z podniecenia.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

Stupududu15
Znacząco w obwodzie nic nie urosło może Max 0.2 cm :roll: ale zamierzam nie wymieniać obecnej pompki jak dobiję do końca to będę chciał iść na grubość ponieważ penis już nie będzie jak miał być dłuższy więc fizycznie będzie się pogrubiał przez ciśnienie :lol:
Pytanie do starych wyjadaczy czy tabletki na powiększanie penisa działają? Czy to lipa ? Samych nie zamierzam brać ale razem z pompowaniem efekty będą lepsze przy ćwiczeniach niż jak bym nie brał? :P 8)
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

Na grubość? Są jakieś metody na powiększenie członka na grubość

Jeśli chodzi o tabletki to jest kilka sprawozdań z ich skutecznosci na forum ale czy to prawda? Sama nie wiem.
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

onesa napisał/a:
Na grubość? Są jakieś metody na powiększenie członka na grubość

Jeśli chodzi o tabletki to jest kilka sprawozdań z ich skutecznosci na forum ale czy to prawda? Sama nie wiem.


Na grubość to chyba jedynie jelqing.
Za czasów Nosferatisa próbowałem pompki, ale ze względu na długi napletek odpuściłem.
Co do samego jelqingu i jego skuteczności to przez te kilka lat ćwiczenia ale z dość długimi przerwami ( potrafiłem ćwiczyć 2mce i potem na pół roku odpuszczałem) obwód zwiększył się z 11 cm do 13.
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

Co do tabletek to wyczytałem że przyrostu same w sobie nie dają-no bo jak-natomiast podobno poprawiają ukrwienie penisa i to też zależy od xkładu. Moim zdaniem lepiej pić herbatkę z imbirem, jeść orzechy, jajka, dużo zieleniny i mieć aktywność fizyczną i to da lepszy efekt nie tylko dla fiutka.

Jeśli chodzi o obwód to długo ślęczałem nad tym aby coś znaleźć i znalazłem dość dużo.
Próbowałem przy jelqu na większej erekcji ale w obw. chyba nic nie zyskałem ale są ćwiczenia dedykowane pod grubość i na różnych forach zagranicznych znalazłem kilka ciekawych ćwiczeń. Sam stosuję od niedawna i przyznam że podczas treningu czuć takie jakby rozpietanie. Podobno dołączenie pompki też wzmacnia rezultaty.
Kilka osób deklarowało że zrobili nawet cal w obwodzie co jest moim zdaniem niesamowitym wynikiem :D
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Lis, 2020   

rozmawia dwoch kumpli:

-słyszałeś o tej nowej metodzie przedłużenia penisa?

-mi to nie jest potrzebne

-też o niej nie słyszałem

Heh ;P

[ Dodano: Wto 17 Lis, 2020 ]
DJM89 napisał/a:
onesa napisał/a:
Na grubość? Są jakieś metody na powiększenie członka na grubość

Jeśli chodzi o tabletki to jest kilka sprawozdań z ich skutecznosci na forum ale czy to prawda? Sama nie wiem.


Na grubość to chyba jedynie jelqing.
Za czasów Nosferatisa próbowałem pompki, ale ze względu na długi napletek odpuściłem.
Co do samego jelqingu i jego skuteczności to przez te kilka lat ćwiczenia ale z dość długimi przerwami ( potrafiłem ćwiczyć 2mce i potem na pół roku odpuszczałem) obwód zwiększył się z 11 cm do 13.


Możesz dokładniej opisać tutaj na czym polega ten jelqing? Czytałem troche o tym ale były to raczej sprawozdania z angielskich stron.
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

michalza
Do ludzi co nie ogarniali jelq wysyłałem filmiki instruktażowe a potem rezygnowali nie wiem czemu :P . Jak chcesz mogę ci przesłać mam nadzieję że nie zrezygnujesz :lol: .Z jelq już całkiem zrezygnowałem nie chciał już rosnąć za bardzo pompka coś ciutkę daję ale myślę że zbliżam się do granicy oczywiście nie przestanę ćwiczyć i nie będę przesadzał z ciśnieniem :wink: i promise :mrgreen: .
 
 
 
penis.com.pl
viamax
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

maczuga ile teraz masz cm? jakies foty aktualne?
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 18 Lis, 2020   

Wiesz bear834 ostatnio stoje z wynikiem oscyluje wokół 21 cm od boku od kości a grzbiet mierząc 20 cm w pompce osiągam maksymalnie 8.3 cale przy fazie końcowej pompowania :P . Wiem że to i tak ładny wynik aktualnie posiadam pompkę z kloszem 25 cm z allegro jedyna chyba taka. Jest za 85 zł nie będę linkował bo mi nie zapłacili i z tego co pamiętam tutaj nie wolno :D ale fajna jest rzadko przepuszcza powietrze i ma wkład ze sztucznej pochwy wykonany jest ze sztucznej skóry. Trochę wyciołem większą dziurę nożem bo była za ciasna ta dziurka :lol: . Jedyna wada brak na polskim rynku pompki 20+ z ciśnieniomierzem ale daję radę czuję jak ciśnienie już jest za duże :wink: . Hmm fotki jak będę miał jakieś fajne to wrzucę być może z linijką 8)

[ Dodano: Sro 18 Lis, 2020 ]
Aha bear zapytam bo ty masz doświadczenie coś można zrobić jak rozmiar stoi miałeś taką sytuację co polecasz? Jakieś witaminy? Ewentualnie orzechy itd. Jak kolega napisał :lol: ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group