Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ćwiczenia --> Erekcje
Autor Wiadomość
Riviva123 

Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 24 Mar, 2017   Ćwiczenia --> Erekcje

Mam pewien problem. Interesuję się powiększaniem penisa od pewnego czasu. Zawsze jak zaczynałem to miałem problem z ćwiczeniami - po pewnym czasie, po wykonywaniu jelq i rozciągania mój penis miał słabsze erekcje. Brałem wtedy dużo witamin i kwas pantotenowy na kojenie nerwów i mój penis wracał do normy. Jaki jest sposób, aby penis powracał szybciej do swojej właściwej kondycji?
Wczoraj wykonywałem jelq i rozciąganie, następnie odczuwam znów słabsze erekcje i muszę ustąpić na dzień-dwa.
Jakieś porady?
Normalnie mam silne erekcje, wszystko jest w dobrej formie. Zawsze po intensywnym treningu mam po prostu słabsze erekcje, a potem po kilku dniach wszystko wraca do normy.
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 25 Mar, 2017   

Myślę, że odpowiedź tkwi w słowie intensywny.
Wygląda na to, że dajesz mu za duży wycisk. Może zbyt szybko zwiększyłeś intensywność ćwiczeń, na co penis nie był gotowy.
Czasami mniej znaczy więcej, tzn. słabszy, ale regularny trening powinien przynieść lepszy rezultat niż hardcore raz na jakiś czas.

Odpuść sobie masturbacje przez przynajmniej kilka godzin po treningu, a już na pewno wytrysk (nie wiem, czy to robisz, więc napisałem zapobiegawczo).
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Riviva123, no to po prostu rób sobie przerwy kilku dniowe :)
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group