Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Biały Nalot
Autor Wiadomość
Pablo1989SBT 

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: CK
Wysłany: Sro 22 Mar, 2017   Biały Nalot

Witam, mam problem z moim penisem od wczoraj zaczął mnie swędzieć i piec i zaczął sie pokrywać jakimś nalotem którego nie da się zmyć wie ktoś co to jest ? i do jakiego lekarza się z tym udać do dermatologa czy urologa? Ostatnio się leczyłem antybiotykiem augumentin
dodaje zdjęcia
https://s1.postimg.org/4nhrsy327/IMG_20170322_182512.jpg
https://s28.postimg.org/8q04731nx/IMG_20170322_182453_1.jpg
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Mar, 2017   

Pablo1989SBT, w twoim przypadku próbowałabym się zarejestrować albo do jednego albo drugiego. Może być tak że do jednego będzie krótsza kolejka, wydaję mi się że oboje będą wstanie zdiagnozować co tobie dolega.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

Dermatolog byłby lepszy, ale - tak jak pisze onesa - jeśli będzie krótsze czekanie do urologa, to też sobie poradzi. Mnie to wygląda na grzyba. Być może po augmentinie.
Pozdrawiam, powodzenia w leczeniu

[ Dodano: Czw 23 Mar, 2017 ]
Fragment ulotki leku Augmentin:
"Do najczęściej występujących działań niepożądanych mogących wystąpić po zastosowaniu preparatu należą: nudności, wymioty, biegunka, drożdżyca skóry i błon śluzowych."

Grzybica penisa (nie jestem lekarzem, ale Twój wygląda podobnie):
http://dietacandida.pl/wp...da-kadzdoya.jpg
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Pablo1989SBT 

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: CK
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

Dzwonilem na urologie i do dermatologa i tydzien prawie trzeba czekac do jednego i drugiego narazie stosuje clotrimazolum i moczenie w tantum rosa nalot schodzi i przestalo w koncu swedziec juz myslalem ze się wściekne czulem jak by mi mrowki chodzily, odstawilem tez antybiotyk, niestety tak u nas lekarze lecza byle przeziębienie i antybiotyk odrazu a potem skutki uboczne 😜
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

Cieszę się, że sam zadziałałeś i że jest już ulga i poprawa. Może sam poradzisz sobie z problemem. Czasem nie ma rady i antybiotyk trzeba wziąć, gdy organizm z bakteriami sobie nie radzi, niestety trzeba się liczyć ze skutkami ubocznymi, jak z wybiciem flory bakteryjnej jelit, czy właśnie, z grzybicami.
Pozdrawiam. Napisz jeszcze jak efekty leczenia.
 
 
karol00 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   

Widocznie to nie było takie byle przeziębienie, bo antybiotyki, przypomnę, nie działają na wirusy, które są de facto odpowiedzialne za przeziębienia. Lekarz prawdopodobnie miał podstawy sądzić, że to była infekcja bakteryjna
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   

Pablo1989SBT, mimo wszystko proponowała bym żebyś poszedł do lekarza
 
 
Pablo1989SBT 

Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: CK
Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

Dla zainteresowanych dodam ze po 4 dniach stosowania masci mi przeszlo calkowicie
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

Pablo1989SBT napisał/a:
Dla zainteresowanych dodam ze po 4 dniach stosowania masci mi przeszlo calkowicie

Super! Dobra wiadomość!
Dzięki za info.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   

To życzymy zdrowia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group