Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jak z tymi cwiczeniami...
Autor Wiadomość
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   jak z tymi cwiczeniami...

Chce robic te cwiczenia widze ze duzo osob uwaza ze to lipa moze i tak ale sproboje :P ale ich jest duzo to mam robic kazde czy wybrac kilka odpowiedzcie
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   

Zacznij oczywiscie od cwiczen dla poczatkujacego. Wszystko masz w e-booku. Musisz tec byc bardzo cierpliwy. Mysle ze warto, skoro kosztuje to tylko troche czasu.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   

e -book wszystko masz napisane jak krok po kroku ...:)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Sro 20 Gru, 2006   

Ja korzystałem z tych ćwiczeń i powiem, że "cierpliwość" nie wystarczy - a potrzeba anielkskiej cierpliwości.
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Sro 20 Gru, 2006   

Ale daly jakis rezultat?;p
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

Nie, może dlatego że nie mam aż takiej cierpliwości. A ogólnie mam sporą cierpliwość - ale jak mówie - według mnie - do tego nawet spora, dobra cierpliwość to mało. Ale jak ktoś zdesperowany i psychika przez to mu nawala - to będzie to dobre - efekty będą -ale tylko psychiczne. Nic ponad to. Chyba że ktos faktycznie będzie przez min. rok min 5 x w tygodniu cwiczyl. A to i uciązliwe i klopotliwe w zyciu codziennym
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   odp

dick.ens napisał/a:
Nie, może dlatego że nie mam aż takiej cierpliwości. A ogólnie mam sporą cierpliwość - ale jak mówie - według mnie - do tego nawet spora, dobra cierpliwość to mało. Ale jak ktoś zdesperowany i psychika przez to mu nawala - to będzie to dobre - efekty będą -ale tylko psychiczne. Nic ponad to. Chyba że ktos faktycznie będzie przez min. rok min 5 x w tygodniu cwiczyl. A to i uciązliwe i klopotliwe w zyciu codziennym


Zgadzam się...a rezultatów i tak za super podejrzewam nie będzie a jak będą to na krótko...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group