Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?
Autor Wiadomość
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 20 Lut, 2017   Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?

Hej, piszę w sprawie tej metody operacyjnej, która jest podobno mało inwazyjna i dość skuteczna, jednak w internecie nie znalazłem zbyt wiele opinii na jej temat, choć w Polsce jest dość sporo klinik, które ów zabieg oferują.


Próbowaliście tej metody albo znacie kogoś, kto próbował? Możecie coś więcej o niej napisać? Jakie kliniki polecacie itp.


Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!


Pozdrawiam!
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017   

przylaczam sie do pytania,
jest troche zdjec na stronach klinik ktore takie cos robia z tym ze najczesciej sa to foty od razu po zabiegu. malo jest porownan w stanie erekcji.
moze ktos sie skusil?
 
 
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017   

Są to niestety porównania (zazwyczaj) w samym zwisie.
W stanie erekcji nie widziałem.


Jest jeszcze metoda powiększania penisa swoim własnym tłuszczem, ale podobno jest bardziej bolesna, z tymże niby może okazać się skuteczniejsza, bo kwas hialuronowy ulega biodegradacji. Tutaj jest ciekawy artykuł, w którym dr. Elsaftawy z Wrocławia opowiada o obu metodach.

https://www.wprost.pl/532...a-na-meskim-ego
 
 
penis.com.pl
viamax
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Sob 25 Lut, 2017   

Szkoda że nie ma chyba nikogo na forum kto by zdał relację z takiego zabiegu. Wydaje sie to najkrotsza ale i byc moze najbezpieczniejsza droga do wiekszego penisa.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Lut, 2017   

User66, możesz spróbować pierwszy i zdać relację
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2017   

User66, a orientowałeś się ile taki zabieg kosztuje ?
 
 
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
User66, a orientowałeś się ile taki zabieg kosztuje ?


Sorry, dopiero teraz zauważyłem post. Koszt zabiegu to coś pomiędzy 3500-5500 zł, bazuje na googlowaniu. Nie byłem osobiście w klinice żadnej aby dowiedzieć się ceny osobiście.
Swoją drogą jest dosyć sporo miejsc gdzie oferują powiększanie hialuronem.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

Może pewnego dnia któryś z użytkowników forum zdecyduje się na taki zabieg i opisze cały zabieg przed i po :)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017   

ja się w koncu odwazylem, efekt po jest bardzo dobry ale trzeba nieco czasu odczekac - u mnie ok 2 tygodni. penis wyraznie grubszy ale nie tak twardy jak naturalny, mi dalo to ok 1,5-2cm na obwodzie zalezy jak stoi. w zwisie wyraznie wiekszy sie zrobil. niestety minus taki ze zabieg trzeba powtarzac - ciekawe jak dlugo efekty ie utrzymaja u mnie...
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017   

Chyba nawet na youtube są filmiki z zabiegów. Osobiście dla mnie to jest to samo co mięśnie po syntholu. Jedna osoba ciężko trenuje żeby coś osiągnąć, druga wstrzyknie sobie daną substancję tu i tam i to jej to wystarczy.
Zdecydowanie nie dla mnie takie "oszustwo"?!

Bear jeśli wcześniejsze fotki, które tu wstawiałeś były Twoje i były sprzed zabiegu, to dla mnie głupotą jest to, że poddaleš się temu zabiegowi..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017   

Nunak, w internecie znajdziesz wszystko :) a ja mówiłam o użytkowniku forum, no i jest bear834
 
 
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Sro 15 Mar, 2017   

bear834 napisał/a:
ja się w koncu odwazylem, efekt po jest bardzo dobry ale trzeba nieco czasu odczekac - u mnie ok 2 tygodni. penis wyraznie grubszy ale nie tak twardy jak naturalny, mi dalo to ok 1,5-2cm na obwodzie zalezy jak stoi. w zwisie wyraznie wiekszy sie zrobil. niestety minus taki ze zabieg trzeba powtarzac - ciekawe jak dlugo efekty ie utrzymaja u mnie...


Odwagi na pewno potrzeba bo jest to jednak ingerencja w jak by patrzeć najważniejszy obok mózgu organ.
Ja najbardziej bałbym się uszkodzenia ciał jamistych. Po prostu lekarz za głęboko wbiłby igłę i aż strach pomyslec co by było dalej.

Wstawiłeś foty przed zabiegiem w erekcji to jakbyś chciał ciekawie byłoby porównać wygląd po.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 15 Mar, 2017   

obecnie nie wiele sie rozni od tego co dalem na fotce, mialem spora przerwe od cwiczen, niestety spore spadki w rozmiarach. z racji tego ze juz mialem dosc cwiczen i wiedzialem jak dlugo zajeloby mi odpracowanie tego zdecydowalem sie na ten zabieg.

teraz praktycznie wymiary trzyma caly czas takie same. najwiecej dalo w stanie spoczynku-tutaj roznica jest od razu zauwazalna - bo tyl co mam teraz w stanie wiotkim mialem dawno temu (10 lat temu) jak zaczynalem przygode z powiekszaniem w 100 % stojce.

niestety u mnie efekty trenowania nie sa stale i po zaprzestaniu cwiczen dosc szybko wymiary spadaja. zobaczymy jak bedzie teraz. aleto co moge powiedziec to fakt ze fajnie to wyglada, dziewczyna sie podoba :)
 
 
penis.com.pl
viamax
Marcinbarczynsk

Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2017
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 19 Mar, 2017   

Nie próbowałem z kwasem hialuronowym
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Mar, 2017   

Marcinbarczynsk, 2 ostrzeżenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group