Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Orgazm przy napinaniu miesni nog
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Nunak, no to widzicie sami że za dużo "mocnej" masturbacji to też źle :P
 
 
igordemiczew 

Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 5
Skąd: z Warszawy
Wysłany: Czw 30 Mar, 2017   Re

Czytam sobie i ja na bank mam taką dolegliwość. Wydałem kilka stówek na seksuologów, urologów dokładnie wspominałem o swoim problemie i żaden się nie zająknął, że może mi to dolegać.
Jestem na etapie czytania artykułów na ten temat. Kiedyś przez 2-3 miesiące całkowicie odpuściłem masturbację, ale penis jakiś mizerny się zrobił. Z tego co czytałem po prostu skóra penisa stała się mniej wrażliwa i ciężko jest osiągnąć orgazm.
 
 
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017   

Dla mnie dość naturalnym jest napinanie nóg podczas orgazmu. Czasem zrobię to tak mocno, że dostaję bolesnego skurczu w łydce. Mimo to potrafię dojść w różnych pozycjach.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017   

cardin, tylko tutaj zależy kto, kiedy i jak napina. Koledzy powyżej opisali, że tylko wtedy mogą orgazm osiągnąć. Prawdopodobnie napinając mięśnie nóg, napinają też mięśnie dna miednicy, zatrzymując więcej krwi w penisie, co zwiększa jego wrażliwość na bodźce.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   

cardin, a próbowałeś brać magnez i potas na te skurcze?
 
 
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   

Biorę magnez, odżywiam się odpowiednio... przynajmniej się staram. Nie zdarza mi się to jakoś niesamowicie często. Raczej przy intensywniejszych doznaniach!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017   

cardin, tylko podczas intensywnych masturbacji dostajesz skurcze? czy zdarza się również podczas dnia?
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017   

Czytam te informacje i mam zapytanie następujące - ja też podczas ściskania nóg mam erekcję a następnie wytrysk poprzedzony wypływem preejakulatu, mój problem polega na tym, jak zapobiec wytryskowi podczas ćwiczeń na siłowni. Podczas ściskania nóg na przyrządzie dochodzi do podniecenia, a dalej jak już pisałem. Pierwszy raz byłem w szoku, dobrze, że byłam rano i nie było ludzi, poszedłem szybko sie wykąpać no i do domu. Na następne wizyty zakładałem sobie pieluchę, żeby wytrysk nie zamoczył mi spodenek. Moje pytanie - czy ktoś miał podobny kłopot i jak z nim sobie poradzić, Czy jest jakiś inny sposób niż zakładanie pieluchy? Jak radzą sobie z tym sportowcy?
_________________
janek
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017   

jan_kaz, najszybszy sposób? Wybierz zastępcze ćwiczenie, może wystarczy inne ułożenie ciała, żeby nie dochodziło do takich sytuacji.
Pojawia się to przy napinaniu przywodzicieli czy przy każdym ćwiczeniu nóg?

Długoterminowo - taka reakcja może być wyuczona, więc musisz się oduczyć. Ćwiczyć z ciężarem, który nie wywołuje erekcji/wytrysku i stopniowo go zwiększać, tak żeby organizm wiedział, że ani erekcja, ani wytrysk nie są w tym czasie do niczego potrzebne.
Ale jeśli pojawia się to zawsze, niezależnie od ciężaru, to możliwe, że po prostu tak jesteś zbudowany. Np. napięcie mięśni może drażnić jakiś specyficznie ułożony odcinek nerwu, etc.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017   

Dzięki za szybką odpowiedź, zdarza się to tylko przy ściskaniu, nawet w domu jak ćwiczę ściskanie majac między nogami agrafkę, to po kiludziesuęciu powtórzeniach mały podnosi się no i albo musze zrobić przerwę, albo ćwiczyć dalej, ,ale ze skutkiem wiadomym. Po przerwie już i tak niewiele ściśnięć i sytuacja powtarza się.
_________________
janek
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

jan_kaz, czyli tak jak myślałem, zdarza się to przy treningu przywodzicieli. Zobacz sobie na necie na rysunki początkowych przyczepów przywodzicieli, właściwie wszystkie rozpoczynają się w okolicach kości łonowej, tzn. bardzo blisko genitaliów. Możesz spróbować masować te rejony, żeby poluzować wszystko w tych okolicach. A przed kazdym treningiem naprawdę porządnie się rozgrzej.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

OK, dzięki :)
_________________
janek
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
penis.com.pl
masturbator
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

Viridis, w tym przypadku, to stawiałbym na pierwszą wersję. Pewnie długo się utrzymywał, a kontakt fizyczny, sukienkę trenera tylko na nim, pot tylko mogą potęgować ochotę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group