Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Grudki perliste - usunięcie zabieg laserowy
Autor Wiadomość
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017   Grudki perliste - usunięcie zabieg laserowy

Rozważam usunięcie grudek perlistych laserem CO2.
Czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie TANIO (i dobrze) wykonam ten zabieg?

A jeśli nie w Wawie to gdzieś indziej...
Na jakimś forum natknalem sie na ziomka, który w Poznaniu znalazł lekarza biorącego za zabieg 200 PLN, twierdząc coś w stylu "branie więcej od młodego człowieka za tak prosty zabieg uważam za niemoralne". Ale nie podał nazwiska tego dr...
Po czymś takim nie sposób decydować się na zabieg np. za 700 PLN nie czując się jak frajer :lol:
  
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

Wybacz, że nie odpowiem na Twoje rozterki tylko zadam pytanie? Dlaczego chcesz je usuwać? Moja żona w całym moim penisie najbardziej je lubi lizać i dotykać, bardzo sie jej podobają. Noo i są dobrze unerwione, jak mnie po nich liże to jjest super!
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

@DTTPO, Niestety nie to jest sednem tego tematu. A miałem dopisać, że temat jest poszukiwaniem konkretnego lekarza, a nie dyskusją "dlaczego" itd... Od tego są inne tematy ;)

Ktoś coś?
 
 
penis.com.pl
andropenis
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Cytat:
Na jakimś forum natknalem sie na ziomka, który w Poznaniu natknął się na lekarza


 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Specjalnie dla zbycha purysty językowego edytowałem 1. post, czuj się zaszczycony.

Czy to jest jakiś plebiscyt offtopu? Człowiek chce tu znaleźć jakiegoś taniego lekarza, zebrać info czy coś, a tu... ech.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

zbychwawawa, wypowiadaj się na temat.
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lut, 2017   

Czy wiesz po co w ogóle są grudki perliste? One są po to, żeby dodatkowo drapać ścianki pochwy, aby kobieta miała lepszą jazdę. Równie dobrze mógłbyś sobie kutasa skrócić.
 
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Kolejny post nie na temat. Post kolegi wyżej uznaję jako marną prowokację, bo nie wierzę, że był na serio...

Temat chyba do kosza, poradziłem sobie sam :roll:
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2017   

alexander3, no i co usunąłeś czy nie?
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
alexander3, no i co usunąłeś czy nie?


Trochę odkopię, ale może komuś się przyda info, bo sam wiem, jak trudno było wyłuskać dobrego lekarza, który tanio wykona zabieg usunięcia grudek perlistych.

Zabieg w końcu zrobiłem. Wysłałem maile chyba łacznie do 100 klinik w różnych częściach Polski o cenę. Do atrakcyjniejszych cen sprawdzałem oczywiście opinie i wygode dojazdu z Warszawy. Ladnych kilka godzin (maile wysylalem kopiuj-wklej oczywiscie ;) ) mi to wszystko zajęło ale było warto.

Ceny w ostatnich kilku latach poszły w górę... Zidiocieli w większości przypadków. Za prosty zabieg mini laserową wypalarką w max 10 min. życzą sobie często 1000 PLN, tylko w niektórych miejscach ceny ludzkie, czyli 200-600 PLN. Szczerze mówiąc to za więcej bym temat olał i nie robił.

Osobiście robiłem zabieg u dr Srebrzyńskiego w SilverClinic w Łodzi. Koszt 400 PLN. Dlaczego wybrałem jego?
1. miałem bardzo dobry dojazd
2. wzorowe opinię
3. w takich wypadkach preferuję jednak męską rękę (jestem hetero, heh ;) )
4. cena w porządku

Efekt - bardzo dobry, nie ostała się ani jedna, nie ma nic do poprawki. Mam nadzieję, że nie odrosną!

Podaje lokalizacje z najatrakcyjniejszymi cenami, jednak co do opinii to juz musicie szukać sami. Najmocniej przeorałem oczywiście woj. mazowieckie.

Warszawa - DermClinic - "Koszt zabiegu zależy od ilości zmian, średnio w granicach 400-600zł."
Grodzisk Mazowiecki - Klinika MalinaMed - 120 PLN konsultacja + 150-250 PLN zabieg
Mińsk Mazowiecki - NeoDerm - "oszt uzależniony jest od ilości zmian. Na początku można byłoby usunąć kilka grudek w cenie około 150-200z."
Radom - Polmedic - "Takie zabiegi są wykonywane, wszystko zależy od ilości zmian cena od 150 zł do 500 zł, jednak wszystko ustalane jest dokładnie podczas konsultacji. "

Bydgoszcz - StadEstetica - 500 PLN

Świecie - Kwel-Med - "Cena uzależniona jest od wielkości i rodzaju zmian. Koszt usunięcia
laserem pojedynczej zmiany skórnej waha się od 150 do 450 zł"

Świętochłowice -DermaClinique - "Cena max 500 zł."

Katowice - SadMed - "Jeżeli jest Pan już zdiagnozowany, mogę Pana zapisać od razu na zabieg. Gdy zabieg nie będzie możliwy, lekarz zaleci inne leczenie - zapłaci Pan tylko za wizytę 100 zł. Dokładną cenę zabiegu określa lekarz, jednakże tego typu zabiegi nie przekraczały 350 zł. "

Gdańsk - UltraDerm - " Cena w zależności od ilości grudek od 300. Do 500 zł. "

Grajewo - Esteticon - "cena zależy od ilości zmian od 150. Do 300zł"

Lublin - Arsmedica - "Całkowity koszt zabiegu to 500pln"

Szczecin - LaserClinic - "Przy kilku - kilkunastu zmianach trzeba liczyć się z orientacyjnym kosztem 300-600zł."

W razie pytań pisać priv (zeby w temacie sie balagan nie zrobil i ten post nie zaginął w gąszczu innych, uzyteczne info najwyzej dopisze w poście)
 
 
tiger2016 

Wiek: 35
Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 6
Skąd: Zapytaj
Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

A mógłbyś z ciekawości pokazac jak te grudki wyglądały u Ciebie? Jak duże one były i jak gęsto rozsiane?
Dzieki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group