Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kompleks z powodu penisa....
Autor Wiadomość
Logner 

Wiek: 33
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   Kompleks z powodu penisa....

Witam wszystkich użytkowników :D .
Mam 26 lat i jestem prawiczkiem :roll: .... chyba z wyboru[na innych forach "doradzano" mi udanie się do prostytutki żeby się przełamać itd..... ale nie chcę robić tego z kobieta za pieniądze] ale też w głównej mierze spowodowane jest to przez kilkanaście sytuacji w moim życiu gdzie "wycofałem" się ze "społeczeństwa" itd[spokojnie już wsztstko jest w normie 8)
Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój penis w stanie wzwodu ma 14-15 cm i 13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale gdy poznaje kobietę po jakimś czasie uruchamia mi się strach przed tym,że gdy zobaczy mnie nago,to mnie wyśmieje :shock:
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Logner,
Z Twoim penisem wszystko jest ok ;) nie wygląda na małego, a pozostałe walory estetyczne też są całkiem spoko.
Sądzę, że wizyta u psychologa dobrze by Ci zrobiła, bo te niepotrzebne kompleksy za pewne z czegoś wynikają, a to niepotrzebnie rzutuje na Twoje życie :)
 
 
 
Kaloryfer1995 

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 94
Skąd: z forum
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Normalny penis, dużo polaków ma 15cm w tym ja mam 15,5 i co? :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Logner,

liczy sie jakosc nie martw sie
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

zamiast martwic sie na zapas zmien zle nawyki zywieniowe, idz na silke, zacznij dobrze sie odzywiac, zadbac o wyglad fizyczny a bedzie spoko:) do dobrego kaloryfera nie potrzeba duzej wajchy za to jak jest spory boiler to i spory kurek byc musi ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Logner, masz temat zbiorczy na zdjęcia.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

Wszystko jest z Tobą ok. Penis jest w porządku (gruby, fajny; 15 cm to zupełnie wystarczająca normalna długość), ciało też miłe dla oka.
Żadna zdrowa na umyśle kobieta Cię nie wyśmieje, bo kompletnie nie ma z czego. Jesteś normalnym, atrakcyjnym mężczyzną.
Pozdrawiam, życzę powodzenia w podbojach. ;)
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

Cytat:
uruchamia mi się strach przed tym,że gdy zobaczy mnie nago,to mnie wyśmieje :shock:


chyba jesteś przewrażliwiony.. serio wyluzuj
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Mam tej samej długości penisa i chyba nawet cieńszego i zona mnie zawsze zapewnia, ze się cieszy, ze nie większy, jestem jej w stanie uwierzyć, bo w niektórych pozycjach musze uważać, bo jak wejde za głęboko to ją boli.

Uszy do góry! :)

Jako, ze tez dlugi zylem bez seksu jak i z seksem a potem znowu jakies przerwy były to powiem, ze ogólnie w zyciu dla mnie nie ma znaczenia,czy jest seks czy nie, choc oczywiście jest miły, no i w związku poprawia poprawia go, ale jezeli sie nie jest w związku to życie bez seksu jest spoko. To jak zycioe bez czekolady, czekolada jest smacza, ale sa inne słodycze też, tak samo jak walenie tez jest dobre.
 
 
duzy21 

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: nibylandia
Wysłany: Sro 21 Paź, 2020   

Ja mam problem właśnie bow zwisie 16 cm a jak stanie prawie 21 🤣 90% dziewczyn odpada 5przyv3/4
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2020   

Serio?

Ale co Ci mowia jak go widzą? Że odpadają?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group