Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krostki obok wędzidełka
Autor Wiadomość
jankoszycki 

Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 22 Sty, 2017   Krostki obok wędzidełka

Witam! Posiadam grudki perliste pod zoledziem natomiast ostatnio zauwazylem dwie krostki obok wędzidełka, które wyglądają jak na powyższym zdjęciu. Czy powinienem umówić się z tym do lekarza czy to także grudki perliste? Pozdrawiam! link do zdjęcia: http://imgur.com/rY5PNyh

Mam także drugie pytanie, czy jeśli po pół roku od ryzykownego kontaktu nie mam żadnych objawów to czy jest możliwość, że mam jakąś wenere lub grzybice? dodam, że oddawalem krew w ostatnim czasie i wszystkie badania wirusologiczne były ujemne.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 22 Sty, 2017   

Wygląda to moim zdaniem na nowe grudki perliste, które także i w tej okolicy mogą występować. Sądząc z wyglądu nie jest to raczej wczesne stadium kłykcin kończystych, choć oczywiście całkowitą pewność da Ci tylko wizyta u lekarza.
Na potwierdzenie moich przypuszczeń znalazłem podobny przypadek w necie: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/biale-grudki-w-okolicy-wedzidelka-a-ryzyko-zarazenia-podczas-dotykania
Pozdrawiam
 
 
Hensonbony 

Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: asdasdsadsadsa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

spam
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Hensonbony, leci blok za spam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group