Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pokazywanie penisa w internecie
Autor Wiadomość
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   Pokazywanie penisa w internecie

Co myślicie o osobach pokazujących swojego penisa na różnych portalach w internecie? :)
 
 
 
men78 

Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 55
Skąd: szcze
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

:D
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Myślę, że Ci którzy lubią oglądać penisy, bardzo doceniają, że są osoby, które fotografują swoje skrywane w majtach skarby i pokazują to w portalach internetowych. Nie widzę w tym nic złego. Mnie też się zdarzało eksponować penisa w internecie.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

zapewne można też zauważyć tendencję, że chętniej zdjęcia pokazują posiadacze większych okazów ;) a wszyscy, choćby tylko po części, liczą na pozytywny odzew widzów i pochwałę ich penisów.

Per Rectum, a my mieliśmy przyjemność zobaczyć tutaj zawartość Twoich majtek? :P
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Mnie natomiast zastanawia zjawisko z tym powiązane:
Czy Panowie, którzy chętnie eksponują w internecie zdjęcia swojego przyrodzenia równie chętnie robią to poza wirtualną rzeczywistością (oczywiście mam na myśli sytuację temu sprzyjające i powszechnie akceptowane typu szatnia na basenie/siłowni/hali sportowej, sauna etc.)
Co prawda były tu już wątki dotyczące nagości w takich miejscach, jednak dyskusja raczej poszła w kierunku socjologicznego uznania takich zachowań za mniej lub bardziej akceptowane, a nie bezpośrednio poczucia swobody. Sądzicie, że warto założyć taki temat wraz z ankietą?

A co do samego pokazywania genitaliów w sieci - uważam, że jest pewien rodzaj kontrolowanego ekshibicjonizmu. Ekshibicjonisci (klasyczni) czerpią przyjemność z reakcji na swoją nagość: strachu lub ekscytacji. Tu w Internecie strach można raczej wykluczyć, bo przecież każdy sam decyduje o przeglądanych stronach, natomiast eksfytacje/podziw jak najbardziej uznać należy - bo jak się zdaje robią to właśnie po, żeby usłyszeć pozytywne komentarze na swój temat. A wychodząc z tego punktu można już snuć długie, psychologiczne dywagacje :) osobiście uznaję zjawisko za pozytywne, bo krzywda się nikomu nie dzieje (przeciwieństwie do "parkowych pokazywaczy"), a i sam lubię takie zdjęcia przeglądać ;) sam nie odczuwam przyjemności z pokazywania się w Internecie, choć myśl, że ktoś oglądając moje wdzięki przeżywa seksualne uniesienie jest przyjemna, a nawet nieco podniecająca ;)
 
 
 
zbycho6868 

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

na basenie pod prysznicem zawsze nago, co to za mycie w slipkach,powinno to byc akceptowalne nagosc pod basenem oczywiscie bez robienia różnych rzeczy z penem
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

legolas1 napisał/a:
zapewne można też zauważyć tendencję, że chętniej zdjęcia pokazują posiadacze większych okazów ;)

To oczywiste, że chętniej prezentują się ci, którzy mają solidne kiełbasy. A szkoda, bo te mniejsze też są bardzo atrakcyjne.
legolas1 napisał/a:
Per Rectum, a my mieliśmy przyjemność zobaczyć tutaj zawartość Twoich majtek? :P

Owszem. Dawno, dawno temu... Nawet filmy były. :) Kto wie, może założę jakąś nową galerię, ale nie obiecuję.
tcq napisał/a:
Czy Panowie, którzy chętnie eksponują w internecie zdjęcia swojego przyrodzenia równie chętnie robią to poza wirtualną rzeczywistością (oczywiście mam na myśli sytuację temu sprzyjające i powszechnie akceptowane typu szatnia na basenie/siłowni/hali sportowej, sauna etc.)

Nie mam problemów z prezentowaniem przyrodzenia w sytuacjach, które wymieniłeś i podobnych. Nie "czaję" się z rozbieraniem w męskiej szatni, czy z sikaniem przy pisuarach. Dla mnie to po prostu naturalne momenty kiedy mogę być nago. W moim przypadku nie służy to pokazywaniu się (nie mam potrzeby ekshibicjonizmu, o ile ktoś sobie tego bardzo nie życzy ;) ), tylko zwykłej wygodzie - np. łatwiej zmienić majty po pływaniu bez owijania się szczelnie ręcznikiem.
Nie jestem pewien czy to temat na osobny wątek z ankietą. Może poczekajmy jak się ten rozwinie.
 
 
brooxx 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 33
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Myślę podobnie, im bardziej ktoś ma się czym chwalić, tym chętniej to pokazuje :D
O ile ktoś robi to w odpowiednim miejscu, to nie mam nic przeciw temu.
 
 
Master1989 


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 128
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Wiadomo że my faceci mamy bzika na punkcie swoich sprzętów, nie ukrywam że ja też, więc wstawiłem kilka fotek żeby zobaczyć jak widzą mój sprzęt inni, jeśli chodzi o nagość, to na basenie, siłowni, przy pisuarze nigdy się nie zakrywam, to normalne i aseksualne dla mnie, a jak ktoś się gapi to niech się gapi co mi tam:)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   

men78, chcesz się wypowiedzieć to napisz post a nie wrzucasz tylko emotkone.
zbycho6868, wypowiadaj się na temat i pisz po polsku.
 
 
boyandmen 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 21
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   

My faceci jak zresztą nie tylko my jesteśmy ludźmi i gdy w nasze życie wkrada się rutyna chcemy trochę po eksperymentować, np. jak tu kolega wcześniej wspomniał, poprzez pokazywanie swojego sprzętu na różnych portalach w internecie :) Najczęściej po to, by usłyszeć ocenę innych na jego temat. Nie powiem, sam też tego próbowałem :P Jak zostało tu także wspomniane my faceci mamy bzika na punkcie swojego sprzętu- ale to jest chyba nasz odwieczny problem, niestety. Ale chyba nie tylko nasza płeć boryka się z tego rodzaju problemami. Zawsze będziemy się zastanawiać, czy nasz sprzęt ma odpowiednie wymiary, nachylenie, wychylenie itp. No ale tak już mamy, a pokazanie swojego sprzętu w internecie, w mniejszym lub większym stopniu odpowiada nam na te pytania. I jest jeszcze jedno ważne pytanie które zostało poruszone na forum, a mianowicie- czy pokazywać swój sprzęt w miejscach publicznych czy nie ? Odpowiedź jest trudna. Z jednej strony wszyscy jesteśmy facetami i każdy z nas ma to samo w spodniach, więc nie ma się czego wstydzić, ale z drugiej strony jest to każdego indywidualna sprawa i nie należy tego negować. Podsumowując temat główny- internet daje duże możliwości, z których trzeba umieć korzystać :wink:
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

No właśnie my faceci za dużo lamentujemy nad wielkością członka nie dbając o resztę ciała jak włosy, skóra, sylwetka itp. Rozbawia mnie facet, który jest łysy, gruby i w okularach, ma 20 cm pałę i twierdzi, że nie ma żadnych kompleksów oprócz "małego członka".
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Nie mam nic przeciwko wstawianiu zdjęc penisów do internetu jeśli są na odpowiednich stronach i w odpowiednich działach, tak aby osoby szukające czegoś innego na nie nie natrafiły.
Tu w internecie możecie zobaczyć mojego penisa sztywnego podczas erekcji. W szatniach czy na plażach nudystów nie zobaczycie.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

haster69 napisał/a:
Tu w internecie możecie zobaczyć mojego penisa sztywnego podczas erekcji. W szatniach czy na plażach nudystów nie zobaczycie.

Dlatego bardzo sobie chwalimy, że są takie fora jak to, gdzie możesz pokazać swojego stojącego penisa. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group