Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Panowie pomożcie naderwane wędzidełko
Autor Wiadomość
roling123 

Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: miasto
Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   Panowie pomożcie naderwane wędzidełko

Witam wszystkie penisy :)

Ostatnio po stosunku z moją kobietą naderwałem lub zerwałem całkowicie wędzidełko. Było pełno krwi. Mija 4 dzień od zdarzenia.. Psikam ranę Octeniseptem oraz myję penisa 3 razy dziennie pod bieżącą wodą. Do urologa mam termin dopiero w przyszły wtorek!
Nie mam pewności czy rana się zagoi i nie będzie żadnych problemów. Zrobiłem zdjęcie podglądowe jak to wygląda. Jeśli ktoś miał podobną sytuację lub zna się i może stwierdzić czy ta rana się zagoi proszę dać znać. Wszystkim dziękuję za udział w temacie.

zdjęcie po umyciu trochę kropli zostało na zoledziu
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   

Jak się nic nie paprze, to psikaj dalej octeniseptem, przemywaj wodą z łagodnym mydłem i czekaj na wizytę (szkoda, że dopiero we wtorek). Gdyby jednak zaczęło się coś niedobrego dziać (obrzęk, silny ból, ropa, nawrót krwawienia itp.), to nie zwlekaj i pojedź na ostry dyżur.
Przykra sprawa, życzę powodzenia!
 
 
roling123 

Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: miasto
Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   

dzięki tak zrobię. Choć poczytałem trochę i podobno po zerwaniu wędzidełka należało od razu pojechać na pogotowie na szycie. Teraz to po ptakach bo zszyć nie mogą. Ale dla pewności podejdę jeszcze we wtorek do tego urologa żeby zobaczył czy wszystko goi się jak należy. Dzięki za wsparcie!
 
 
penis.com.pl
viamax
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   

Tak, należało od razu jechać do chirurga. Z drugiej strony jednak czytałem, że naderwane i zszywane wędzidełko ma tendencję do ponownego, nagminnego zrywania się. Z tego punktu widzenia podobno więc lepiej całkowicie je zerwać, co daje po wygojeniu pełny komfort podczas stosunku.
Podpytaj lekarza jak to jest i oczywiście jakie są rokowania w Twoim przypadku. Napisz po wizycie, co Ci powiedział.
Życzę szybkiego wyzdrowienia. Trzymaj się!
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Czw 17 Lis, 2016   

Jak na ten moment to rana nie wygląda niepokojąco - póki nie ma obrzęku, wycieku, miejsce i okolice nie są "cieplejsze" nie ma powodów do obaw.

Ale...
Per Rectum ma całkowitą racje co do tego, że wędzidełko raz zerwane lubi się psuć ponownie i psuć się będzie aż nie będzie całkiem luźne z dwóch powodów:
1. Blizna ma tendencje do kurczenia się, więc nawet jeśli po zerwaniu ma odpowiednią długość to wraz z gojeniem ponownie się skróci.
2. Blizna nie jest elastyczna - więc każde napięcie (szczególnie na świeżej) będzie skutkować pękaniem.

Większość ran nadaje się doszycia przez około 6 godzin od wystąpienia, dlatego w takiej sytuacji najlepiej zgłosić się na najbliższy dyżur chirurgiczny (zwykle na SORach).
Teraz pozostało Ci złożyć wizytę u urologa, prosić o wystawienie skierowania na zabieg wydłużania wędzidełka - to dobry moment na zrobienie z wędzidełkiem ogólnego porządku ;)
Do czasu wygojenia się rany unikaj wszelkich miejsc, gdzie mogą występować bakterie - wiesz o czym mówię - i tylko przypomnę, że mitem jest założenie, że jama ustna jest wolna od bakterii :wink:

Trust me - 3 lata na SORze - nie jedno zerwane wędzidełko widziałem ;)
 
 
 
roling123 

Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: miasto
Wysłany: Sob 19 Lis, 2016   

Właśnie wstyd się przyznać, ale nie wiem czy mam zerwane całkowicie czy jego część :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 19 Lis, 2016   

roling123 napisał/a:
Właśnie wstyd się przyznać, ale nie wiem czy mam zerwane całkowicie czy jego część :)

Nie martw się. Niech się wygoi. A potem się wszystko skoryguje i kutasek będzie śmigał jak nowy.
Napisz we wtorek jak wypadły oględziny lekarskie.
Powodzenia!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group