Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     poziom tkanki tluszczowej a rozmiar czlonka !!!!!
Autor Wiadomość
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   poziom tkanki tluszczowej a rozmiar czlonka !!!!!

Witam! mam penisa 15 cm i 13 obwodu i lekka nadwage przy wzroscie 175 85kg, czy po zrzuceniu kilku kilogramow penis troche sie wydluzy a co za tym idzie wiecej wejdzie do pochwy ?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

figo1994 napisał/a:
czy po zrzuceniu kilku kilogramow penis troche sie wydluzy a co za tym idzie wiecej wejdzie do pochwy ?
Pierwsze słyszę taką teorię. Poczytaj, proszę, jak jest zbudowany penis.
 
 
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Kuba85, Kuba85, Na wzgorku lonowym znajduje sie tluszcz, jezeli jest go dluzo to penis mniej wystaje , troche logiczne
 
 
penis.com.pl
masturbator
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

figo1994, na wzgórku tak, ale nie na penisie. Wizualnie więcej zyskasz goląc się na zero.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Urosnie ale nie licz na cuda, moze 1-1,5male to takei troche oszukane bo podczasdociskania tłuszcz i tak sie rozchodzi na boki. Z podbrzusza bedzie ci bardzo ciezko zbić tłuszcz, będzie t jeden z ostanich zapasów tłuszczu jaki z ciebie zejdzie. Powodzenia.
_________________
TereFere.
 
 
 
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Shnitzel, dzieki za info , planuje schudnac i rzucic palenie , moze da to chociarz 1 cm :mrgreen: 0,5 cm mi brakuje zeby dotykac dna mojej partnerki w pozycjach od przodu :)

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
zamowilem powinien przyjsc w poniedzialek , ale na to zaloze osobny temat , chce ugrac chociarz 1 cm , cwiczylem jelq + pompka przez trzy miesiace , ale nie zauwazylem rezultatow moze 0,5 cm ale zeszlo po zaprzestaniu cwiczen w grubosci zero :) chociarz cwicze raz w tygodniu na lepsza erekcje , i mam wieksza kontrole nad wytryskiem :|

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
Kuba85, dzieki, ale mi nie chodzi o efekt wizualny tylko czy da rade go wiecej wlozyc do pochwy :D
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

figo1994 napisał/a:
0,5 cm mi brakuje zeby dotykac dna mojej partnerki w pozycjach od przodu

Jak to zmierzyłeś?
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

nie ma sie co zastanawiac - atletyczna sylwetka zawsze jest w cenie i nie znam dziewczyny ktora by sie nie zachwycala zarysowanymi miesniami brzucha, widocznymi zylkami, plaskim brzuchem nad penisem. roznica miedzy takim wygladem a wydetym bebnem jest olbrzymia, wizualnie taki sam penis zyskuje +10 do atrakcyjnosci jesli jest nad nim przyslowiowy 6pak.
czy wejdzie dodatkowy 1cm to juz nie bedzie mialo znaczenia bo partnerka bedzie bardziej podjarana, powinna sie tez poprawic Twoja wytrzymalosc i sprawnosc takze same zalety.
 
 
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

redman32, partnerka mnie o tym poinformowala ze gdzies tyle brakuje , jej byly mial gdzies 16 i dotykal :)

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
bear834, hihi :) nie jestem gruby chodze na silownie ale brzuszek lekki jest :) miche przestalem trzymac

[ Dodano: Sro 09 Lis, 2016 ]
redman32, mowi ze dotykam ale nie zawsze i tak slabo i rzadziej ma orgazmy pochwowe
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

bear834 napisał/a:
nie znam dziewczyny ktora by sie nie zachwycala zarysowanymi miesniami brzucha, widocznymi zylkami, plaskim brzuchem nad penisem

Są takie, sama mam parę takich koleżanek :)
 
 
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią 11 Lis, 2016   

onesa, mialem taka forme rok temu, kazda kobieta jest inna jedna woli to druga tamto... moja lubi takich przypakowanych , nie musi byc six pac i nie do przesady ze sie podrapac po plecach nie odzie :) ale najwazniejsze co kto ma w glowie, bez tego ani six pac ani wielki czlonek nie pomoze to sa tylko dodatki...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 11 Lis, 2016   

figo1994, no dokładnie są gusta i guściki :)
Ale wróćmy do przewodniego tematu.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 12 Lis, 2016   

Oczywiście, że nie urośnie. Zmierz penisa bez uwzględnienia tkanki tłuszczowej. Czyli albo przykładasz linijkę z boku i mierzysz od nasady do czubka, albo odginasz prącie pod kątem 90 stopni i wciskasz linijkę tak by "dotknęła" kości łonowej.

spam
spam
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 12 Lis, 2016   

Aniaxpo, już po raz 5 wrzucasz ten sam filmik w treści posta, coś z tobą nie tak?
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 12 Lis, 2016   

Wszystko ze mną ok. Złośliwość czy troska? :D A odpowiedz jest prosta dlaczego tak czynię. Kolejny nowy użytkownik zadał podobne pytanie. A, że części młodych ludzi nie chce się obecnie zajrzeć do książek, przeszukać net czy nawet przejrzeć forum gdzie już się odbywały podobne rozmowy. No cóż, mam trochę wolnego czasu to przejrzałem co nowego na forum to co mi szkodzi napisać odpowiedz i pokazać przykłady z życia :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group