Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     poziom tkanki tluszczowej a rozmiar czlonka !!!!!
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 13 Lis, 2016   

Aniaxpo, odpowiadać na pytania a spamować linkami to są dwie różne rzeczy, ogarnij się.
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 22 Lis, 2016   

Przeczytaj Onesa definicje czym jest spam. Nie poczuwam się do spamowania. Ty się powinnaś, jak to określasz "ogarnąć" bo ostatnio zrobiłaś się złośliwa kasując linki, zamykając całe tematy. Sama odpowiedz sobie na pytanie czy takie działania wzbogacają czy też zubożają forum.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Lis, 2016   

Aniaxpo, nie wiem po co ze mną dyskutujesz? zwłaszcza że poruszany jest tutaj inny problem.

Zapraszam do zapoznania się z REGULAMINEM forum, bo widocznie o nim zapomniałaś.

Dodajesz w każdym temacie TEN sam link, który ani trochę nie jest niezwiązany z tematem. Dla mnie jest to Link spam. Masz odpowiedni wątek filmowy stworzony przez pana Per Rectum lub Anonimlateka, tam możesz się pochwalić swoim filmem w którym robisz Fellatio.

Jedną z ról moderatora jest pilnowanie porządku, reagowanie w tym również zamykanie tematów które nic nie wnoszą lub się dublują. Jeżeli masz temat zbiorczy dodajesz tam swój wpis to chyba proste prawda? sami użytkownicy zgłaszają mi "podejrzane tematy" czy "wpisy", i dzięki temu forum ZYSKUJE, staje się bardziej przejrzyste dla obecnych oraz nowych użytkowników.

Aniaxpo na koniec, ogarnij się, pomyśl, poczytaj regulamin i nie pisz offtopiców.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

figo1994 napisał/a:
onesa, mialem taka forme rok temu, kazda kobieta jest inna jedna woli to druga tamto... moja lubi takich przypakowanych , nie musi byc six pac i nie do przesady ze sie podrapac po plecach nie odzie :) ale najwazniejsze co kto ma w glowie, bez tego ani six pac ani wielki czlonek nie pomoze to sa tylko dodatki...


masz rację stary :) nie nie trzeba być kupą mięśni żeby zwrócić uwagę kobiety!:) sam chodzę na siłkę i widzę po sobie efekty. Trochę poprawiłem siłę oraz wytrzymałość mi to wystarcza! :)
 
 
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 01 Gru, 2016   

offtopic
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

Aniaxpo, skończyłam z tobą dyskusję poprzednim postem, ale widzę że mimo ostrzeżeń dalej nie potrafisz się zachować i piszesz offtopic'ki. Chyba pomyliły się tobie role na tym forum, zapomniałaś chyba że jesteś użytkownikiem. Dodatkowo wpadasz tutaj raz na pół roku i robisz dymy któryś raz kolei.

Aniaxpo, Życzę miłego urlopu.
 
 
sandramaj 

Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 30 Sty, 2018   

Jestem na prawdę zainteresowana powiększeniem członka mojego faceta, ale czasem jak czytam wasze komentarze to kompletnie nie organiam tego
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sty, 2018   

sandramaj, to że ty chcesz nie znaczy że twój partner też tego chce
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sro 31 Sty, 2018   

onesa, Chciałbym zobaczyć to w akcji.
Przykładowy scenariusz:
- Choć kochanie, zrobię Ci ćwiczenia na powiększenie penisa.
- Cycki sobie powiększ !
= Foch lvl, nie odzywaj się do mnie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018   

Pavalt, widać mamy podobne skojarzenie :D
 
 
patryk161 

Wiek: 26
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

ok
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

patryk161, leci ostrzeżenie
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 24 Cze, 2018   

Ja schudłem trochę ale jakoś nie widzę aby to optycznie zwiększyło członka. No chyba że jak ktoś jest mega otyły to wtedy może inaczej będzie.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018   

dol brzucha (tk tluszczowa) schodzi w ost kolejnosci niestety. aby zobaczyc roznice trzeba zjechac dosc mocno z poziomu tk. tluszczowej.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 30 Cze, 2018   

Ja wiem wiem brzuch s godzi ostatni. To może inaczej kto zauważył że mu się powiększył?
Ile miał % body FAT na początku oraz ile na końcu, i zauważył zmianę,?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group