Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak wyglądał Wasz pierwszy raz?
Autor Wiadomość
requiem 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   Jak wyglądał Wasz pierwszy raz?

Cześć. Szukałem tego tematu w lupce i, niestety, nie znalazłem niczego sensownego.
Ciekawi mnie, Panowie, w jakich okolicznościach i w jakim wieku pierwszy raz posmakowaliście seksu?

Może zacznę od siebie - miałem 17 lat, a rodzice pojechali na wesele. Odwiedziła mnie dziewczyna i leżeliśmy, oglądając jakieś tandetne romansidło. Zaczęliśmy się całować, a ona wszystko zainicjowała... ;)
 
 
misiek9216 

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 45
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 15 Paź, 2016   

Dawno w sanatorium (Słoneczko się zwie, w Kołobrzegu - może ktoś zna). W ciągu dnia wiadomo, jak to w sanatorium są zabiegi (tak do 12/13 zależnie od ilości osób). Ja miałem tego dnia gimnastykę i basen. Jednak po ciężkiej gimnastyce stwierdziłem, że na basen nie idę i zostałem sam w budynku. Jak się okazało - sam nie byłem bo dziewczyny miały wtedy tzw. "dziewczęce sprawy" i na basen nie chodziły. Jakoś tak wyszło, ze wpadła do mnie koleżanka pogadać i stało się. Piętro puste, ale przecież wiadomo- do pokoju piguła może wbić stąd też poszliśmy na zamknięty wówczas pawilon i tam cała nasza zabawa się stała.
Z perspektywy czasu mam mieszane uczucia co do tego wydarzenia, ale cóż. Człowiek był młody i wiadomo. Było to podobnie w wieku koło 17 lat

To tak apropo pierwszego razu z dziewczyną ;)
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Paź, 2016   

Zobaczymy czy temat się przyjmie. powodzenia.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
wojtekwojciech 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 48
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 19 Paź, 2016   

Byłem z dziewczyną na wakacjach, dużo alko i te sprawy i jakoś tak się to wydarzyło, 19 lat :D
_________________
Wojt.
 
 
radek0909 


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 39
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

17lat, 18stka koleżanki, nad ranem wylądowalem w łóżku z Jej 29letnią kuzynką... pomimo prawie 15lat minęlo od tej imprezy, lepszej kochanki nie mogę znaleźć
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   

radek0909, niezła przygoda :)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

Ja mialem 24 lata +/- 1 rok. Razem z moja pierwsza dziewczyna, byliśmy ze sobą od roku. Mieszkaliśmy juz razem. Od wielu miesięcy uprawialiśmy seks "ręczny" i oralny. Szykowalismy sie najpierwszy raz tradycyjny, były gumki, lubrykant. Bylo bez szału, ani zle, ani dobrze. Kolejne razy byly lepsze. :)
Jesli chodzi o pozycje, to byla po misjonarsku. Dalej jestesmy razem, mamy dzieci, dalej się seksimy, teraz seks jest o wiele lepszy. Szczególnie, ze teraz bez gumnki. Zona jeszcze bardziej nie lubi gumki niż ja. Dla mnie nie jest zle z gumka, dla niej gorzej. Choć wyciekajace jej potem sperma tez ja wkurza, ale ona nie chce bym konczyl gdIej indziej.... Teraz lubię dlugi seks, staram sie przedluzac i odwlekac wytrysk ile wlezie. Zonie bardzo sie podoba :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

DTTPO, każda kobieta lubi dłużej, chyba że jej się nie chce i na "odwal" chce mieć to za sobą:P szybko iść spać:P
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

wszystkie te pierwsze razy mają tak według mnie z 50% prawdy reszta jest zmyślona. a w tych 50% prawdy jest to że doszło do stosunku. koniec kropka
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   

zbychwawawa, oj nie bądź dla nich taki surowy,muszą czasami trochę ubarwić pofantazjować :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group