Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     drobne grudki na napletku
Autor Wiadomość
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   drobne grudki na napletku

witam,
Mój problem wyglada tak: dokładnie tydzień temu zauważyłem na błonie napletka(na wewnetrznej jego stronie) bardzo liczne(kilkadziesiat) i bardzo male(moze0,5mm) grudki, są one tak male,ze nawet nie daje sie zdjecia zrobic. Nic mnie nie piecze i nie swedzi,narazie nic z nich nie wypływa,ani nie pękaja,co ciekawe niektóre wydaja sie być ułozone w liniach...przez tydzień jak je zauwazylem nie wydaje mi sie,zeby sie zmieniły.
Byćmoże to tylko moja wyobraznia,ale moge mieć powiekszone węzły pachwinowe.
Myślalem,ze to może opryszczka,ale po tygodniu pęcherzyki chyba by juz pękały?
Kiła chyba też nie bo nie ma żadnej wydzieliny.
Grudki perliste chyba raczej wystepuja tylko na żołedziu?
A może to jakiś pierwszy objaw kłykcin kończystych?

Jakieś pomysły?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Witaj,
http://zdrowemiasto.pl/fi...saki3196196.jpg
Czy to takie grudki?
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Cytat:
są podobne do tych,ale wydaje mi się,że moje są mniejsze,wielkości ziarna maku,albo i mniejsze nawet.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Tak czy inaczej, wydaje mi się, że masz zwykłe prosaki. To bardzo popularna, wyłącznie kosmetyczna sprawa.

Poczytaj inne wątki na ten temat. Prosaki, ze względu na częstość występowania, przewijają się co jakiś czas.

http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5326

http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17638
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Czytałem już chyba wszelkie wątki na ten temat,ale najbardziej obawiam się,że to opryszczka jakąś,ale po tygodniu obserwacji nie widzę,żadnych zmian,ani na gorsze ani na lepsze.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Jeśli masz nadal wątpliwości, to tylko lekarz to wyjaśni i temu zaradzi.
Moim zdaniem opryszczka to nie jest (choć bez zdjęcia w ogóle cokolwiek jest trudno powiedzieć). Przy opryszczce po tygodniu zaważyłbyś dalsze zmiany, a piszesz że nic się z tym nie dzieje. Skoro jednak to nadal Cię niepokoi, to na Twoim miejscu pomaszerowałbym do dermatologa.
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Przez weekend poobserwuje rozwój wydarzeń a później to pewnie dermatolog, narazie dzięki za zainteresowanie. Swoją drogą jeśli przeczyta to ktoś kto miał opryszczke to byłbym wdzięczny za opis jak u niego przebiegała.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

hannsg napisał/a:
Przez weekend poobserwuje rozwój wydarzeń a później to pewnie dermatolog, narazie dzięki za zainteresowanie. Swoją drogą jeśli przeczyta to ktoś kto miał opryszczke to byłbym wdzięczny za opis jak u niego przebiegała.

Opryszczka to uczucie swędzenia i pieczenia, czasem także ból przy sikaniu. Później pojawiają się pęcherzyki, które po pęknięciu tworzą bolesne ranki i owrzodzenia. Gojenie czasem trwa tygodniami.
Dlatego napisałem, że zauważyłbyś iż coś się z tymi grudkami dzieje. Nie byłoby tak bezobjawowo.
Sam nie miałem opryszczki na penisie (mam za to od czasu do czasu wersję wargową), ale miał taką ktoś mi bliski. W obu przypadkach przebieg jest podobny.
Wykluczyłbym więc raczej tę przypadłość u Ciebie. Jeśli uważasz, że nie są to prosaki, to stanowczo skonsultowałbym sprawę z lekarzem.
Pozdrawiam
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Sob 15 Paź, 2016   

Paranoje mam chyba,ale teraz zaczynam myśleć,że to jakieś nietypowe objawy kily... Szczególnie,że chyba mam węzły w pachwinie powiększone,a najważniejszego nie napisałem,że moja przypadłość zaobserwowałem jakieś 2 tygodnie po stosunku oralnym, dość ryzykownym :-(
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 15 Paź, 2016   

Myślę, że masz objawy paranoi. ;) Idź po prostu w tygodniu do lekarza i rozwiej swoje wszystkie wątpliwości.
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Wizytę u dermatologa-wenerologa mam już umówiona na sobotę. Narazie nie widzę u siebie żadnych zmian. Patrząc na wszystkie zdjęcia jakie znalazłem w internecie najbardziej przypomina to grudki perliste,ale miejsce występowania się nie zgadza,a podobno można je pomylić z klykcinami,więc lekarz wyda wyrok.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

hannsg napisał/a:
...więc lekarz wyda wyrok.

Nieźle to zabrzmiało. Jakby się ważyło "trzeba obciąć mu ptaka, czy nie trzeba"... :D
Głowa do góry! Będzie dobrze. Nie umrzesz od tych krostek, cokolwiek to jest.
Napisz oczywiście jaki zapadł ten "wyrok".
Pozdrawiam
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Sob 22 Paź, 2016   

Już z rana zdążyłem odwiedzić dermatologa,to były najlepiej wydane 80 zł w moim życiu. Stwierdził,że to co mam to tylko gruczoły i absolutnie nie mam się czym martwić i czego leczyć. Mówił,że niektórzy błędnie stosują na to maści lub inne wynalazki i tylko pogarszają sprawe,bo często pojawiają się efekty uboczne.
Najważniejszy wniosek jest taki,że w razie jakichkolwiek wątpliwości trzeba iść do lekarza i nic nie kombinować na własną rękę.
Zdrowia wszystkim życzę :-)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5467
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Paź, 2016   

hannsg napisał/a:
Najważniejszy wniosek jest taki,że w razie jakichkolwiek wątpliwości trzeba iść do lekarza i nic nie kombinować na własną rękę.

Popieram, po to są lekarze że w razie problemu nam pomogą.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 22 Paź, 2016   

A jednak prosaki lub podobne "grudki" związane z gruczołami łojowymi. Dobrze, że się upewniłeś i nie zamartwiasz się już kiłą, czy podobnymi przypadkami.
Pozdrawiam, dużo zdrowia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group