Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Do kiedy rósł Wam penis?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

DTTPO, a może w grubości to chyba facetom "rośnie" wraz z przybieraniem na masie?
  
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby tycie miało jakiś związek z penisem. Ew. z impotencją. Grubi wcale nie mają grubszych, tam sie tłuszczu nie odkłada. Może i dobrze ;)

Pozdrawiam
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 31 Gru, 2016   

DTTPO, a niby tłuszcz rozkłada się równomiernie po całym ciele, mit obalony:)
 
 
penis.com.pl
andropenis
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

aż dziwi mnie co tu niektórzy wypisują.. 14/15 lat i pamiętają jakie długości penisa mieli i do kiedy im rósł.. serio.. nie wiem co to za pokolenie. co tydzień mierzyliście sobie penisy?
 
 
Pemm 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 28
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Pamiętam, że mój urósł do 18 cm w wieku ok. 14 lat i później już nie rósł.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Cze, 2017   

zbychwawawa, kiedyś widocznie to były inne czasy, chłopcy czym innym się interesowali? :P
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

zbychwawawa, może Cię zdziwi to, co napiszę, ale nawet jutro, jak znajdę odpowiednią kartkę, jestem w stanie Ci powiedzieć ile cm miałem powiedzmy 8 lat temu i do kiedy rósł ;)
A to wynika z wpływu otoczenia i internetu. Już na koniec podstawówki koledzy chwalili się ile długości kto ma i pytali innych. Ja wtedy pierwszy raz zmierzyłem mojego małego i wypadłem dość kiepsko (nie pomyślałem, że oni mogli znacznie zawyżyć te pomiary, a nigdy z nikim nie porównywałem). Wtedy zacząłem szukać sposobów na powiększenie. Znalazłem jakieś ćwiczenia, ale nie robiłem ich regularnie. Jako urodzony majsterkowicz próbowałem zrobić też własny ekstender, co tak średnio mi wyszło :P
Potem na jakiś czas mi to minęło, aż w gimnazjum znajomy zajrzał mi do pisuaru i zaczął się drzeć na korytarzu, że mam małego... Na szczęście nie było tam dużo ludzi, ale usłyszało to kilka dziewczyn z mojej klasy. Moje i tak wątłe ego znacznie ucierpiało po tym wydarzeniu... Znów zacząłem szukać ćwiczeń, znalazłem ebooka na tej stronie i już ćwiczyłem regularnie. Siedziałem wieczorami po godzinie w łazience, czym wzbudzałem zainteresowanie rodziców i musiałem wymyślać jakieś wymówki. Mierzyłem też penisa dość często, chyba kilka razy w miesiącu, stąd mogę znaleźć te dane. Później z braku czasu przestałem ćwiczyć, wracałem na trochę do ćwiczeń... W międzyczasie mój maluch dorósł do rozmiaru "europejskiego" (może ćwiczenia mu pomogły, a może tyle miał urosnąć), a ja się uspokoiłem i go zaakceptowałem ;) Po drodze jeszcze miałem epizody z pompką itd., ale ogólnie teraz już nie mierzę go tak często, bo nie mam powodu. Jedyne co zostało mi po tym incydencie w szkole, to że nie potrafię się załatwić w pisuarze, kiedy ktoś jest w łazience :/ Gdzieś mi to siedzi do tej pory w podświadomości...

[Przepraszam za taki duży offtopic, to nie temat na historie życia, ale ta dyskusja jakoś mnie do tego sprowokowała]
_________________
skype: raf.jaw
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

raf.jaw, rzeczowy i obszerny wpis - spokojnie nie masz się o co martwić.
 
 
heniek123 

Dołączył: 09 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: z domu
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

to ile miałeś w tym gimnazjum? :)
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

20 października 2008: dł. 12 cm, obw. 11 cm :P Z tego co widzę, to po 2 miesiącach ćwiczeń miałem już 2 cm długości więcej, a następny pomiar (z 7.12.2009 z adnotacją "rok bez ćwiczeń") to dł. 14,5 cm. Wtedy wróciłem do ćwiczeń na pewien czas i znowu zanotowałem przyrost wymiarów.
I wreszcie odpowiedź na pytanie w temacie: swoje obecne wymiary mój penis osiągnął 1 września 2010. Od tej pory w moich pomiarach są wahania rzędu 0,5 cm zarówno w długości, jak i w obwodzie. Czyli wychodzi na to, że rósł mi do 16 roku życia.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 13 Lip, 2017   

raf.jaw, aha no fajnie ja jakoś w dzieciństwie miałem inne sprawy na głowie - może to inne czasy były ?
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Mar, 2020   

do 21 lat
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Mar, 2020   

Oleg_1981, jak już odkopujesz to dodaj jakąś sensowną dłuższą wiadomość
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Mar, 2020   

onesa napisał/a:
Oleg_1981, jak już odkopujesz to dodaj jakąś sensowną dłuższą wiadomość


Tak jest Pani Moderatorko! :wink:
Śpieszę zameldować, że szbko zacząłem dojrzewać bo już jako 11 latek miałem trzeciorzędowe cechy płciowe (taka rodzinna cecha osobnicza). Było raczej ciężko bo w tych czasach Internetu nie było a koledzy jeszcze nie zaczęli dojrzewać i nie było skąd się dowiedzieć co się dzieje ... na jakąś sensowną książkę trafiłem po roku ale przez ten czas sie mega męczyłem czy wszystko gra. Z początku penis mi się wydłużał i to tak trwało powolutku do 16 rż. Potem zacząl wyraźnie iść na masę :D tak w okolicach 21 rż proces się zatrzymał. Natomiast z ciekawych rzeczy to właśnie w okolicach 21 rż zauważyłem, że się "obniżył" - jakby zbliżył do moszny ...
Tyle :wink:
Ps. Czy Pani Moderatorka jest usatysfakcjonowana długością? :wink:
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 05 Mar, 2020   

Bardzo ładne wypracowanie. Mądrego miło poczytać. :D :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group