Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ból 3 lata po obrzezaniu całkowitym
Autor Wiadomość
Fiut 

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   Ból 3 lata po obrzezaniu całkowitym

Witam wszystkich,

jestem 3 lata po obrzezaniu całkowitym. Zabieg bardzo pozytywnie wpłynął na higienę, jednak jest nadal pewien problem. Dotyk w okolicy żołędzi i pod nią jest dla mnie bolesny i nieprzyjemny. Niektóre punkty są zupełnie niewrażliwe na dotyk, a inne są nadwrażliwe, ale ich dotyk nie jest przyjemny. Uczucie podobne jak przy dotykaniu poparzonej skóry.

Czy da się coś z tym zrobić?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Po takim czasie to już dawno żołądź powinna się przyzwyczaić do "świeżego powietrza" i nie powinno ją wzruszać ocieranie o materiały. Może to jakieś zmiany alergiczne (np, na płyn do płukania), chyba że to od samego początku tak wyglądało.
 
 
Fiut 

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Ten problem nigdy nie minął, tzn. jest tak od samego początku po obrzezaniu. Z tym, że kilka tygodni po zabiegu ból był nie do zniesienia, a teraz sama bielizna aż tak mnie nie podrażnia. Jednak dotyk czy seks to jest już koszmarek - bardzo boli.
 
 
penis.com.pl
viamax
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Fiut powinieneś się udać do lekarza z tym i sprawdzić czy wszystko jest ok. Niestety jak Cię boli od samego początku to jest chyba coś nie tak i nie jest to wywołane żadną reakcją alergiczną . A jeszcze ten czas 3 lat. Nie powinieneś dłużej czekać (bo i tak już czekałeś długo), tylko idź do specjalisty.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2016   

Fakt, jeżeli to jest od samego początku, nie stawiał bym na alergię. Trzeba iść do specjalisty, niech przyjrzy się problemowi.
 
 
Fiut 

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2016   

Zmotywowaliście mnie :) Do kogo powinienem się udać Waszym zdaniem - do urologa czy może dermatologa? A może jeszcze kogoś innego?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016   

Urolog na pierwszy ogień. Jak byś miał jakieś zaczerwienienia, krosty, zmiany skórne to dermatolog.
 
 
Fiut 

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016   

Nic z tych rzeczy, żołądź wygląda zupełnie normalnie.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

Jeśli nie masz zmian skórnych, to bym radził udać się do urologa.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2016   

Wizyta u urlologa powinna kosztować około 100 zł. Zależy jakie miasto. Czasami 80 zł. Myślę, że warto wydać te pieniądze, aby uchronić męskość przed nieprzyjemnymi konsekwencjami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group