Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fleshlight - jakie rozmiary? Opinie o fleshlight
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

alexander3, a który Fleshlight to taki przezroczysty jest?
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Alien bodajże. Najprościej się rozejrzeć na stronie producenta albo "fleshking", gdzie od razu mmay bardziej szczegolowy opis i recenzje.
 
 
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

Jak lepiej zakupic fleshlight, w oficjalnym sklepie czy innym sexshopie tez mozna?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto 06 Cze, 2017   

Spokojnie można w sex shopie tylko z głową.
Jak ja kupowałem to prosiłem o zdjęcie i potwierdzenia, że to oryginaly. Dostałem zdjęcia opakowań z plombami i nawet danymi fabryki z Hiszpanii ;)
Nie bede robił reklamy, żeby bana nie dostać, ale kupowałem w chyba jednym z bardziej renomowanych polskich sex shopów w internecie.
 
 
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Sro 07 Cze, 2017   

Tak też zrobiłem, mam nadzieje że również renomowany. Nie bawiłem się w oficjalny. Kosztował mnie 300zł + 100 zł akcesoria ale wiem że za akcesoria troche przepłaciłem. Ale nie wiedziałem jaki jest zamiennik oryginalnego środka do czyszczenia. Bo lubrykant i proszek można taniej dostac
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

User66, o ile więcej zapłaciłeś? człowiek uczy się na błędach to możesz poinstruować innych użytkowników na czym nie przepłacać.
 
 
User66 

Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 29
Skąd: Sląsk
Wysłany: Pią 09 Cze, 2017   

Tu sie wstrzymam z odpowiedzia, post bylby dlugi a chyba nie za bardzo mozna tutaj wrzucac postow z linkami do sklepow czy rozmawiac o kwotach. Nie chce byc posadzony o spam.

Pytanie do Alexander3: czy zasypujesz rekaw po myciu maczką rowniez w srodku?
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

User66 napisał/a:
Tu sie wstrzymam z odpowiedzia, post bylby dlugi a chyba nie za bardzo mozna tutaj wrzucac postow z linkami do sklepow czy rozmawiac o kwotach. Nie chce byc posadzony o spam.

Pytanie do Alexander3: czy zasypujesz rekaw po myciu maczką rowniez w srodku?


Co do czyszczenia to polecam najpierw porzadnie biezaca woda przeplukac a potem pospsikiwać:
Kod:
https://allegro.pl/kategoria/chemia-dla-elektroniki-czyszczenie-67217?string=alkohol%20izopropylowy%20spryskiwacz&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-ele-1-5-0511

Oczywiscie mozna kupic wieksza butle alko i przelac do spryskiwaczy samemu, pewnie taniej wyjdzie.

Nie posypuje.

Generalnie rzadko korzystam koniec koncow, nie mam czasu jakos...

Na angielskojezycznych internetach znadziecie milion opinii, porad i podpowiedzi jak cos :)
 
 
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

Kupiliście ten sprzęt w ciemno, czy mieliście możliwość przetestowania u kogoś, wczensiej korzystaliście z czegoś podobnego?
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

cardin napisał/a:
Kupiliście ten sprzęt w ciemno, czy mieliście możliwość przetestowania u kogoś, wczensiej korzystaliście z czegoś podobnego?


Tak jak pisalem wczesniej: po angielsku znajdziecie tysiace opinii nt. konkretnych fleshlight.
Ja kupowalem po raz 1. cos takiego
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Cze, 2017   

alexander3, jakieś rady dla przyszłych kupujących?
 
 
Kamykkk1234 

Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Zamówiłem dzisiaj swojego fleshlight, czy chcecie żebym wrzucił jakieś zdjęcia/opis jak to wygląda po wypakowaniu, jak się sprawuje i wgl ?
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

Kamykkk1234, napisz, wskazówki przydadzą się dla kolejnych kupujących ;)
_________________
skype: raf.jaw
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Sie, 2017   

Kamykkk1234, to się chyba nazywa profesjonalnie unboxing :P
 
 
Kamykkk1234 

Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Sie, 2017   


W takim ładnym opakowaniu przychodzi nasza zabawka. Pudełko oczywiście jest zaplombowane.

Tak prezentuje się całość po wyjęciu. Jeżeli chodzi o wymiary to 24cm wysokość i 10 cm średnicy w najszerszym miejscu.

Tak prezentuje się nasza zabawka od przodu po odkręceniu pokrywy.

Do całości dodatkowo zamówiłem lubrykant (musi być na bazie wody, inne mogą uszkodzić fleshlighta), renewig powder, czyli taki puder regenerujący i do tego alkohol izopropylowy do czyszczenia.

Materiał, z którego wykonany jest masturbator jest bardzo przyjemny i przypomina w dotyku skórę.

Tyle wstępu, teraz opisze pokrótce wrażenia po pierwszym użyciu oraz co po kolei robiłem.
Przed przystąpieniem do zabawy wkład zanurzyłem w ciepłej wodzie żeby nabrał temperatury ciała. Lubrykant nakładamy na penisa oraz na wejście do pochwy i trochę do środka. Sama masturbacja jest bardzo przyjemna, tuba jest stabilna i dość poręczna, można ją gdzieś zamocować i imitować prawdziwy seks albo przesuwać ją po członku. Po pierwszym razie mam mały niedosyt, wszystko było super, orgazm intensywny ale myślałem, że bardziej na penisie będę czuł wszystkie wypustki i ogólnie strukturę. Podejrzewam, że to wina tego, że do tej pory cały czas masturbowałem się ręką i penis "przyzwyczajony" jest do mocnego ucisku dłoni i z czasem to minie a zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

Po wszystkim wyjmujemy wkład, dokładnie go płuczemy bieżącą wodą, staramy się wymyć wszystkie pozostałości spermy oraz lubrykantu. Po umyciu wodą wszystko dokładnie wyczyściłem z pomocą alkoholu. Teraz wkład musi wyschnąć, ja do tego zrobiłem sobie taki jakby wieszaczek z linki oraz mam mały wiatraczek. Całość musi schnąć jakieś 24h. Teraz całość obsypujemy pudrem i możemy wkład schować do tuby.

Jeżeli chcecie to mogę za jakiś czas (np. za miesiąc) napisać jak to wygląda.
Jak macie jakieś pytania to śmiało pw albo tutaj :)

Edit. Zapomniałem napisać. Model wkładu : Lotus.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group