Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy jestem...GEJEM !?
Autor Wiadomość
men1995 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 66
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2016   Czy jestem...GEJEM !?

Od początku:
zawsze kręciły mnie kobiety, spotykałem się wyłącznie z nimi, sypiałem itd, nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę całował chłopaka którego niedawno poznałem.
Na jednym z portali społecznościowych zobaczyłem 20-letniego chłopca, o kobiecej urodzie, zadbanego lepiej niż niejedna kobieta, piękne niebieskie oczy, włosy w kolorze ciemnego blondu do ramion, idealne brwi (nawet żadna z moich kobiet takich nie miała!) i cudowne duże usta - po prostu poczułem jakieś zafascynowanie (?)
Cóż - wymieniliśmy kilka wiadomości i zaproponowałem spotkanie na piwo, przyjechałem do niego, zszedł po mnie na przystanek i tutaj po prostu zmiękłem! nigdy nie widziałem tak szczupłego i ślicznego chłopaka, figura filigranowa, bardzo ładnie pachniał świeżymi perfumami, hollywoodzki biały uśmiech - wręcz IDEAŁ
Wypiliśmy po piwie, rozmawialiśmy i bardzo mi się to podobało - wyszło potem inaczej, bo skończyło się na całowaniu i przytulaniu czego bym się po sobie nie spodziewał a ja po prostu poczułem, że strasznie mi się to podoba jak mnie całuje i się do mnie przytula (nie ukrywam, że w spodniach miałem twardo :oops: )
Niestety (stety) ciągle o nim teraz myślę i wyczekuję kolejnego spotkania... dużo piszemy itd, boje się, że mogę się zakochać w chłopaku :roll: czy uważacie, że jest taka możliwość żebym był gejem i związał się z tym chłopcem ?
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

Tak. Korzystaj z tego co uważasz za najlepsze dla ciebie.
_________________
TereFere.
 
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

A dlaczego się boisz zakochać? Homoseksualizm to nie choroba. Nic Ci się złego nie stanie jeśli się zakochasz. Idź za głosem serca i instynktem.
Pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

men1995, spróbuj i się przekonaj, nikt tutaj nie zdecyduje za ciebie, nie poda rozwiązania.
 
 
kotecek94 

Wiek: 29
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 34
Skąd: Podlaskie
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

:roll:
  
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

kotecek94, miałeś podobne rozkminy? wiesz to ze swojego doświadczenia?
 
 
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

Nie rozumiem tego szufladkowania hetero - g.... Pewnie jesteś po prostu biseksualny, jak większość ludzi, z tym że albo nie mają o tym pojęcia, albo skrzętnie to ukrywają/tłumią (iepotrzebne skreślić). To niż zdrożnego, głowa do góry i ciesz się, że kogoś takiego spotkałeś :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

Dokładnie jak pisze karol00, może podobają się tobie kobiety jak i faceci. Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie.
 
 
on.air 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: wwa
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

Jeżeli pociąga cię seksualnie to masz problem...

Ale jeżeli tylko estetycznie to całkiem normalne. To że mężczyznom podobają się samochody to nie oznacza jeszcze że będą je dymać w rurę wydechową :lol: Podobnie tu tyle że mężczyźni ze swej natury nie mówią o swoich upodobaniach estetycznych, no bo to przecież takie niemęskie... :roll:
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   

jak dla mnie jesteś BI
 
 
men1995 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 66
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   

on.air napisał/a:
Jeżeli pociąga cię seksualnie to masz problem...

Ale jeżeli tylko estetycznie to całkiem normalne. To że mężczyznom podobają się samochody to nie oznacza jeszcze że będą je dymać w rurę wydechową :lol: Podobnie tu tyle że mężczyźni ze swej natury nie mówią o swoich upodobaniach estetycznych, no bo to przecież takie niemęskie... :roll:



Pociąga mnie seksualnie...Nawet wczoraj skończyło się cóż - w łóżku
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   

men1995, pociąga ciebie tylko seksualnie? jaki jest twój stosunek do niego?
 
 
men1995 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 66
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016   

onesa napisał/a:
men1995, pociąga ciebie tylko seksualnie? jaki jest twój stosunek do niego?



spotykamy się regularnie ostatnio, dużo rozmawiamy, bardzo mi się podoba pod względem fizycznym oraz intelektualnym - mamy dużo tematów do rozmów, lubię się nawet ostatnio sam z siebie do niego przytulać (wcześniej to On insynuował bliskość)
ulegam mu również w wielu kwestiach - zgodziłem się odwiedzić klub LGBT i mimo że miałem rano do pracy to jednak z nim zostałem :oops:
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016   

Wszystko wskazuje na to, że jesteś gejem
 
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

Nie wiem skąd się bierze w Polsce taka mentalność, czy przeświadczenie, że skoro facetowi podoba się facet, to od razu jest gejem.

Nie podam teraz konkretnego linka do tych badań, ale owe wykazały, że odsetek populacji w 100% hetero jest niewielki. Większość osób, tak jak napisał któryś z moich przedmówców, jest po prostu biseksualna. Podano nawet skalę mierzenia seksualności człowieka i wierzcie mi, jest ona naprawdę szeroka. Od 100% geja/lesbijki po 100% hetero, pomiędzy nimi nie ma przepaści, jest bardzo płynna granica i co ciekawe, nie jest powiedziane, że przykładowo mający teraz 25 lat chłopak w 100% hetero za 10 lat nie wychyli się w jakimś stopniu w stronę homoseksualizmu. Znam takie osoby, które pewnym wieku zaczęły interesować się osobami tej samej płci lub odwrotnie, osoby w młodości były biseksualne lub homoseksualne, by z wiekiem odeszły im ciągoty w stronę osób tej samej płci.

Na seksualność człowieka i jego pociąg wpływa masa czynników i nawet tzw. 100% samcom hetero zdarza się oglądać nagich facetów w sieci, a nawet fantazjować ;) i po 1. nigdy się do tego nie przyznają bo - tu kłania się mentalność "przecież nie jestem gejem", a po 2. nigdy nie przespaliby się z facetem, bo na oglądaniu i marzeniach się kończy, z różnych przyczyn. Czasem jest to po prostu niechęć, bo patrzenie i fantazjowanie im wystarcza, a czasem strach przed własną seksualnością.

Moim zdaniem najważniejsze i najzdrowsze pojęcie seksualności jest takie, by być po prostu jej świadomym. W moim przypadku kobiety nigdy mnie nie pociągały i nie pociągają do tej pory, zawsze to byli faceci. Najgorzej jest wtedy, i tego bardzo nie lubię, gdy facet obraża gejów, nazywa ich p..., że są obrzydliwi, itp., a po pijaku idzie obciągać kolesiowi w WC - piszę to z własnego doświadczenia.

Impreza w znanym gronie kolesi, wiedzą, że jestem gejem, większość to akceptuje, niektórzy to olewają i jest jeden, który mnie nie trawi. Czas zabawy powoli dobiega końca, dużo osób jest pospijanych, część śpi, część poszła do domu, zostałem ja i m.in. ten z pozoru homofob. I co? Podchmielony przysiada się i próbuje pchać łapy do moich majtek, mówi, że chętnie by mi obciągnął...

I tak to właśnie wygląda. Strach przed seksualnością budzi kompleksy, powoduje agresje, która często objawia się ogromną niechęcią wobec osób świadomych swojej orientacji.

Trochę się rozpisałem, ale tak już mam :P Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości czy pytania, zapraszam ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group