Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mrrrau powiększa
Autor Wiadomość
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sie, 2016   Mrrrau powiększa

Siema, postanowiłem założyć dziennik, żeby nie zapominać o treningu, mam 20 lat a mój dzodzo ma w erekcji 14-15 cm, tak więc szału nie ma, dupy nie urywa, to samo z obwodem, normalny... Dokładnie zmierzę dziś albo jutro... Wczoraj miałem pierwszy dzień treningu. Dodam, że ćwiczę na razie samymi ćwiczeniami, w przyszłości zakupi się różne itemki, na razie mieszkam z rodzicami, więc masakra z czasem.

Jaki cel? Zobaczymy :wink:
  
 
 
cape_horn 

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

Mrrrau, to zrób na początek dokumentacje fotograficzną i nam pokaż. A jak zrobisz z miarką, to będzie dowód w sprawie po jakimś czasie :)
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 19 Sie, 2016   

powodzenia w dalszej drodze. pytanko-z jakiego powodu zaczales treningi? sam stwierdziles ze jest za maly czy tez zranila Cie jakas dziewczyna mowiac Ci to w twarz?
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Sie, 2016   

Mrrrau, czekamy na kolejne wpisy.
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Sie, 2016   

edit
  
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016   

Nie traktuj tego jak zabawe bo nie wytrwasz by coś zdziałac w tym temacie to potraktuj to naprawde poważnie a trening musi sie stac czescia twojego dnia i życia tak naprawde. Opisz lepiej temat przyłoż sie napisz jak ćwiczyusz daj zdjecia z pomiaru?. Aha i taka mala rada malymi kroczkami dzialaj ustal sobie że na poczontek chcesz powiekszyc o 1cm pożniej o kolejny 1cm nie odrazu o 5cm bo sie zawiedziesz powieksznie to dlugi proces a cwiczeniami te 3cm osiaga sie oo 1roku do 2 przygotuj sie ze nawet ze 4lata może zejsc za nim powiekszysz o te 5cm oczywiscie jestli twoj penis na to pozwoli bo sa granice jeden powiekszy o 1 cm a drugi o 6 dajmy na to zalezy od organizmu i penisa jak zareguje na trening. Takie moje wstepne rady daj sobie czas przede wszystkim zrob miesiac wprawek przyzwyczaj penisa pozniej zacznij trening juz z pewnym progresem a zmierz za 2,3 miesionce dopiero daj mu zareagowac na trening.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016   

kadeon napisał/a:
Nie traktuj tego jak zabawe bo nie wytrwasz by coś zdziałac w tym temacie to potraktuj to naprawde poważnie a trening musi sie stac czescia twojego dnia i życia tak naprawde. Opisz lepiej temat przyłoż sie napisz jak ćwiczyusz daj zdjecia z pomiaru?. Aha i taka mala rada malymi kroczkami dzialaj ustal sobie że na poczontek chcesz powiekszyc o 1cm pożniej o kolejny 1cm nie odrazu o 5cm bo sie zawiedziesz powieksznie to dlugi proces a cwiczeniami te 3cm osiaga sie oo 1roku do 2 przygotuj sie ze nawet ze 4lata może zejsc za nim powiekszysz o te 5cm oczywiscie jestli twoj penis na to pozwoli bo sa granice jeden powiekszy o 1 cm a drugi o 6 dajmy na to zalezy od organizmu i penisa jak zareguje na trening. Takie moje wstepne rady daj sobie czas przede wszystkim zrob miesiac wprawek przyzwyczaj penisa pozniej zacznij trening juz z pewnym progresem a zmierz za 2,3 miesionce dopiero daj mu zareagowac na trening.


Dobrze o tym wiem, przed rozpoczęciem treningu powiedziałem sobie, że będę ćwiczył przynajmniej rok aby uzyskać chociaż 1cm. Na razie nie mam zbytnio czasu na rozpisywanie się i opisywanie dokładnych metod treningowych. Dziś mierzyłem i wyszło 14.5 cm długości, bez rewelacji. Wieczorem zmierzę obwód, ćwiczę 6x w tyg. Niedziela wolna. Tak więc cel ustalam sb na 2cm długości to by mnie satysfakcjonowało.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016   

Mrrrau napisał/a:
Generalnie to jestem w ch....j ładny

skromny..
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016   

onesa napisał/a:
Mrrrau napisał/a:
Generalnie to jestem w ch....j ładny

skromny..


To też, dzięki! 8)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Mrrrau, co ile będziesz aktualizował temat?robił kolejne wpisy?
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Hmm, wiesz co? Ćwiczę sobie 6 razy w tygodniu i tak myślałem, czy jest sens dodawać posty codziennie, typu dziś zrobiłem to samo co wczoraj? Mogę robić codziennie, a mogę też robić podsumowanie np tygodnia. Nie wiem co by było lepsze.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Mrrrau, może takie podsumowanie tygodnia będzie lepsze. Chociaż ja się na tym nie znam:P spytałam z ciekawości.
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

To zdam się na Ciebie. Myślę, że znasz się na tym bardziej niż ja, bo z tego co widzę to jesteś tu bardzo długo :P No i moderator? :P
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

Mrrrau, najlepiej spytaj kolegów z forum,ja tu tylko sprzątam.
 
 
Mrrrau 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

onesa, Hahah... Nie no, zostaję przy podsumowaniu tygodnia. Masz po czym sprzątać. :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group