Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie
Autor Wiadomość
da2ve

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   pytanie

mam takie pytanie odnoście tego odcinka pomiedze moszna a odbytem : czy to iż jest on dośc wypukły świadczy o probemach z prostaty czy poprostu moga to być dobrze rozwiniete mieście PC ?? pozdrawiam
 
 
da2ve

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

chyba sie nie doczekam odpowiedzi żadnej :?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

mozliwe jest i to i to .. :] sprawdz u doktora :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
andropenis
da2ve

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

hmmm mógłby sie ktoś jeszcze wypowiedzieć bo zawsze co kilka wypowiedzi to nie jedna ... kiedyś mi ktoś mówił że ten odcinek nie ma nic wspólnego z prostata a inny że może to być właśnie objaw delikatnego rozrostu chociaż nie chce mi sie w to wierzyć bo chyba troche u mnie z tym za wcześnie :) pozdrawiam 8)
_________________
da2ve
 
 
hyundai9999

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

Właśnie... Ja mam podobny problem. Jakiś rok temu skakałem z dość dużej wysokości i jakoś nie fartowtnie wylądowałem. Po tym skoku przez jakieś 5 min. dość mocno bolały mnie okolice mięśni PC. Od tej pory za każdym razem podczas wzwodu tamte okolice (między moszną a odbytem) sie dość znacznie powiększają(na początku bardziej niż, teraz po prawie roku). A po orgasmie odczuwałem pewien dyskomfort. Czy to ma związek z prostatą czy z tym skokiem. I czy powinienem coś z tym robić? Pomóżcie!!!!
 
 
cyklista6 

Wiek: 57
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007   

Obawiam się, że nie tylko nikt z nas (nie-lekarzy) nie będzie mógł poradzić, ale nawet lekarz bez badania nic nie powie. Stary, rusz się i idź do urologa, nie ma się co wstydzić.

Ja niedawno byłem na pierwszym w życiu badaniu prostaty (wszystko jest OK) i przeżyłem, nie było w tym nic strasznego. Są gorsze nieprzyjemności w życiu niż takie badanie. Więc rusz się i idź do lekarza. Nie gryzie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group