Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kwalifikacja wojskowa
Autor Wiadomość
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

Zaglądanie do bielizny zależy chyba w głównej mierze od samej komisji.
Moja komisja odbyła się 10 lat temu - całą procedura przebiegała podobnie jak u reszty - głównie czekanie, a samo badanie odbywało się w bokserkach. Po ogólnej ocenie stanu zdrowia (wzrost, waga, wzrok itd.) lekarz wzywał za parawan, a szło to taśmowo. Chłopak, który był przede mną stanowczo odmówił opuszczenia bielizny i nikt mu z tego powodu głowy nie urwał ani siłą gaci nie zdjął. Ja z tym problemu nie miałem - trenowałem sport i regularnie przechodziłem badania okresowe, włącznie z wykluczeniem wszelkich przepuklin, a badanie w czasie komisji wyglądało całkiem podobnie. Dlatego poproszony o opuszczenie bokserek zostałem zbadany dość szczegółowo: lekarz sprawdził, czy mam jądra w mosznie, kazał zakaszleć i ściągnął napletek. Niemniej między pośladki mi nie zaglądał.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

tcq, czyli okresowe sportowe badania są bardzo podobne do tych wojskowych?
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

onesa, tak, choć te sportowe są bardziej szczegółowe. Nie trenuję już od 10 lat, także czy coś się w tej kwestii zmieniło - nie wiem. Pamiętam, że co roku konieczne były dodatkowo badania krwi i moczu, a samo uzyskanie zdolności wiązało się ze "zwiedzeniem" kilku gabinetów: m. in. neurologicznego i ortopedyczno-chirurgicznego.
Jako, że treści tego tematu wnioskuję, że sednem sprawy jest pytanie czy w czasie badań zaglądają do majtek? to powiem, że uzyskanie zdolności wiązało się z zaprezentowaniem przyrodzenia właśnie chirurgowi-ortopedzie. Co ciekawe właśnie w czasie tych badań zwrócił mi uwagę, że mogę mieć za krótkie wędzidełko. Ostatecznie potwierdziło się tylko częściowo, bo faktycznie jest dość krótkie, ale w niczym mi nie przeszkadza, więc się tym specjalnie nie przejmuję ;)
Pamiętam, że jako nastoletnie dzieciaki, choć po treningach kąpaliśmy się razem we wspólnych prysznicach i nagość na nikim nie robiła wrażenia, to owego ortopedę mieliśmy za zboczeńca :mrgreen: Z perspektywy patrzę na to zupełnie inaczej, bo pewnie niejedną stulejkę czy podobne wyłapał, przez co chłopaki mieli szansę rozwiązać problemy prędzej niż później ;)

A wracając do samej komisji uważam, że mimo, iż pomysł obowiązkowej służby wojskowej jest słaby, to same badania wcale złym pomysłem nie są, choćby z uwagi na to, co pisałem o zdolności sportowej.
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Sie, 2016   

tcq, rozumiem. Ciekawe jak taka komisja wygląda w przypadku kobiet :D
 
 
bigay2016 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 64
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

onesa napisał/a:
tcq, rozumiem. Ciekawe jak taka komisja wygląda w przypadku kobiet :D


Też jestem ciekaw, jest może tu ktoś kto wie coś na ten temat? :D
 
 
grzesiu90 


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

u mnie na komisji każdy chlopak musial sie rozbierac do konca, nie było, że w bokserkach! Od czego to zależy? Od tego, kto jest w komisji? mnie tez ciekawi jak to wygląda u babeczek ale nie sądzę, żeby miały coś podobnego...
 
 
Zielony12 

Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: podkarpackie
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

grzesiu90 napisał/a:
u mnie na komisji każdy chlopak musial sie rozbierac do konca, nie było, że w bokserkach! Od czego to zależy? Od tego, kto jest w komisji? mnie tez ciekawi jak to wygląda u babeczek ale nie sądzę, żeby miały coś podobnego...


Ale całkiem? :shock: Ja musiałem tylko opuścić majtki za parawanem przy lekarzu. Cośtam pomacał po jądrach i nwm po co kazał kaszleć :lol:
 
 
exhibi37 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: z Nienacka
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

Zielony12 napisał/a:
Cośtam pomacał po jądrach i nwm po co kazał kaszleć


Sprawdzał czy masz przepuklinę pachwinową.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

bigay2016, znalazłam coś takiego ale ile w tym prawdy:
Cytat:
Ja byłam, są sami faceci i jedna babka do badań szczegółowych pechowiec.gif musisz rozebrac się do majtek i do stanika, wejść na wage (a oni wszyscy patrzą na ciebie smiech.gif ) następnie podchodzisz do jednego z nich i zadaje jakies pytania o choroby, pierdoły same, pozniej wchodzi sie z panią za parawanik i ona każe sie schylic zeby sprawdzic czy masz prosty kregoslup, nastepnie kladzie cie na kezetke i obmacuje brzuch i to tyle! smiech.gif powodzenia

oraz
Cytat:
jak ja bylam na komisji to kazali rozebrac sie do naga smutas.gif a tam kilku facetow bylo smutas.gif traktuja cie tak samo jak facetow, to okropne
 
 
Patryk13 

Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 9
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016   

Miałem kwalifikację wojskową w tym roku. Na samo badanie wchodziliśmy po trzech i od razu przechodziliśmy do jednego z dwóch pomieszczeń i tam od razu rozbieraliśmy się do bokserek. Pielęgniarka kolejno każdego ważyła, mierzyła wzrost, obwód klaty, badała wzrok i ciśnienie. Później przechodziło się do drugiego pokoju, gdzie za stołem siedziała starsza lekarka i jeszcze dwóch facetów. Lekarka osłuchiwała, szukała blizn na ciele. Nie kazali mi zdejmować bokserek, tylko lekarka lekko je odchyliła i kazała zakasłać. Na tym badanie się skończyło i zostało już tylko czekanie na książeczkę wojskową.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016   

Patryk13, czyli podobnie jak u reszty :)
 
 
piotrmazur279 

Wiek: 44
Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

Najpierw badania -zapytanie o choroby serca potem osłuchiwanie następnie ściagasz gacie -lekarz widzi twego siusiaka i w końcu kaze odwrócić i zaglada do dupy .Tak jest na misji wojewódzkiej.
_________________
Usmieszki
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

U mnie odbyło się wszystko normalnie. Zresztą nie pozwoliłbym się rozbierać dla czyichś zachcianek. Przyszliśmy na miejsce, potem po 2-3 pielęgniarka zaprowadzała do innej sali gdzie był lekarz. Zmierzyła wzrost, wagę, ciśnienie, wzrok, obwód głowy i to wszystko. Cały czas mieliśmy na sobie majtki i skarpety. Lekarz się tylko zapytał czy na coś choruję i tyle. Dosłownie rozmawiałem z nim z 5 sekund. Usiadłem i zaraz wstałem. Wszystko.
 
 
penis.com.pl
andropenis
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

Ajay napisał/a:
Zresztą nie pozwoliłbym się rozbierać dla czyichś zachcianek

to nie są zachcianki jedni lekarze robią takie badania inni nie.
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Nie ma czegoś takiego przed wojskiem, że nie pozwoliłbym. Przechodzisz badanie, więc gacie w dół i jaja na stół.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group