Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kwalifikacja wojskowa
Autor Wiadomość
Zielony12 

Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: podkarpackie
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   Kwalifikacja wojskowa

Hej wszystkim!

Mam pytanie, jak teraz wygląda ta cała komisja/kwalifikacja wojskowa? Nadal są badania i w ogóle "wszystkiego"? Słyszałem, że tak to za PRL było i teraz to nawet koszulki zdejmować nie każą itp. i już sam nie wiem...
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Jaka kwalifikacja? Kiedyś to była Komisja Wojskowa ale jak znieśli obowiązkową służbę to Komisji już nie ma.
Chyba że zgłaszasz się na ochotnika.
 
 
Zielony12 

Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 5
Skąd: podkarpackie
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

To już nic nie rozumiem, bo mi mówili, że to nadal jest...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
MlodyBoy00 

Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: ww
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Jest dalej, każdy młody mężczyzna który ukończył 19 lat MUSI odbyć kwalifikację wojskową.
Badanie polega na zmierzeniu wzrostu, wagi, badaniu wzroku, i tutaj już zależy od jednostki niektórzy lekarze każą ściągać majtki, a niektórzy nie. Ale bez obaw nie będzie Ci nic dotykał, jedynie każe kaszlnąć.
Później dostajesz kategorię wojskową i tyle.. Nic strasznego. ;)
 
 
17yeol 


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

tak się składa że niedawno to przechodziłem ;) było trzeba się rozebrać ale do bokserek :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

17yeol, Co oni tam Wam badają ?
 
 
maxxyz19 

Wiek: 26
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Ja musiałem sciągnąć bokserki. Poszedłem z lekarzem za parawan i kazał mi zdjąć majtki do kolan. Nic nie dotykał, tylko chwilkę spojrzał. Moi koledzy też musieli sciągnąć ale to zależy od lekarza ;)
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

E, faktycznie wrócili do obowiązkowego poboru, a przez kilka lat wojsko było tylko dla ochotników. Widać mało chętnych było na zabawę w żołnierza, to wrócili do łapanek.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

maxxyz19, skomplikowane badanie :D
 
 
kamil15cm 

Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 6
Skąd: Waw
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Mnie wziął lekarz za parawan i tam kazał ściągnąć bokserki.
 
 
 
misiek9216 

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 45
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

bzdurne badania dla widmowych etatów...
Dają jakieś badziewne rzeczy do czytania, proszą za parawan i w sumie nie wiem czemu; wielkość penisa to wielkość dumy na polu walki? Czy może co innego? Albo wspominają swoje młodzieńcze lata patrząc na nas :D
 
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Bzdury. Nikt z moich znajomych nie pokazywał kutasa na komisji. Badanie jest trywialne - wzrost, waga, wzrok, jakaś ankieta i do widzenia. Nikt nie ogląda penisa, nie mierzy, nie dotyka, bo niby po co to komu potrzebne!!! Żołnierz ma spermą strzelać?
 
 
 
doopx95 

Wiek: 26
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 23
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Jako, iż miałem ową kwalifikacje wojskową ze dwa miesiące temu, to mogę co nieco opowiedzieć, a mianowicie U MNIE!!!:
Przyszedłem sobie i zapukałem do drzwi gdzie siedziały starsze sobie panie, chciały ode mnie dowód, zdjęcie i drugi dokument ze zdjęciem(u mnie prawo jazdy), później siedziałem w poczekalni z półgodziny a w międzyczasie wchodzili inni, potem wyszła po mnie starsza pani i zaprosiła ponownie do środka i zadawała setki pytań typu: imiona rodziców, czy mam rodzeństwo, zainteresowania itp. pi wypełnieniu tej jakże fascynującej ankiety, po raz kolejny zostałem wysłany do poczekalni. I tak minęło mi kolejne półgodziny. Z kolejnych drzwi po odczekaniu w kolejce kolejna pani zawołała na badania: ROZEBRANY DO BOKSEREK wchodzi się pojedynczo do wagi, wzrostu, wzroki i sprawdzenia czy jesteś daltonistą, czekała mnie kolejna półgodzinna pogawędka z znajomymi. Po określony czasie zjawił się pan doktor. Po kolejnej kolejce gdy nadeszła moja kolej znów DO BOKSEREK rozebrany wchodziłem i rozmawiałem z panem doktorem:
-Masz dwa jądra?
-Krwawienie z odbytu jest?
-Znaki szczególne na ciele?
-Płaskostopie jest?
I tak minęła kolejna część kwalifikacji. Znów zostałem odesłany do poczekalni i już tylko czekało mnie odbiór owej książeczki.

W wielkim skrócie: czekanie 30min - rozmowa 30sek - czekanie 30min - rozmowa 30sek - czekanie 30min - rozmowa 30sek - czekanie 30min - rozmowa 30sek - DOMEK

Nigdy nie rozbierałem sie do naga, ale dwukrotnie do bokserek. Nie ma się czego obawiać ;p
 
 
penis.com.pl
viamax
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

redman32 napisał/a:
Nikt nie ogląda penisa, nie mierzy, nie dotyka, bo niby po co to komu potrzebne!!! Żołnierz ma spermą strzelać?
Mi też nie oglądali, ale to raczej chodzi o to co napisał doopx95, oraz czy nie ma przepuchliny i wszy łonowych.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

doopx95, widocznie to zależy od lekarza Ty nie musiałeś a inni do naga :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group