Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie całkowite - dobre i tanie - Warszawa i okolice
Autor Wiadomość
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Cze, 2016   Obrzezanie całkowite - dobre i tanie - Warszawa i okolice

Tak jak w temacie.
Jest ktoś w stanie polecić jakiegoś fachowca? Zależy mi na dobrze wykonanej robocie, wiadomo.
W pierwszej kolejności, żeby było dobrze, a w drugiej - w sensownej cenie.
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

tez sie zastanawiam nad tym - mam sporo skory ktora moge sciagnac z napletka ale ona i tak wraca, do tego krotkie wedzidlo ktore ciagnie skore do gory - najchetniej wycialbym to w cholere :) ale gdzie i jak ?
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Witam w klubie, u mnie dokładnie to samo...
Nie da rady się normalnie kochać.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

samo wędzidełko można podciąć i skóra już nie będzie tak ochoczo wracała.

bbb22 napisał/a:
Nie da rady się normalnie kochać.
nie przesadzaj, trochę może przeszkadzać w ostrzejszym seksie ale poza tym, to nie stwarza większego problemu.
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

Kuba85 napisał/a:
samo wędzidełko można podciąć i skóra już nie będzie tak ochoczo wracała.

bbb22 napisał/a:
Nie da rady się normalnie kochać.
nie przesadzaj, trochę może przeszkadzać w ostrzejszym seksie ale poza tym, to nie stwarza większego problemu.


No tak, obca osoba z neta wie lepiej, jaka jest moja sytuacja i co mi dolega... Może czegoś jeszcze o sobie sie dowiem?

Nie zakładałem tego wątku z myślą o dysputach - szukam konkretnego fachowca.

Jest to wątek o sprawdzonych lekarzach z Wwa, apeluje o odpowiedzi na temat.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Cze, 2016   

bbb22, chcesz profesjonalnej oceny? udaj się do jednego z tych lekarzy którego podałeś i poproś o konsultację oraz opinię.
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Cytat:
bbb22, chcesz profesjonalnej oceny? udaj się do jednego z tych lekarzy którego podałeś i poproś o konsultację oraz opinię.


Ale przecież to jest truizm!

Wątek jest założony z myślą wlaśnie o dowiedzeniu się DO KTÓREGO LEKARZA z Warszawy/okolic warto się udać, ech...

ps. dlaczego z mojego postu zostaly usuniete dwa nazwiska lekarzy, o ktorych pytalem?
  
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

mi jeszcze wpadl lekarz Perdzynski z wawy w googlu. tez bym chetnie sie dowiedzial do kogo warto sie udac aby nie spartolil roboty.
fajnie jakby ktos po takim zabiegu zdal relacje jak to wyglada - i czy bylo warto :)

bbb22 - a Ty jak mocno chcesz wyciac?
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Osobiście relacje zdam, ale z takiej "lapanki" z neta w ciemno to nie chce troche brac chirurga...

Obecnie mam na oku Chiron w Józefowie (800 PLN) i Nasmed w Wwa (1500 PLN).

Relację oczywiście zdam, o ile moderatorzy nie będą mi łaskawie ciąć postów nie wiadomo dlaczego.. Przecież to tylko pytania, poza tym nie promuje żadnego produktu, w przeciwieństwie do wielu postów na forum, wiec nie widzę zupełnie konsekwencji w tej cenzurze.

@bear834
Tak jak pisalem w temacie - obrzezanie całkowite + usunięcie wędzidełka. A co dokładnie lekarz powie to zobaczymy.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

bear834 napisał/a:
mi jeszcze wpadl lekarz Perdzynski z wawy w googlu. tez bym chetnie sie dowiedzial do kogo warto sie udac aby nie spartolil roboty.


Słyszałem o prof. Perdzyńskim sporo dobrego. Ale tylko słyszałem, nie mogę się więc kompetentnie wypowiedzieć. Znalazłem jedynie kilka opinii ludzi, którzy się u niego leczyli, na stronie "znany lekarz" (link poniżej).
https://www.znanylekarz.p...hirurg/warszawa
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

na jego stronie jest sporo udokumentowanych zabiegow/operacji w postaci fotogalerii. troche ochota do pojscia pod noz maleje jak sie na to patrzy. ale efekty przed i po robia wrazenie.
 
 
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

@Per Rectum
Generalnie ludzie obrzezani u niego bardzo go sobie chwalą, ale... zdaje się, że u niego całkowity koszt obrzezania to jakieś 3500 PLN. Biorę go pod uwagę, ale fajnie byloby znaleźć kogoś tańszego.
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

bbb22 napisał/a:
No tak, obca osoba z neta wie lepiej, jaka jest moja sytuacja i co mi dolega... Może czegoś jeszcze o sobie sie dowiem?
Oczywiście, że się dowiesz. Jesteś mało przyjemny i nie wychowany.

Zadałeś proste pytanie ale to jest proste rozwiązanie i nie koniecznie najlepsze.

Większość facetów przesadza ze swoimi problemami, od co. Nie chcesz porady to nie, leć do chirurga i tnij wszystko, tylko żeby później nie było większego płaczu bo jednak poprzednio było lepiej mimo że wędzidełko było za krótkie.

P.S. Też miałem za krótkie wędzidełko i poradziłem sobie bez chirurga.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
bbb22 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

@Kuba85
Pytanie było konkretne: o chirurga z Wwa i okolic, a Ty odpowiadasz tu ze swoimi wywodami nie na temat i się dziwisz, że jesteś źle odbierany. I to ja jestem "mało przyjemny i niewychowany". Ręce opadają...

Swoją drogą, nie wiem, kto tu jest "niewychowany" z takimi brakami w ortografii:
http://sjp.pwn.pl/slowniki/niewychowany.html
+ chyba "ot co"....

No tak, a "Kuba85" jest od tego, żeby tę "większość facetów" zbawiać na forum o siusiakach...
Nie zmieniaj tematu: pytanie było o lekarza, a Ty imputujesz swoje preferencje i poglądy na siłę, kiedy nie tego tyczy sie wątek.

"Nie chcesz porady to nie, leć do chirurga..."
A gdzie ja pisałem, że chcę poradę? Pytanie jest o polecenie dobrego lekarza z Warszawy i okolic - proste.

Niniejszym zamykam tę jałową wymianę zdań. Jak jeszcze coś nie na temat chcesz napisać to pisz na priv.

Tymczasem zapraszam do kontynuowania wątku, bo widzę, że nie tylko ja mam dylemat z wyborem lekarza w naszym rewirze!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

bbb22, tak jak napisał Kuba85
Kuba85 napisał/a:
Oczywiście, że się dowiesz. Jesteś mało przyjemny i nie wychowany.

Wchodzisz do pewnego środowiska to zachowuj się jak przystało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group