Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     na pierwszy ogien ! :P
Autor Wiadomość
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   na pierwszy ogien ! :P

yyy... To moze ja pierwzy napisze cos w tym dziale... no wiec ... moj pomysl jest taki :) :

opiszmy tak jak chcemy swojego reaknego partnera, tylko bez udziwnien i kurcze kolorozywania :P "suche fakty" ok ? :P

no wiec :

wzrost sredni :P jestem o glowe wyzszy :D :) ciemno- dlugo- kreconowlosa brunetka- oczy niebieskie :P pelne usta, biale zabki :P piersi kragle, foremne nie za duze nie za male :) szczuplusia :P ale nie wieszak :D zostawia sobie maly wzorek w okolicach .. ekhmmmm wiadomo gdzie :P :)

prosze sie w tym temacie powstrzymac od komenatzry hehe tylko opisywac swoje :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   odp

yeah...

średni wzrost (ja trochę wyższy), włoski blond (może być ciemny) brązowe albo czarne proste za ramiona,musi mieć zabójcze spojrzenie (oczka chyba niebieskie,ale nie wzgardzę brązowymi),zgrabny nosek nie za długi ale nie "pyrka",ząbki oczywiście białe :) ,zgrabne długie proporcjonalne nóżki, piersi średnie coś z przedziału 70-80B jędrne,zgrabne,pełne, szczupła (nie wieszak) ale musi mieć zgrabny tyłeczek (żeby było co przyciągnąć do siebie), myszka wygolona.

PS Sorrki za zaczerpnięcie słow z Twojego postu ale nic nie przychodziło mi do głowy :wink: (jakby coś mi się przypomniało dam znać)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   Re: odp

Strikerx napisał/a:
yeah...

średni wzrost (ja trochę wyższy), włoski blond (może być ciemny) albo czarne proste za ramiona,musi mieć zabójcze spojrzenie (oczka chyba niebieskie),ząbki oczywiście białe :) , piersi średnie coś z przedziału 70-80B jędrne,zgrabne,pełne, szczupła (nie wieszak) ale musi mieć zgrabny tyłeczek (żeby było co przyciągnąć do siebie), myszka wygolona.

PS Sorrki za zaczerpnięcie słow s Twojego postu ale nic nie przychodziło mi do głowy :wink:


hehe :P nie ma sprawy :D sluchaj nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy :P nie to co chcemy tylko to jest :P :) forma twojej wypowiedzi sugeruje to co bys chcial :P - przynajmiej dla mnie :p

mialo nie byc komentarzy a ja komentuje... sam lamie swoje slowa :P

PRZEPRASZAM :( :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   odp

Nie no mi się tak nie wydaje co w tym nadzwyczajnego jest?
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   

Niska brunetka o brązowych oczach. Piersi średnie , zgrabny tyłek , na codzień potulna dama a w łóżku niewyżyta tygrysica :P
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Gość

Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

HAROLD a ja tez moge opisAC mojego partnera? CZY TO POST tyko dla panow o paniach? jakby coto ok zrozumiem nie obraze sie absolutnie
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   odp

Pisz :) ona na pewno się nie obrazi :) :D
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
Gość

Wysłany: Sob 16 Gru, 2006   

Opisz poczytamy .
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 16 Gru, 2006   

katarzyna napisał/a:
HAROLD a ja tez moge opisAC mojego partnera? CZY TO POST tyko dla panow o paniach? jakby coto ok zrozumiem nie obraze sie absolutnie


jeszcze sie pyta :D

no pewnie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

Taka jest wyzszosc mlodych dziewczyn od mlodych chlopcow ze te pierwsze nie wstydza sie mowic o sobie i swoich problemach , dlatego takie wypowiedzi moga tylko zachecic innych.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

roboMOD napisał/a:
Taka jest wyzszosc mlodych dziewczyn od mlodych chlopcow ze te pierwsze nie wstydza sie mowic o sobie i swoich problemach , dlatego takie wypowiedzi moga tylko zachecic innych.


nie dotyczy sie to wszystkich mlodych chlopcow :P :) hehe
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Gość

Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

moj facet jest wysoki ma ciemne wlosy dluzsze z tylu z przodu kru(ó)ciutkie. ma 189 cm wzrostu piekne niebieskie oczy super piegi sa sliczne:) nie jest chudy ale nie ejst tez gruby. nie jest typem miesniaka ale tez nie jest chuderlakiem. chodzi na silownie. jego styl to...hm...taki normlany lubi czapeczki z daszkiem lubi tkz "tirówki" wiecie te takie z przodu biale z siatka z tylu... zawsze ma dzisny nie lubi dresow ubierac i nie ma akich. a co mi sie w nim w wygladzie nie podoba to... jego stopy sa moim zdaniem za duze heheh 47 :P wow ale i tak jest super:)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

formalnie nie jestesmy para ale jestesmy blisko

ma prawie 187cm wzrostu ciemne włoski piwne oczka słoedki jezyczek namietne ustka białe ząbki ma owlosiona klatke i duł brzucha ma zgrabniutki jedrniutki tyłeczek szerokie barki i umiesnione plecy duże dłonie ale bardzo delikatne wymiar wydeje mi sie tak chyba z 17cm na13.5 nie mierzylam teraz tak sprawdzilam z tego co dłoń pamieta :oops: na skurze też na penisie ma plamy ale nie przeszkadza mi to! ma też jakby brutke z wąsami taka wokoło ust długosci nie cały 1cm
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
andropenis
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

no prosze jak sie nam dzieffczynki rozpisaly :)

hehee gdyby nie to ze jestem facetem :P to bysta mialy konkurencje :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   odp

No widzę :D ale coś mało wiary tu zagląda...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group