Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan
Autor Wiadomość
gawcom

Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 7
Wysłany: Czw 01 Gru, 2005   

coz...rezultaty mam nastepujace (po dwoch tygodniach, srednio 4-5 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu): na dlugosci w spoczynku +2mm , na dlugosci w zwodzie +3mm, na obwodzie +2mm. Pomiary wykonywalem po dniu wolnym, wiec w miare obiektywne. Raz pomierzylem po godzinie od zdjecia i na dlugosci w stanie spoczyku bylo +1cm a w stanie wzwodu +2cm .... wedlug danych producenta sa to wyniki w "gornej normie" (zakladajac staly taki przyrost :) ).
Dla porownania raz pomierzylem po godzinie od zdjecia i na dlugosci w stanie spoczyku bylo +1cm a w stanie wzwodu +2cm.
A poza tym to zgadzam sie z Tomcio, z ta cene moznaby sie spodziewac czegos lepszego w wykonaniu ....
 
 
Tomciu

Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 8
Wysłany: Pon 05 Gru, 2005   

Z problemem zapięcia jakoś sobie na razie poradziłem. Mam nadzieję, że będzie to sposób skuteczny na dłuższy czas :(
Mam wniosek odnośnie sposobu noszenia. Mogę znacznie wydłużyć czas noszenia zmieniając co np 2 godziny stronę napięcia. Przez ok. 2 godziny noszę pas napięty np w prawo, a potem zmieniam na napięcie w lewą stronę. Dzięki temu znika lekki ból i pieczenie i mogę nosić pas sporo dłużej. Polecam!!!
Tomek
 
 
c130

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 16 Lut, 2006   :)

uzywam peniplusa i powiem ze po miesiącu choć nie super dokladnego noszenia, (czasami noszę 3godz a czasem 45 min) chyba nic na dlugosci, ledwie zauwazalne, aczkolwiek moj kolezka stal sie duzo grubszy, az moja partnerka to zauwazyla, ze nagle zrobil sie duzo grubszy, szczegolnie u podstawy. Zaczynam sie bardziej przykladac do noszenia.
acha dodatkowo wykonuję ćwiczenia rozciągająco, pompująco uciskające, po kazdej kompieli wyciągam go przez kilka minut w kazdą stronę wlasciwie na granicy bolu; polecam, bo po kompieli jest dobrze rozgrzany i krew plynie duzo sprawniej.pozdro i powodzenia
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
uzytkownik_

Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 3
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Hey a na stornie producenta sa przyklady lduzi i kazdy nosil po 8h dziennie?? rozumiem, ze to raczej po jakims czasi?? Aha czy phalossan mozna nosic swobodnie to znacyz nie widac go przez ubbranie??
 
 
David225 

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

spam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group